ענייני דיומא:האם אדי האו צריך להמשיך בניוקאסל?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Andrei Kanchelskis, ‏18/4/22.

?

האם אדי האו צריך להמשיך בניוקאסל?

1. כן

4 הצבעות
    66.7%
  2. לא

2 הצבעות
    33.3%
ניתן להצביע ליותר מאפשרות אחת.
  1. Andrei Kanchelskis Member

שער הניצחון של ברונו גימרייש בדקה ה-95 שהשאיר באופן סופי את ניוקאסל בליגה היווה למעשה באופן רשמי סיום של תקופה והתחלה של תקופה חדשה בסנט. ג'ימס פארק:תקופה שבה הופכת ניוקאסל מקבוצה בינונית נטולת ציפיות משמעותיות לקבוצה עם שאיפות לצמרת הגבוהה,לא פחות. הכסף הרב שהתחילו לשפוך בה הסעודים אמור להביא אליה בקיץ הקרוב שחקני רכש ברמה גבוהה מה שיגדיל כמובן את רמת הציפיות. השאלה העיקרית והמסקרנת בנוגע לניוקאסל של העונה הבאה היא האם המאמן הנוכחי אדי האו אכן ראוי להמשיך בה עונה נוספת והאם הוא האיש המתאים להוליך אותה לצמרת בהתאם לציפיות?אני באופן אישי מחבב מאוד את האו בשל היותו מאמן שתמיד דוגל בכדורגל התקפי ושבתקופתו בבורנמות' הוא הצליח להפוך אוסף של שחקנים אפורים לקבוצה שבהחלט היה נעים לצפות בה במשך רוב עונותיה בפרמיירליג. מצד שני לא בטוח שהאו הן בשל חוסר נסיונו ברמות הגבוהות והן בשל היותו מאמן בריטי(מה לעשות כרגע מעמד המאמן הבריטי נמצא בשפל) הוא האיש המתאים להנהיג קבוצה עמוסה בכוכבים ובציפיות, ומקרה כמו זה של מארק יוז במנצ'סטר סיטי בתחילת דרכם של הקטארים בהחלט מהדהד עכשיו.

אז מה אתם חושבים? הייתם נותנים לאדי האו החביב צ'אנס לעונה נוספת שרק אחריה ניתן יהיה לשפוט אם הוא מתאים לניוקאסל או לא? התגובות יתקבלו בברכה!

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקבוצה נראתה מחורבן בתחילת העונה.
    כרגע נראים טוב, הם נראים כמו קבוצת אמצע טבלה בלי שום חיזוק מפה לעונה הבאה. זה לזכותו ועל זה הייתי נותן לו את הקרדיט לעונה הבאה גם.

אם היו מתכננים שם איזה רכש מטורף ושחקני וורלד קלאס היו מגיעים, הייתי הולך גם על מאמן מהשורה ה1, אבל ממה שאני קורא לא יהיה שם קיץ מטורף.

3. prica9 Member

הייתי נותן לו גם את העונה הבא ואז מביא פוצטינו או מאמן בכיר אחר (קונטה)?

4. k_700 Member

פוצ׳טינו לא יחכה להם.
    אני לא אתפלא אם הוא יעבור לאיטליה בקיץ.

הם בתהליך כמו שעברה סיטי.
    גם בסיטי עבר מארק יוז פעם.
    בונים קבוצה, קונים שחקני כדורגל יקרים ולאא לאט מושכים גם מאמנים טובים.

ברונו גימארש זה כשרון על.
    נעל להם את האמצע, רק אלוהים יוגע איך כשרון כזה עובר מתחת לראדר שלנו בינואר כשאנחנו צריכים קישור חדש.

יהיה מעניין אם ישיגו בלם טוב במקום בוטמן שרדפו אחריו(אולי באדיאשיל) וחלוץ אחר במקום נונייז שהם זרקו עליו הצעות בינואר וברור שלא רלונטי עבורם.

יש דיבורים על מיטשל לצ׳לסי כדירקטור שהקבוצת רכישה רוצה להביא לשם.
    זה עוד שם שהם צריכים להתאבד עליו.

5. prica9 Member

למה לא בוטמן?
    לדעתי מיטשל עבד בטוטנהאם עם... פוצטינו

6. k_700 Member

הוא עבד גם עם ראנגניק.
    הור כרגע במונאקו אבל נראה שכבר מעל חודש הןא מפלרטט עם לא מעט מועדונים מאנגליה ויכול להיות שהרכבת יצאה מהרציף עבורם כי בכל זאת צ׳לסי.

בוטמן נראה שסגור במילאן וכבר סירב להצעות מהם.

7. Andrei Kanchelskis Member

לאדי האו יכולה להיות הזדמנות נדירה להוכיח את עצמו גם בקבוצת צמרת ויותר מיזה להקפיץ למעלה את מעמד המאמן האנגלי/בריטי שהתדרדר בעשור האחרון לשפל המדרגה. אם מארק יוז בזמנו נתפס מלכתחילה כמאמן בינוני שלא מתאים לקבוצת צמרת(מה שהוכח כנכון) הרי שהאו דווקא כן מעורר תקוות לאור הכדורגל היפה שהנהיג בבורנמות', השאלה הגדולה היא האם הוא יהיה מסוגל להתמודד עם ריבוי של כוכבים בקבוצה אחת מה שכמובן לא היה לו בקבוצתו הקודמת.