צ'לסי 2008\2007

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י KirkH, ‏1/6/07.

1. KirkH Member

בסכום שתשים על רוביניו חצי עולם כדורגל נחשב "שוק". מה יש לצ'לסי כרגע בכלל לא רלוונטי, הרי בגלל זה קונים שחקנים - אי אפשר להביא שחקנים רק כי הם יותר טובים ממה שיש לקבוצה כרגע, הם חייבים להיות בטופ של הליגה (לפחות מבחינת הפוטנציאל והכוונה של הקבוצה...)

2. Wave Member

קיצוני? רוביניו קיצוני?
    אני ראיתי אותו הרבה משחק ואף פעם לא ממש הצלחתי להבין איפה הוא הכי אוהב לשחק ואיפה הוא בא לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר, כנראה שמאחורי חלוץ.
    בכל מקרה הוא מזכיר מאוד במבנה הגופני את שון רייט פיליפס- קטן, רזה, ומהיר מאוד עם הכדור ובלעדיו, אבל שניהם מוגבלים שכלית, השאלה אם הוא באמת יכול לשחק על הקו.

3. Bridge Member

מביאים שחקנים כSי מחזקים את הקבוצה, הבאה של רוביניו מחזקת את הקבוצה במקום הכי חלש שלה.

רוביניו היא אחת מהאופציות הטובות ביותר בשוק המוגבל של הקיצונים והוא בהחלט יכול ליהות בטופ של הליגה.

איזה אופציה טובה יותר קיימת או שעדיף להשאר עם "חלודה"?

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לי עם רוביניו. עד היו םאני לא מצליח להבין מה העמדה הטבעית שלו. בריאל הוא לכאורה שחקן כנף אבל תמיד יש את התחושה שהוא קצת מבזבז מהכישורים שלו ושהוא צריך לבוא מהאמצע.

5. KirkH Member

אם כבר הולכים על כישרון בלי כיסוי אז עדיף בנטלי.

זה מה שחסר לי, כל השטויות של הברזילאים עם האיחורים בחזרה מברזיל והסייסטות בפגרות הנבחרת.

6. Bridge Member

לאף שחקן שמגיע לצ'לסי או לכול קבוצה אין כיסוי כפי שראינו אין סוף פעמים בעבר..

7. N כמוני Member

אני לא מבין מה כולכם מתנגדים כל כך לרוביניו. כמו שBridge אמר אין לצ'לסי כרגע קיצוני יותר טוב ממנו.על זה שהוא כשרון ענק אין ויכוח,ועל זה שהוא יהיה טוב מרייט פיליפס גם אין ויכוח.
    יכול להיות שסקולארי יוכל להוציא ממנו את המקסימום.אני בהחלט חושב שזה רכש הרבה יותר הגיוני וסביר מדקו למשל.

8. daniel_As Member

רוביניו אולי לא פיזי ממש אבל הוא ממש טכני ומהיר.הוא יכול להשתלב טוב בליגה האנגלית.הוא שחקן עם המון כישרון ואני חושבת שסקולארי יכול להוציא ממנו הרבה מאוד.בריאל הוא משחק קיצוני אבל העמדה הטבעית שלו היא באמצע.אם הוא ישחק באמצע,הוא בא הרבה יותר לידי ביטוי.אם הוא יבוא לדעתי צ'לסי לא תתחרט על זה.
    בקשר לרונאלדיניו-לא יודעת מי מכם ראה את המשחק ראווה..הוא השמין מאוד אבל רואים שעדיין יש לו את זה.אם הוא ירזה ויגיע לצ'לסי,לפי דעתי צ'לסי הולכת לקחת אליפות עם סגל כמו שהם מתכננים.

9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

chelsea offerd bayern 10 mil + khalid for bastian. good good.

10. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

לרוביניו אולי יש כישרון עד לאלאסקה אבל שכל עד לויאדוליד. מבחינת אחד על אחד אין הרבה מגנים בליגה שיוכלו לעצור אותו, אבל מיכולת הדריבל שלו הוא לא מפיק מספיק, הוא לא מוסר עקבי במיוחד ואין לו סיומת מספיק טובה. מנושא האופי אני פחות מודאג. אם שחקן רכרוכי כמו טורס הצליח להתפתח באנגליה ולהתקשח גם רוביניו בעזרת המאמן הנכון יוכל, אבל בשורה התחתונה לא הייתי רוצה לראות אותו בכחול.

כמו שזה נראה כרגע, בהנחה שסקולאי הולך לדבוק ב-4-3-3, נראה שהכל כמעט סגור מלבד הקיצוניים. על צ'ך בשער אין מה לדבר, במידה וריקי נשאר גם ההגנה סגורה, הקישור מפוצץ אם או בלי לאמפרד ובהתקפה דרוגבה בינתיים לא עושה קולות של עזיבה (בפעם הראשונה מאז שהוא הגיע בערך...). ככה שנשארנו עם ג'ואי קול וחור בעמדת הקיצוני השני. למאלודה היתה עונה ראשונה נוראית, אמנם עונה ראשונה ואני לא חושב שצריך לשחרר אותו, אבל לבנות עליו כבאנקר בהרכב זו טעות. קאלו לא מספיק טוב להרכב (ואני בספק אם אי פעם יהיה) ורייט פיליפס... מעניין מתי יפול לו או לסקולארי האסימון שהוא פשוט לא מתאים לרמה הזאת. אני לא רואה יותר מדי אופציות, במיוחד לא כשהמובילה מביניהן היא קווארסמה, אותו סקולארי ייבש על הספסל ביורו לטובת סימאו, בסה"כ. אולי לנסות להוציא מחואקין את מה שאמור להיות בו או לעשות דיאטה לרונאלדיניו השמן. איזו טעות זו היתה לשחרר את רובן.

11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזו טעות זאת הייתה? כמה משחקים שיחק בריאל? 12? תן לי את דמיאן שם ואני מבסוט. מאלודה לקראת הסוף היה אחד השחקנים היותר טובים שהיו לצ'לסי. לגבי סוגיית החלוץ, נשארנו עם דרגבה וזהו?

12. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאמין באנלקה כחלוץ מחליף, ובכל מקרה כרגע גם פיזארו ושבה עדיין בסגל. רובן באמת שיחק השנה מעט בצורה קיצונית (אפילו ביחס אליו), אבל מבחינת כישרון ותפוקה אין לנו וכנראה גם לא יהיה לנו השנה שחקן שמתקרב אליו. כמה שהוא היה נפצע, כמה שהוא היה אגואיסט והיה קשה לאוהדים להתחבר אליו, היו לו תקופות, ולא רק התקופה החלומית בעונה הראשונה, שכל פעם שהכדור היה אצלו ידעת שהוא יעשה איתו משהו. כשהמשחק תקוע, ו-let's face it, לצ'לסי היו לא מעט משחקים תקועים בשנים האחרונות, אני מעדיף את הכדור אצלו ברגל מאשר באויר בדרך לדרוגבה. גם אני מאוד אוהב את דאמיין והייתי חותם עכשיו על דאמיין של 2005 כשחקן שלנו בצד שמאל, אבל הוא נראה גמור. מאלודה עוד לא כזה ועוד יכול לתת השנה את מה שנתן בליון, אבל פשוט אי אפשר לסמוך על זה. הוא היה השנה כל כך אפור שפאולו פריירה נראה כאופצייה אקזוטית לאגף.

13. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מאמין באנלקה, רק בגלל שזה נראה שהוא משחק בלי שום חשק. הנביא מוחמד דפק לו את המוח. שבה ופיזארו, נו בסדר...שיהיה. לגבי קיצוניים? אשלי יאנג, בנטלי או סינקלייר. לא רוצה את כל הלטינאזציה. שונא אותם. קניון הגיש הצעה לבאיירן על בסטיאן שוויני, שיכול להיות רכש מאוד מעניין. ג'ואי קול גרמני, עם חברה לא רעה בכלל.

14. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

יאנג ובנטלי עונים על הרצון האנגלי של האוהדים ונשמעים מאוד מבטיחים, בשטח הם יהיו גרסא שנייה של רייט פיליפס. לסינקלייר יש הרבה מה להוכיח לפני שהוא מקבל מקום בהרכב או בכלל מקום משמעותי ברוטציה.

לגבי אנלקה, הוא משחק בחוסר חשק כל הקריירה. בגלל זה הוא הולך להיות שחקן ספסל העונה. אם היה לו קצת יותר חשק וקצת פחות אדישות הוא היה באנקר באחת הגדולות כבר ממזמן. הוא יותר ממספיק כגיבוי לדרוגבה והוא בכל זאת מגיע עם הרבה רצון להוכיח שהוא כן שייך לרמות האלה. לא שרואים את זה באיך שהוא זז על המגרש, אבל לפחות הרצון קיים...

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא לרצות את רוביניו זה לגטימי, אבל לא לרצות את רוביניו ולרצות את רובן זה מטורף בעיניי.. רובן לא יכול לסחוב, וגם לא יוכל לעולם כנראה, אני הייתי ראשון המאוכזבים שהוא נמכר אבל כרגע זה נראה כצעד שהיה חייב להגיע. העונה בריאל הוא שוב נח 5 משחקים על כל משחק וחצי ששיחק, וביורו בכלל היה בדיחה בקטע הזה, אין מה להחזיק אותו בסגל, זה ברור שיש לו יכולת קסומה אבל בגלל זה טוב שהוא רחוק שם בספרד.

כנראה שלמפארד לא ילך לאינטר, על באלאק לא שמעתי שום ספקולציית עזיבה, מעניין אותי מאוד מה הולך להיות באמצע, זה רק מזכיר לי (לא לטובה) את העונה שמוריניו עלה עם 4 קשרים מרכזיים בהרכב, בתחילת הקדנציה של באלאק, אלו היו משחקים בלתי נסבלים לצפייה, היינו פשוט אנמים. אני לא רוצה לחשוב על כך שנראה העונה דבר דומה, אבל לפי איך שזה נראה כרגע... אני לא יופתע לראות הרכב של- אסיין/מקאללה, באלאק, למפארד, דקו, ג'וי ודרוגבה.... לא יודע איך בדיוק אבל אני חושב שאם הסגל הנוכחי יהיה זה שיפתח את העונה, לא נהייה רחוקים מההרכב הזה.