צ'לסי 2008\2007

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י KirkH, ‏1/6/07.

1. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

יהיה בסדר, הדאגה היחידה שלי היא שדקו, באלאק ולאמפרד - שלושתם ביחד כמעט בגיל של המועדון. זה מתסכל.

2. Makelele Member

זה לא מצב אידיאלי אבל הם גם לא זקנים בצורה קיצונית.

אני דווקא פחות בעד קיצוניים אנגלים כי אני פחות מאמין בהם. ג'ואי הוא הקיצוני האנגלי הטוב היחידי וזה רק כי האלמנטים האנגלים במשחק שלו קטנים.

צ'לסי צריכה קיצוני שישדרג אותה. מאלודה הוא רק פקק שיכול למלא את החור באגף שמאל.
    קווארסמה יכול לשדרג, אולי רוביניו, אולי יאנג ופה בערך מסתכמת הרשימה.

ד"א אין דיבורים על אגוארו ?

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/08
  3. Bridge Member

את מלודה צריך לזרוק לקבוצה הראשונה שרוצה אותו. היורו הוכיח שהליגה האנגלית היא לא הבעיה שלו אלא היכולות שלו או יותר נכון אי היכולות שלו. עדיף לתת לילד בן 10 מהאקדמיה את חולצת המחליף, לו יש סיכויים גדולים יותר ליהות שחקן טוב ולתרום.

ואסור לבנות על ג'ו קול שום דבר, הוא לא מספיק יציב בשביל ליהות שחקן הרכב.

ויש שמועות שארשבין כבר סיכם את תנאיו. וגם כנראה סקולארי לא רוצה את SWP

4. Jack Wilshere Member

יימח שמו של הצאר! הייתה לי הרגשה שארשבין ינחת בגשר. אני מאוד מקווה שהידיעה הזו לא נכונה. בבוקר עוד היו שמועות שהוא עשוי להגיע אלינו.

5. George Best Member

אם אכן ארשבין ינחת בגשר, אני אכתיר את ההעברה של הקשר הרוסי כמיותרת ביותר עד כה וסביר להניח בכלל בשוק ההעברות לקיץ הנוכחי.
    דקו, למפארד, באלאק וארשבין - ארבעה שחקנים שמשחקים פחות או יותר באותה משבצת.
    מצוין, אני מתחיל לחוש את המרמור ומאבקי האגו צפים להם.

6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארשבין משחק כקשר חלוץ מהאגף. כמה למה ואיך הוא בכלל מפריע ללאמפרד דקו או באלאק?

7. O'Sullivan Member

ארשבין יכול להכנס למשבצת של מאלודה, בתנאי שסקולארי ימשיך ב-4-4-3 של מוריניו.

אם המחשבה של סקולארי לעבור ל-4-4-2 , ארשבין יכול לשחק בעמדת החלוץ הנסוג יותר ובמקרים קיצוניים לעבור לעמדת הקיצוני יותר מרביעיית קשרים.

8. Bridge Member

הדניס לכטר שהסאן מצטטים הוא אחד מהסוכנים של ארשבין אבל מוכר יותר כסוכן של דרק בואטנג מבייתר ירושליים.

9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, הסאן מספר שני דברים היום - מאלודה כחלק מעסקת אטו. לגיטימי.
    הדבר השני, הפחות הגיוני - הנהלת צ'לסי ציוותה על ביג פיל למכור את דרוגס.

10. Bridge Member

דווקא הפוך, סקולארי "אמר" לצ'לסי למכור את דרוגבה

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אריאל לא רואה שום סיבה להכניס את ארשאבין ודקו/באלאק/למפארד לאותה המשוואה. הוא אמור להביא משהו שונה לחלוטין ממה שהם מביאים למשחק. הם מנהלים את המשחק במרכז, הם אמורים לקבוע את הקצב, ארשאבין רחוק מזה, הוא שחקן התקפה נטו, שחקן שמשחק ליד החלוץ, טיפה מאחוריו ויכול לשחק גם באגף, יש לו שליטה בכדור ויכולות טכניות גבוהות מהאחרים, ובקיצור התפקוד שלו שונה והוא אמור להביא למשחק אפקטים אחרים לגמרי.

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הרגע ראיתי ששחררתם היום את קרספו-הוא לא עבר סופית לאינטר לפני שנה?

13. john Member

לא, היה לו חוזה עדיין בצ'לסי.

14. Mr.Eko Member

ארשבין יכול לשחק גם כקיצוני ויש לו את כ-ל היכולות שדרושות לעמדה הזאת ככה שאני לא רואה העברה שלו לצ'לסי(נקווה שהידיעות לא נכונות) כמיותרת.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. רובינו הוא אובררייטד מטורף.
    משחקן עם תג המחיר שלו אני אישית מצפה הרבה יותר.
    נכחתי במשחק הידידות של ברזיל שבדיה באמירויות ואחרי המשחק הזה שרובינו בו היה הבולט במגרש וגם השחקן שהתעכבתי עליו הגעתי למסקנה שרובינו הוא אולי אחד האחרונים שנשארו בכדורגל ברמות הגבוהות שעדיין מלהטט ומנסה לעשות תרגילים בכל פעם שהוא נוגע בכדור.
    לדעתי, למרות שזה נראה יפה לעין רובינו הוא עדיין בוסר מאוד, עדיין לוקה בהרבה מאוד דברים, והאמת אני לא מזהה אצלו שיפור מהרוביניו שהגיע לריאל.
    אולי לא היה לו את המאמן הנכון, אולי זה בעיה בבחור, אני לא יודע, אבל רכישה של רובינו היום על ידי צ'לסי, בטח במחירים שמדברים עליהם, משמחים אותי, כי שאר המועמדים שמועלים ( ארשבין, בסטיאן מבאיירן רונאלדיניו ואחרים ) טובים ממנו בהרבה כרגע וזולים יותר.

2. הביקורת למלודה מוגזמת - נכון, הבחור הגיע עם טונה של ציפיות בשנה שעברה, גם ממני, ואכן הוא לא התקרב לרמה שלו בליון, אבל לקרוא לו "חלודה" או לטעון שהוא לא שחקן כדורגל זה מוגזם.
    מלודה בליון היה שחקן נפלא למשך שנים. לא שנה, לא שנתיים ולא שלוש מלודה הוכיח שהוא קיצוני נפלא, לדעתי הבחור היה צריך זמן להסתגל לכדורגל האנגלי, שהוא שונה מאוד מהכדורגל הצרפתי.
    אני האמת מאוד מקווה שמאלודה לא יסתגל לכדורגל האנגלי כי מלודה טוב הוא אחד מהקיצונים הטובים בכדורגל העולמי היום.

3. מה עם הצבת דקו באגף? אין מצב שסקולארי חושב על האופציה הזאת לאור ריבוי הקשרים באמצע ( באלאק, לאמפרד, אסיין, מקללה ואחרים ).

4. מעניין אותי מה אוהדי צ'לסי חושבים. האם עדיף למכור את דרוגבה ולהביא חלוץ אחר שאולי יהיה בעל פחות אגו ולא ידרוש כל שנה להיות מוצב ברשימת העברות, או שיש להתעכב על השארת דרוגבה בכל מחיר בשל האיכויות שלו?