נבחרת ישראל 2022/2023 - עוד חלום עלייה לטורניר גדול מתרסק לאחר תבוסה לאיסלנד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏28/11/20.

1. רון עמיקם Member

21:00

2. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד רשמים ע"ס מספר דקות מהחצי הראשון?

הרצליה ו-Jese אוהבים את זה.
  3. Maccabi_Haifa Member

איך רואים שכל הישראלים הסתערו על האתר של אופא חיחיחח
    https://uploads.tapatalk-cdn.com/20220625/9bd9f31aacedf6e8a9e65c13cac4c098.Xxx

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

4. oranfu Member

סביר שמנבחרת אנגליה ייצאו יותר שחקנים לרמות יותר גבוהות ממה שייצאו מנבחרת ישראל. אבל זה לא מוריד מההישג המאוד יפה וכנראה שנעשית גם עבודה טובה (יחסית) בגילאים הצעירים.

אני כבר רשמתי פה אחרי שראיתי את הנבחרת הזאת במוקדמות שנהנתי לראות אותם. גם אם אין לנו כשרונות על - עדיין הרמה הכללית של הנבחרת עושה רושם טוב לדעתי.

יש שחקנים שנראה שיכולים להיות בסיס טוב לנבחרת הבוגרת בעתיד.

זה שאנגליה גדולה עלינו בכמה מספרים זה לא בושה, הם גדולים על רוב מוחלט של הנבחרות בעולם. מי שעוקב יודע שבאנגליה ריכזו מאמצים בעשור האחרון בפיתוח של שחקנים והם חזקים מאוד בגילאים האלה בשנים האחרונות. אנחנו גם מתחילים לראות שהכשרונות האנגליים הצעירים משתלבים בקבוצות פאר באירופה בגילאים צעירים וזה לא מקרי.

אין לנו מה להסתכל עליהם, הם העלית של הכדורגל. צריך להסתכל על אוסטריה וסרביה למשל ונראינו מצוין נגדן.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אתה לא מסכים איתי אתה בכיף יכול לפרט מה לא נכון לדעתך. עם one liner שכזה אני לא יכול לעשות דבר.

Butragueño ו-Roma אוהבים את זה.
  6. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אקרא כמה אותיות מהתגובה שלך ואגיב.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אורן, ההבדל בין מה שקורה לנוער לבין הבוגרים זה הבדל של שמיים וארץ. ברור שצריכים להיות גאים בחבר'ה האלה, אבל צריך לקחת את הכל בפרופורציות הנכונות. בנתיים הליגה הישראלית נעשית מדי עונה יותר חלשה ואנשי המקצוע שאמורים להמשיך לתמוך בצעירים האלה לא משכנעים אותי. אתה הראשון שיכול בעתיד להגיד שטעיתי, אבל אני חושש שהשחקנים האלה לא ישתפרו בצורה שיניב פירות בנבחרת הבוגרת.

8. oranfu Member

כמו שרשמתי אני לא חושב שייצאו מהנבחרת הזאת לא בניון ולא רביבו (האב) אבל הרמה הכללית של השחקנים האלה נראית לי טובה.

אני לא יודע מה יקרה איתם בעתיד.
    לדעתי כדאי שכמה שיותר מהם ייצאו כמה שיותר מהר לשחק בליגות מקצועניות.
    אם הם ישחקו פה בארץ עד גיל 22-24 ורק אז ייחפשו לצאת אז חבל על הזמן. הכדורגל פה חובבני, הם מתרגלים לשכונה, לכדורגל איטי ואז כשהם יוצאים לאירופה קשה להם להתרגל לקצב.
    אבל נכון להיום וברמת U19 - יש בהחלט במה להתגאות ולהיות מרוצים.

de Middenweg ו-LFC-Gerrard1 אוהבים את זה.
  9. Butragueño מנהלים

למקין ותאי עבד לטעמי עשו קמפיין מרשים מאוד. היו לדעתי הכי טובים אצלנו בקמפיין הקצר הזה.
    מישהו חייב לעבוד עם השוערים הישראלים על משחק רגל. היום שוער לא משחק רק עם הידיים.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  10. LFC-Gerrard1 Member

אני מסכים שלא צריך לחגוג כשאתה חוטף במשחק אליפות 4-0 מהיריבה המרה שלך, או לשמוח כמו דביל אחרי שהפסת 7-2 באירופה לטוטנהאם.
    יחד עם זאת, אני חושב שאתה קצת מגזים.
    הפסידו 1-0 קטן לנבחרת שטובה מהם בהרבה, ועשו הישג ש99% מהשחקנים הללו אפילו לא יתקרבו אליו יותר בקריירה.
    ממש לא חושב שזו בעיה "תרבותית" לחגוג הישג שכזה. ראיתי נבחרות טובות בהרבה מישראל חוגגות עליית שלב מיד לאחר הפסד או תיקו.

11. DRORIKO Member

אגב אירוני שמי שכונה בלעג ״מאמן העתיד״ מוביל את דור העתיד לחצי גמר היורו.

12. VAR Member

ברור שלא יתקרבו. הם יהיו מבוגרים מידי כדי להשתתף ביורו עד גיל 19.
    לא אכפת לי מה עושות נבחרות אחרות. אני מאמין שהגישה היא הכל בכדורגל. תתייחס לעצמך כמו אימפריה, בסוף תהיה אימפריה. תתייחס לעצמך כמו איזו נבחרת ארמניה, תהיה ארמניה.

כמובן שצריך לעבוד קשה בשביל זה אבל זו ההתחלה.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  13. ייא Member

יש קהל במונ האלה? יסכימו לארח את ישראל ללא קהל ישראלי?

Sent from my M2101K7BG using Tapatalk

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטייני שלב הבתים באליפות אירופה לפי ממוצע ציונים -

https://scontent.ftlv15-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/289814752_603481484364875_2185585242503910702_n.Xxx?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=o9YcXrZfS9oAX9xPwcj&tn=IvrHgqFrn1jyU3HC&_nc_ht=scontent.ftlv15-1.fna&oh=03_AVITzj19YeMcE1HYmbniIp-pylMZ8SyoHaHacVLsq7AV9Q&oe=62DF34DC

15. EuropeGuy Member

טוב אפשר לדבר רגע על הדבר האמיתי במקום על זהבי?

לא יכולתי לתפוס את המשחק מול אנגליה בלייב אז צפיתי רק בשידור החוזר, קודם כל זו פשוט בושה אחת גדולה שמאפשרים לטורניר יורו להיות משוחק בתנאי מגרש זוועתיים כאלה. זה הזייה. הרגיש לי שזה פגע בביטחון של השחקנים היצירתיים שלנו. שיחקנו גרוע במשחק הזה, גם האנגלים לא הרשימו מי יודע כמה, אבל התאכזבתי מאיך שנראינו. לא הגענו למצבים מסוכנים למרות שיש לנו את האיכות לזה. ופה האשם שלי הוא דווקא אופיר חיים. בעיניי עיקר הכוח של הנבחרת הזו זה היצירתיות. הוא פתח עם 3 שחקנים כאלה בלבד שמסוגלים לשמור על הכדור תחת לחץ יותר משנייה מבלי לאבד אותו והוא הוציא את אחד מהם כבר בדקה ה50, את תאי עבד. חילוף ברמת הלמכור את המשחק. תפסתי את הראש כשהוא עשה את החילוף הזה. מאותו הרגע נכנסנו לבונקר.

אופיר מראה הרבה פוטנציאל כמאמן בפילוסופיה שלו אבל מאז הגול הרביעי מול אוסטריה הנבחרת בדעיכה תלולה. הוא לא משתמש בשחקנים הטכניים שעומדים לרשותו ומתחבשבש עם יותר מדי נגרים שאני לא רואה טעם להשקיע בהם בראייה לעתיד לנבחרת הבוגרת. קנצפולסקי נגר מארץ הנגרים. קשר גרזן מהסוג הישן שאני לא יודע למה אנחנו מתעקשים להמשיך לייצר. מדמון טיפה יותר קר רוח עם הכדור אבל לוקה מאוד בטכניקה. נועם מוצ'ה צריך להיות בהרכב (התמודד טוב מול הצרפתים במשחק ההכנה) ולתת לנו אופציה לקשר אמצע נוסף שיודע להחזיק בכדור ולייצר. נקודה נוספת, לא חושב שסלמן ותורג'מן הוכיחו בטורניר שהם ראויים לפתוח כחלוצים. שניהם לא תורמים שום דבר למשחק השוטף ושימשו על תקן דחלילים כשפתחו. לדעתי טוב יעשה חיים אם יעלה במקומם שחקן התקפה טכני שיודע להחזיק כדור ולייצר. יש לנו מספיק כישרון התקפי להגיע למצבים, אנחנו לא צריכים חלוץ מטרה דחליל רק בשביל להגיד שאנחנו עולים עם חלוץ. סלמן יכול להיות אס טוב כמחליף. מתורג'מן לא ראיתי כלום.

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/22