נבחרת ישראל 2022/2023 - עוד חלום עלייה לטורניר גדול מתרסק לאחר תבוסה לאיסלנד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏28/11/20.

1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

נמאס כבר מ"התחזיקו אותי", כל התחושה שהוא מייצר,שהוא עושה טובה שהוא מגיע,רק גורם לשנוא אותו יותר.
    מקצועית הוא לא תורם כמעט כלום,היחסי אנוש שלו גורעים מאוד ורוב השחקנים לא מסתדרים איתו,וברמה הציבורית הוא הגיע לקונצנזוס שאף אחד לא יכול לסבול אותו,במיוחד אחרי ההתבטאות האחרונה שלו בזמן שומר החומות.
    הוא פשוט לא ראוי ללבוש ולייצג את הנבחרת.
    שמישהו בהתאחדות יגדל זוג ביצים,ויגיד לו יפה שלום ולא להתראות.

2. Raulito Madridista

עדכונים: עומר אצילי חוזר לנבחרת ישראל לאחר שאי אפשר היה להתעלם מהיכולת הנפלאה שלו והוא גם פרסם "התנצלות" על הפרשה| מואנס דאבור גם כן עתיד לקבל זימון מווילי רוטנשטיינר.

1. אני לא מתעסק בעניין המוסר יותר, אף התנצלות של אצילי, באיחור כזה - לא הייתה 'משכנעת' אותי, נקרא לזה ככה. מכבי חיפה סלחה לו, אשתו סלחה לו, שיהיה.
    2. מקצועית: הוא השחקן הכי טוב בליגה היום, אני סקרן איך זה ישפיע על המערך, לראות אותו בימין ואת מנור (סילון) בשמאל זה מרגש, זהבי יהיה בשפיץ כנראה 'בודד' ואולי יתקשה קצת כי זה נוח לו שיש עוד '9' שמה. אצילי בכושר לא נורמלי ביחס לזה שהעונה עוד בחיתוליה, הוא רעב, מעולם לא קיבל ממש הזדמנות בנבחרת. הוא גם לא ממש מנהל משחק כמובן אבל זה אולי יוריד את הצורך בביראס וכן הלאה, הוא יודע מה לעשות עם הכדור כשהוא באמצע. את דאבור אני לא רוצה בלי קשר לפרשה הקודמת, הוא פשוט לא מספיק טוב מקצועית על אחת כמה וכמה בחודשים אלה. מגיע לשון ולא אכפת לי לראות שם את בן שהר. לדעתי דין דוד יזומן גם.

נערך לאחרונה ב: ‏23/8/21
  3. קשר שמאלי Member

גועל נפש שאצילי זומן

נערך לאחרונה ב: ‏23/8/21
    Garcia ו-ייא אוהבים את זה.
  4. ייא Member

מול פארו אצילי יחזור למימדיו כבבגרנדה. הקרקס שיש לו פה נגד חדרה לא יהיה בנבחרת.
    1/9 ריאלי חודש הבא.

5. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין מתי יחליפו את חדרה כשם הגנרי שמייצג את הרמה בארץ. מחזיק אצבעות לנוף הגליל שיתקעו יתד.

הרצליה ו-Sturridge אוהבים את זה.
  6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד יותר גועל נפש עם דאבור יחזור. ניתוק מוחלט.

7. DRORIKO Member

הלוואי שמונאס יזומן. סוף סוף אני אוכל להנות הכשלונות של הנבחרת.

8. italiano Member

העכברים יוצאים מהחורים:

חברת הכנסת ויו"ר סיעת מרצ מיכל רוזין עלתה הערב (שני) לשידור ב-103FM והביעה את עמדתה בנושא חזרתו של עומר אצילי לסגל נבחרת ישראל, חרף פרשת הקטינות שבגינה אף שוחרר ממכבי תל אביב. "זאת התנצלות כללית ומעורפלת כדי שיוכל לשחק בנבחרת ישראל. ההתאחדות לכדורגל עושה טעות", טענה, "אני מתכוונת לפנות להתאחדות לכדורגל ולשר הספורט בנושא. ברור שלא מדובר בהתנצלות כנה, אם הייתה כנות בדבריו זה היה קורה כבר לפני שנה".

אולי שתפנה לשר לביטחון פנים בנושא ההטרדות והתקיפות המיניות שתושבות הדרום סופגות מ״תושבי הסביבה״.

robertocarlos.m ו-Roma אוהבים את זה.
  9. DRORIKO Member

זה רק יללות, אם מונאס לא יזומן אז אתה באמת תשמע ממנה נביחות.

oFiRzZz ו-Roma אוהבים את זה.
  10. Roma מנהלים

פשוט מאוד עומר אצילי היה צריך לשנות את השם לעומאר אל קרוונאי ואז מיכל רוזין הייתה מתעלמת לחלוטין מהסוגיה.

ראתה טרף קל... בדיוק כמו יפי הנפש בספורט 5.

EsheD אוהב/ת את זה.
  11. Raulito Madridista

תענוג לראות את אצילי, הוא השחקן הכי טוב בליגה, בכושר הכי טוב בקריירה שלו, הוא בהחלט יכול להוביל את מכבי חיפה לשושלת של אליפויות והזייה שיש לו רק שתי הופעות עד עתה (הרי הוא היה שחקן טוב גם לפני הפרשה הזו).
    מילא אם היו כאלה שמתבטאים בפומבי נגד חזרתו לנבחרת, אבל מה הבעיה שאומרים שההתנצלות שלו שווה לתחת לדוגמא? אני באמת שואל. לאצילי היו חיים מאוד קלים. הוא עזב בסה"כ לחצי שנה, חזר לקבוצה הטובה בישראל ועכשיו כולם מעריצים אותו. אף אחד לא ניסה לראיין אותו על הפרשה הזו. הוא מתנדב? עושה עבודות שירות? העביר הרצאה בבתי הספר או משהו כזה? לא יודע מה מיכה עשה אבל אפילו כמה השורות שפרסם באינסטגרם וכהודעת מועדון היו 'יותר מרשימות'. שחקן צריך לשמש דוגמא ונבחרת ישראל היא לא מכבי חיפה.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מספיק לשמוע ראיון אחד של אצילי כדי להבין באיזה אהבל מדובר, וזה שהאפס הזה בעל ילדה בת 15 עם הבולבול הקטן שלו(ותודה לאופואדו על הגילוי) בזמן שהוא נשוי ואשתו עם ילד קטן בבית גם מלמד איזה בן אדם הוא, מבחינתו הוא לא אשם, אין לי ספק בכך. אבל, לא הוגש נגדו כתב אישום ואם אדם שהורשע ושילם את חובו לחברה יכול לייצג את המדינה(עטר) גם אין סיבה למנוע ממנו לשחק בנבחרת מסיבות מוסריות או כל טיעון אחר.

אבל אני מת על אלה שעכשיו מבחינתם הנבחרת מתה אבל לא הבינו את אלה שלא מתחברים לנבחרת בזמן שמשחקים בה "הבוסים", קפטן שלא רוצה לשיר את ההמנון ושחקן כמו דאבור הביע תמיכה ציבורית במתפרעים אנטישמים בזמן מלחמה בארץ. לא שסלידה מאצילי סותרת סלידה מהם אבל או שהולכים לפי החוק היבש ומי שמותר לו לשחק בנבחרת משחק ללא קשר לדברים אישיים שמפריעים לאוהדים או שמרכיבים נבחרת רק מטיפוסים שכל האוהדים יכולים להתחבר אליהם.

oFiRzZz ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  13. DRORIKO Member

14. קשר שמאלי Member

העיקר אומרים לנו ש''האדם לפני השחקן'' וכו'. נבחרת מבחילה.

15. alexshw Member

זה במכבי חיפה