עוד שנה חלפה, איפה הם היום?

הנושא בפורום 'אייסוקר חוגג 7' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏9/10/08.

1. Claret&Blue Member

לא חסרים הכותבים שמסיבה זו או אחרת עזבו את אייסוקר. מי המשתמש שהכי חסר לכם? מי המשתמש שלא כותב מספיק לדעתכם?
    זוהי הבמה לקרוא להם לחזור.

2. Lars Ricken Member

איניני מכיר אותו,הוא עוד עזב ליפני שהיצטרפתי לפורום.
    שמו הוא כנראה אדם(לפי מה שהבנתי מהכינוי),והוא היה אוהד דורטמונד,חבל שאין יותר משתמשים שיגיבו יותר בפורום הגרמני.

3. Stretford Ender Member

האמת לא מזמן נזכרתי באחד מאוהדי ליברפול הותיקים פה. הכינוי שלו היהה Gerrard אם אני לא טועה קוראים לו אבי. מעניין מה קורה איתו...

4. Claret&Blue Member

לא קראו לו יעקב?
    בכל מקרה גם השנה אני אזכיר את ערן האמרס פאן. לא יודע אם הוא השתחרר כבר או לא אבל הבן-אדם תותח ברמות ואני מקווה שהוא יחזור.

5. Stretford Ender Member

צודק, זה יעקב, לא יודע למה היה תקוע לי אבי.

6. Riki Member

אני קוראת לזיו לחזור לאלתר !! זה לא אותו דבר בלעדיו.
    גם בוריס הגדול חייב לעשות קאמבק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    ובית''רי על הדרך...

7. Number 8 Member

תעזבי את זיו... יש לו את PWI ואת כל הספאמרים על הראש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

8. אלי מתחן Member

אל תמהרי להספיד...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/10/08
  9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הרשימה שלי די ארוכה, אני אשמח אם רותם (בורגול) יחזור, ג'סי המנהלת הראשונה בתולדות הפורום האיטלקי ומיכל המנהלת השנייה באיטלקי.

עוד כאלה שרצוי שיחזרו הם מושיקו, איגור, יסטה(דניאל), עדי (האנגלופיל מספר 1). יש לי עוד סעיפון כזה וזה כותבים שלא כותבים יותר מידי ורצוי שכן הם אוהדי אינטר מוחמד ושי ובכלל כל האיטלקים שקופצים פעם ב לומר שלום ונעלמים לנו.

10. Raulito Madridista

הייתי מחזיר הרבה כותבים לפורום.
    ישנם כאלו שמדשדשים פה מידי פעם כמו ריקי(דווקא בעונה שחיפה חזרה לחיים ציפיתי ממך ליותר, למרות שאני יודע שפשוט אין לך זמן) ארתור וניב(Reyes שהכינוי שלו 'פיגו הגדול מכולם' היה פעם יותר טוב... ואגב תמיד הייתי קורא לו 'יניב' משום מה) וחבל שהם לא פה יותר,
    וישנם כאלו שלא ביקרו פה המון זמן וחבל:
    1. בוריס - אני באמת לא מבין איך אפשר להתנתק בצורה כזאת מהדיונים על הכדורגל. חבל שאין אותו בפורום הספרדי שיוסיף לנו עוד צבע ועניין.
    2. זיו - תמיד היה מוסיף הומור לצד הודעות עם תוכן מעולה. איפה אתה בובו.
    3. דניאל(יסטה) - הוא תמיד היה אוהב לכתוב על הקבוצות הקטנות יותר מה שהיה מעשיר את הידע גם לשאר.
    4. דור(אלכנסדר חלב) - הוא היה כותב בסגנון מאוד משעשע והחתימה שלו היא ללא ספק הטובה ביותר בפורום.
    5. נדב מיכאלי - היה מוסיף המון עניין וטעם לפורום הישראלי, למרות האהדה הגדולה לבית"ר לא הייתה לו בעייה לשבח קבוצות אחרות ולרדת על הקבוצה שלו כשצריך, לדעתי הוא היה אובייקטיבי(הכל יחסי).
    6. איתי - הבחור התגייס לא מזמן וחבל שלא נראה אותו הרבה, מאוד אהבתי את ההודעות שלו, זכור לי לטובה בעיקר במונדיאל.
    7. מיכאל - אני לא כל-כך יודע מה קרה איתו בזמן האחרון אבל הוא באמת חסר כאן. הוא בטח יתעורר שיהיה איזה טורניר נידח על קבוצות או נבחרות לא מעניינות ואז ייכתוב לנו סיפור שלם על כל אחת.
    8. מיכל - הייתה כותבת בולטת בפורום, קיבלה ניהול, פתאום אין קול ואין עונה, חזרה קצת ושוב לא יודעים מה יש.

11. oFiRzZz Member

מה איתו באמת ?

12. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה הם היום זו כותרת מצחיקה... אני מדמיין את ניצן (Maccabifan) האגדי מוכר מוצרי אלקטרוניקה במקדוניה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

13. ג'רי בית הלוי Member

איזה מקדוניה ואיזה בטיח
    בקושי יפו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

14. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

נזכרתי עכשיו במשהו שמאוד מאוד חסר לי. ותיקי הפורום בודאי זוכרים את ביקורת הקולנוע של בוריס... פעם בשבועיים היה מפציץ עם איזה 4 ביקורות (וכמובן דירוג בסולם בוריס). אחח תענוג.

נערך לאחרונה ב: ‏11/10/08
  15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

היום הוא מפציץ את הביקורות בספורטאנטר