תחתית לוהטת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י George Best, ‏19/4/11.

1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא זוכר מה קרה עם סווינדון, אבל ברדפורד שילמו את מחיר ההימור הכלכלי. הלכו וזרקו כסף, שילמו הון לבניטו קארבונה, וסחבו את הגיבנת הזו זמן רב. לא חושב שבלקפול לקחו סיכונים כאלה וגם אם הם יירדו, יש להם את תשלומי המצנח שיעזרו. לא חושב שהם יעלו חזרה בזמן הקרוב, אבל הם צריכים להיות בסדר.

2. ArsenalFan Member

עזוב את תשלומי המצנח, רק ההכנסות שלהם מהעונה האחרונה בפרמייר ליג הרבה יותר גבוהות מכל מה שהם התרגלו אליו בעבר והם ממש לא לקחו הימורים כלכליים. בכסף הזה שהם עשו העונה, בלקפול יכולים להתחיל ולבנות בסיס הרבה יותר טוב למועדון - שיפוץ האיצטדיון, בניית מתקני אימונים ברמה גבוהה, השקעה במח' הנוער.

3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

חימום תת קרקעי... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי 90% ברמינגהאם ובלקפול יהיו היורדות. לא רואה אף אחת מהן מנצחת את המשחקים שלהם.

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה כאילו גורלה של בלקפול די נחרץ. אין סרט שהם יוצאים עם ניצחון מ-OT גם אם היונייטד יעלו עם הנוער. בטח לא כשכל הממלכה תבחן בזכוכית מגדלת את ההתרחשויות במשחק הזה, אחרי כל הדיבורים סביבו במהלך השבוע.
    המתח הוא בעיקר סביב זהות היורדת השלישית. למרות שבירמינגהאם מאכילה את ארסנל מרורים ולמרות שוויגאן משחקת כדורגל נחמד למדי אני עדיין רוצה לראות את הבראמיז נשארים. הליגה צריכה קבוצות שורשיות כמו בירמינגהאם ולא קבוצות תלושות חסרות קהל כמו הלאטיקס.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

המאזן של סטוק בבריטניה ב2011: 6 נצ', 2 תיקו, 0 הפסדים. יש לוויגאן חתיכת משימה.
    רוצה שיירדו: בלקבורן, בגלל הבעלים המגוחכים שלהם וזה שהם נתנו למנ יו להעביר 15 דקות של מסירות רוחב. וויגאן, כי עם כל הכבוד לכדורגל הטכני שלהם (באופן יחסי ליריבות בתחתית), אני נהנה לראות את האוהדים של וולבס,ברמינגהאם ובלקפול הרבה יותר. הייתי בDW ב2 משחקים, זה בקלות האווירה הכי פחות מהנה שחוויתי באנגליה.
    מי יירדו בפועל? נראה כמו בלקפול ו-וויגאן. מאמין שברמינגהאם תוציא תיקו בליין, בלקפול ו-וויגאן יפסידו.

7. Andrei Kanchelskis Member

אחלה מחזור סיום עונה סידרו לנו בכל הקשור למאבקי התחתית, כבר הרבה מאוד שנים לא היה מאבק כה מרובה שכזה על הישארות ואין ספק שהוא צפוי להיות חם ומותח מאוד ואפילו את בלקפול לא הייתי מספיד.