רבע גמר 3: גרמניה סוגרת חשבון ארוך עם האיטלקים

הנושא בפורום 'יורו 2016' פורסם ע"י Raulito, ‏2/7/16.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הפכתם את זה לדיון בכי, מתי הספקתם להפוך לאנגלים? :p

אני הולך לרקוד עוד הרבה על הגופה הזאת. לא כל יום הורגים איטלקי.

2. Don Joan Roman Member

בופון זה האיש שמוצצים לו וגם משלמים בשביל זה, ניצחון גרמני בפנדלים לא ישנה את זה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

DRORIKO ו-Gianluigi Buffon אוהבים את זה.
  3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

שיקח את עצמו ואת הגביע העולמי המקולל שלו ויצא לפנסיה, נוייר בעל הבית עכשיו. ירד לו למציצת פרישה עסיסית.

סיפרתי עכשיו ליניב שחלמתי את זה בלילה, לא אירוטי או משהו. נוייר היה מבסוט רצח.

היום לא תראו כאן מילה על כדורגל ממני, זה יום חגיגי נטו. הילד שבי התפרץ החוצה, אין תחליף להרגשה הזאת. תגובה על כדורגל מחר.

4. נעם Member

סלע יא מלך.

כמה שאיטליה הרשימה במשחקים הקודמים, ככה היא אכזבה במשחק אתמול. סתם באו להרוס את המשחק...אפילו לא ניצלו את השטחים השערורייתים שההגנה שלנו סיפקה להם. שמח לא לראות אותם מתבנקרים מול צרפת/איסלנד ושמח עוד יותר לזכות בעוד קצת מהמנשאפט.
    כל אוהדי איטליה שמתבכיינים פה על וארטי ומרקיזיו - לא צריך לא את גונדגאן ולא את רויס, עוד 20 דקות עם גומז ולא היינו נכנסים להארכה. כמה שהשחקן הזה משמעותי לנבחרת...

AUFGEHTS!!!!!

Uli Hoeness אוהב/ת את זה.
  5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

סלע יא פח, מתי אתה כן מדבר על כדורגל?

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

עוד היה סיכוי כזה אבל עכשיו נגמר מבחינתי הטורניר, השחקנים יכולים לנסוע חזרה הבייתה. עשו את תפקידם והביאו נחת בשנתיים האחרונות לעוד 10 שנים לפחות. נדבר כדורגל אחרי ההייפ הקצרצר הזה :sm_XXsmoker:

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

די נו, לא יכול להיות שכל מה שמעניין אותך זה ניצחון על איטליה.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

יש לך עסק עם דפוק, אני לא בדיוק נורמלי כמו שאתה רוצה לחשוב. ראית אותי כאן חוגג כמו מפגר אחרי הניצחון על ארגנטינה לפני שנתיים?

משחקים נגד קולומביה לא מעניינים...

idans10 אוהב/ת את זה.
  9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

המסירה של ואלדראמה לרינקון...לא היה מוסר כזה בעולם :sm_1luvu:

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

התרסקתי אתמול מול המסך. גם אני לא אדבר על כדורגל. כל מה שנשאר לי זה לרשום תודות לגיבורי אמש.

תודה לך קונטה על שהוכחת שאפשר להיות בנזונה מאדרפאקר וטרול בו זמנית.

תודה לך בופון על שהוכחת שאפשר להיות מושלם.

תודה לך ברצאלי על שהוכחת שוב ששקט זו התכונה הכי טובה שקיימת אצל שחקן הגנה.

תודה לך קייליני על שהוכחת שאפשר להיות גם טוב, גם רע וגם מכוער.

תודה לך בונוצ׳י על שהוכחת שסטייל איטלקי בהגנה לוקח בקלות את כל השאקירות, הבואטנגים, ההומלסים ושות׳.

תודה לך דה רוסי על כך שבנבחרת אתה תמיד עושה את העבודה.

תודה לך פארולו על שעשית מה שאפשר.

תודה לך ג׳יקאריני על שרצת בשביל כולם.

תודה לך קאנדרבה על שהוכחת שוב איזה שחקנים נפלאים מסתובבים בסריה א׳.

תודה לך פלורנצי על שהוכחת שאין על רומאניסטות.

תודה לכם דה שיליו/דרמיאן על שהזכרתם לי כמה אני שונא מגנים עם רגל הפוכה.

תודה לך אדר על שהוכחת שאפשר לשנוא ולאהוב שחקן בו זמנית, אך בעיקר לשנוא.

תודה לך פלה על שהראית שזה אפשרי להיות יותר גרוע מגירוד.

תודה לך זאזה על הטרלה בלתי נשכחת בפנדל.

תודה לך אינסינייה על כך שאתה קיים.

תודה לכם מארקיזיוראטי על שהוכחתם שבאמת הייתם הכי חסרים ולא הפלתם אותי בהימור לפני תחילת הטורניר.

תודה לך נבחרת איטליה על שנתת לי שוב להתרגש מכדורגל ללא שום הסבר הגיוני.

נ.ב: יותם, תפסיק להטריל. כל שאר הגרמנים, אתם ביצים שלי ואני מאחל לכולכם למות. באמת.

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

העיקר למות מאושר :sm_angel2:

12. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

רויס וגונדוגאן אומנם חוסרים משמעותיים, אבל יש להם מחליפים סבירים (אנדרסטייטמנט).
    כשסטורארו ופרולו פותחים, זה בעייה גדולה )6 פצועים בקישור לא הולך ברגל..(.

13. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

אנחנו פראיירים. ב 0-1 שהם לא מצליחים להגיע לשער כל המחצית השניה, בואטנג מחליט לרקוד בלט וגומז מחליט לרקוד סטפס. במקום 0-2 וללכת לנוח לצרפת, הם מחזירים נבחרת יותר אפורה מפורטוגל למשחק. אפילו הפורטוגזים עוד עשו כמה מהלכי כדורגל במשחקים שלהם בהשוואה למה שראינו מאיטליה אתמול.

בסך הכל המערך עבד טוב, גם כי היריבה לא הצליחה לעשות הרבה וגם כי המערך איפשר להגיע להזדמנויות מהצד השני. כשמרכז המגרש שלנו, קשה מאוד לשחק נגדנו. הפעם גם לצרפתים יש מרכז מגרש חזק ומוכשר מאוד, גם צעיר יותר משלנו. הם הולכים להיות בעיה גדולה יותר מאיטליה עבורנו.

Lebron אוהב/ת את זה.
  14. Lebron Member

הגיע לגרמניה לספוג אתמול שער שוויון. בדקות העוקבות אחרי השער של אוזיל, איטליה התפרקה לחלוטין, טקטית ומנטלית.
    גרמניה, במקום לנצל זאת כמו שעשו מול ברזיל במונדיאל ולגמור את המשחק (טוב לא כמו מול ברזיל, כי בכל זאת הגנה איטלקית, אבל שער נוסף היה אפשרי ומספיק), הם החליטו להשתעשע ואחרי החילוף של גומז ירדו למטה.

בואטנג היה בטורניר על סף המושלם ואחד המועמדים הבכירים לשחקן הטורניר עד לרגע שהחליט לייצר את אחד הפנדלים הכי מטופשים שיצא לי לראות ועכשיו גם אם יהיה מושלם עד הסוף הוא מחוץ לרשימת המועמדים מבחינתי.

על השטחים הגדולים שגרמניה נתנה לאיטליה ולאוקראינה אחראי בעיקר הוודס. אתמול גם הפציעה של חדירה השפיעה מהבחינה הזאת, קרוס מנווט מעולה את המשחק אבל בלי גרזן לצידו הקישור רך מדי, שווייני למרות שהפתיע אותי לטובה שהצליח לשרוד עד דקה 120 כבר מזמן לא אותו שחקן, עדיף היה להכניס את ווייגל המצוין. המזל של גרמניה היה שאיטליה מוגבלת התקפית ולא ניצלה מספיק את השטחים שהקישור.

הומלס דווקא מפתיע לטובה, עדיין לא עשה טעות קריטית בחלק האחורי ובחלק הקדמי סיפק כמה מהלכים לא רעים בכלל, אבל אני מצפה לראות ממנו יותר מזה בגמר אם גרמניה תגיע אליו, במיוחד כשגונדגאן לא בנמצא.

למרות הביקורות הכלליות עליו שחלקם מוצדקות אני די חושש מחסרונו בחצי הגמר, כי כשהומלס טוב, ועד עכשיו הוא טוב, הוא משמש כהוגן בהגנה עם הנוכחות והביטחון שלו לצד בואטנג, ותורם להתקפה כשהמשחק תקוע.

כשמוסטפי היה לצד בואטנג מול אוקראינה והוודס בצד ימין ההגנה נראתה לא טוב. אני לא רוצה לראות את הוודס בעמדת המגן הימני גם מול צרפת, מול הסילונים שיש להם באגפים זה יכול להיגמר לא טוב, וגם התרומה ההתקפית שלו לא קיימת, מה שמונע מגרמניה לתקוף ביעילות מהצד הזה. מעדיף את קימיש הדינמי והחרוץ בעמדה הזאת למרות חוסר הניסיון.

אם כבר קימיש, בעמדת הקשר הימני זה פחות עבד. עדיף לנצל את איכותיו ההתקפיות כמגן ולהוסיף עוד שחקן התקפה עם יכולת אישית, אני מעדיף את סאנה אבל זה לא יקרה אז דרקסלר. המערך אתמול של יוגי היה פחדני מדי, עם כל הכבוד לאיטליה לעלות רק עם שלושה שחקני התקפה כשאחד מהם בכושר רע (מולר), ואחד אדיש מדי (אוזיל), זה אובר זהירות.

יש ללאב התלבטות לא קטנה לגבי עמדת הבלם, מצד אחד הוודס, אחראי ומנוסה אך איטי ומגושם. עם ג'ירו הוא אולי יצליח להסתדר אבל לא עם גריזמן (במידה וצרפת תעלה כמובן). מצד שני מוסטפי, בלם מוכשר ודינמי יותר אבל הציוות הכפוי שלו לצד בואטנג במשחק הראשון לא הוכיח את עצמו. למרות זאת אני חושב שהוא מתאים יותר להתמודד עם גריזמן.

זה ההרכב שהייתי רוצה לראות בחצי, איפה שיש שתי אפשרויות עדיפות לראשון כמובן:
    נוייר
    הקטור - מוסטפי/הוודס - בואטנג - קימיש
    קרוס - חדירה/וייגל
    סאנה/דרקסלר - אוזיל - מולר
    גומז

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/16
    Uli Hoeness אוהב/ת את זה.
  15. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

הכל סבבה רק שקדירה גמר את הטורניר ושווינשטייגר הוא זה שיצטרך לרדוף אחרי הקישור הצרפתי. עכשיו מגיעות הצרות.

ניצחון על איטליה זה אוברייטד. הצרפתים הולכים לבקר את ההגנה שלנו הרבה יותר.