תיקו ליונייטד, הפסד לטוטנהאם, שאר הגדולות מנצחות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏15/8/08.

1. קינג לדלי Member

אני רואה את ההרכבים של וילה וסיטי ואם היה לי כח הייתי הולך לשים כסף על 0-0.

2. Stretford Ender Member

וילה בדיוק עם אותו הרכב שהפך אותם לאחת הקבוצות הכי פוריות שנה שעברה + החיזוק של המגנים והשוער. לא חושב ששיטי יחזיקו אותם על 0 בבית. מקווה שלא ניחסתי.

3. Dimitar Berbatov Member

אל מה אתה מדבר ערן? וילה עם הרכב סופר התקפי. כמו שרועי אמר, ההרכב שבשנה שעברה הפך אותה לקבוצה הכי התקפית בליגה מחוץ לטופ 4. גם לשיטי לא חסרים כלים התקפים. אלאנו משחק היום קשר התקפי אחרי גלסון וג'ונסון, העמדה שבה הוא נתן סיבוב ראשון פנטסטי שנה שעברה. פטרוב כמובן, גם בוז'ינוב..לא חסר להם.

4. Jack Wilshere Member

גם הגול הרביעי, כמו גם הגול השני, הוא גול של שוער. אף פעם לא החזקתי מג'יימס. הצלות מדהימות אף פעם לא עשו לי את זה (גם שטראובר יכול). תמיד שעשע אותי לראות את היציאות המיותרות שלו מהרחבה, היכולת שלו לתפוס אוויר בכדורי גובה ועוד. בכל מקרה, צ'לסי נראו טוב מאוד. המשחק שלהם היה שוטף להפליא. ככה זה שאין על הקווים מאמן שכל ההכנה שלו למשחק מסתכמת בטקטיקה-שמקטיקה וב'תשברו להם את הרגלים'.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/8/08
  5. Raulito Madridista

אני מאוד נהנתי מצ'לסי היום. התוצאה יכלה להיות עוד יותר גבוהה אם השחקנים בחלק ההתקפי היו קצת יותר מדוייקים, אבל יחסית לשלב הזה של העונה צ'לסי נראית פשוט מדהים, כמעט ואין עליה שום חלודה. הקבוצה יוצאת קדימה מהר מאוד והפעם במסירות קצרות על הארץ, השחקנים נמצאים כל הזמן בתנועה ללא כדור וגם התיאום בקבוצה מצויין. צ'לסי לא חשבה שזה יהיה כל-כך קל מבחינתה. מעניין מאוד מהם אחוזי השליטה בכדור, אני לא ראיתי משחק כה צדידי מהבחינה הזאת כבר הרבה זמן.
    בדקות הבודדות ששיחקו כל השלושה בייחד, באלאק-לאמפרד-דקו, בינתיים נראה שזה הולך טוב. הראשון הספיק לבשל שער נפלא לפני שנפצע, השני חילק מסירות לא רעות ודקו כבש, אם כי עם כל הכבוד לבעיטה היפה, זו טעות של ג'יימס שעמד כל הזמן תחת מטווח של איומים לעבר השער. אפשר לומר שהוא גם בישל, יש לו חלק בשער השני.
    מעבר לשלישייה הזו באמצע, היו עוד שחקנים שבלטו. אנלקה אומנם כבש רק שער אחד אבל כל הזמן היה פעיל והוא הגיע לעוד כמה הזדמנויות. אנלקה המשיך להיראות נחוש ורעב בניגוד לתמונה שאני זוכר מגמר ליגת האלופות, אז אנלקה עלה לדשא עם פנים נפולות ובקושי זז על המגרש. מעניין מה יהיה כאשר דרוגבה יחזור מהפציעה. התלהבתי גם מהמשחק של בוסינגווה. כאשר דיברתי על תיאום התכוונתי אליו פחות או יותר.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני ירשה לעצמי לא לדבר על טקטיקה או רשמים מקצועיים הפעם, היה פשוט כיף, כל כך התגעגעתי לצפות במשחק עם לב נקי, פשוט לשבת, לקפוץ בגולים בלי שום דבר אחר שיסיח את דעתך.... איי איך התגעגעתי..

קדימה לוויגאן! :aaa021:

7. Sinclair Member

אנלקה שיחק טוב? הוא משחק כמו איזו עגלה בליגת למקומות עבודה. זה בלתי נסבל, להוא לא תורם בגרוש. רק מחייך שהוא מחטיא, אני לא מבין... מה מצחיק פה?

הייתה מחצית ראשונה דיי טובה, נכנסנו לקצב, שיחקנו עם המון מסירות. עם כל המומנטום הבקענו 2 שערים נהדרים. בוסינגווה עושה רושם של שחקן מפתח שלנו, הוא מתפקד כמו סוס צעיר, מחלק מסירות רץ המון. שאפו כדורגלני צ'לסי המפונקים.
    מחצית שנייה הייתה איומה להפליא, התחלנו להראות כמו הסיוט שלי, מסירות מצד לצד, אחד לשני... עוד שניה אני נרדם כאן. חוץ מהגול של דקו לא הצגנו הרבה לצערי.

סוף סוף, יש לנו מישהו שעומד (טוב נו... יושב) ומחלק הוראות, כמו מאמן, ולא כמו מישהו שאימן אותנו עונה שעברה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx אני כמעט בטוח שהעונה הולכת להראות טוב, ונתברג כבר מהמחזור הראשון בצמרת.

KTBFFH ! :aaa021:

נערך לאחרונה ב: ‏17/8/08
  8. Tony Adams Member

כל הכבוד לצ'לסי על המשחק היפה שהם הציגו היום. מעבר לתוצאה המרשימה, צ'לסי ביטלה לחלוטין את פומפי, ועמדה נפלא על המגרש.
    אי אפשר לקבוע לרעה אחרי מחזור אחד מכיוון שיש קבוצות שלוקח להם זמן להכנס לכושר ולהתחבר. אבל אפשר לקבוע לטובה. אם צ'לסי התחברה ככה כבר בתחילת העונה, אז יש סיבה לאופטימיות בגשר.
    דקו נראה כמו רכש נפלא. השחקן האהוב עלי מחוץ לארסנל עוד בימים שלו בפורטו. צ'לסי הרוויחה שחקן גדול.

9. the white pele Member

צלסי נראית זורמת ומשוחררת, דקו מרגיש בבית והפערים ממשיכים להיות בלתי נתפסים. אלו בהחלט ימים ראשונים, הרכש ביונייטד לא הסתיים(אני מקווה), אך הרעב ניכר שם בכל מוב, בכל תיקול. אלכס, לטיפולך.

10. Dimitar Berbatov Member

אוי בארי בארי (או לפי השדר הסיני BEERY, כמו השחיין הישראלי למי שמכיר). שתי החמצות גדולות שמנעו מוילה יתרון די מוצדק במחצית. ההגנה החדשה של וילה נראת סך-הכל טוב. שיטי לא הגיעו ליותר מידי מצבים מלבד המהלך הנהדר של פטרוב. בעיקר לוק יאנג שמסתדר לא רע בכלל עם פטרוב.
    אני מקווה שמכאן הוילאנס יתסדרו בלעדיי. אני סומך על יאנג ואגבונלוהור שבהברקה אחת ינצחו את המשחק.

11. SeRgInHo Member

איזו קבוצה וילה... אם אחת מטופ 4 תאבד את מקומה באלופות אין לי ספק שוילה תהיה זאת שתחליף אותה שם.
    אגבונלהור מדהים.

12. Claret&Blue Member

ההבנה בינו לבין יאנג פשוט מדהימה, וילה בהחלט קבוצה מרעננת עם כדורגל מהיר ומגוון.

13. Jack Wilshere Member

בוא נאמר שלא הייתי נותן לך לשלוח עבורי ווינר. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

14. Raulito Madridista

ניוקאסל במחצית דיי מפתיעה, הייתי בטוח שהם ימשיכו את המסורת החלשה שלהם נגד יונייטד והם דווקא עומדים לא רע על המגרש, אם כי יש לציין שהגיע ליונייטד לסיים את המחצית בהיתרון. שי גיבן פשוט מדהים עם מספר הצלות יפות, יש לו גם משחק ראש מצויין(איזו הדיפה עם הראש) http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx ; בכל אופן, אין לי ספק שיונייטד תכריע את המשחק במחצית השנייה, כי בכל זאת ההגנה של ניוקאסל לא מספיק טובה וכך גם מרכז השדה. בנוסף הם משחקים קצת התקפי מידי יחסית, המגנים שותפים מלאים לכל התקפה וזה יכול לעלות להם ביוקר.
    נקודות אור בניוקאסל מלבד השוער הם אובאפמי מארטינס(איזו קפיצה הוא הביא בנגיחה[יש לציין שתמיד נחמד לראות אותו עושה את הסלטות אחרי השערים) וג'ונאס שהמהירות שלו פשוט מסחררת. היה לו מהלך מצויין שהוא נכנס בדהירה לרחבה אבל במקום לבעוט הוא המשיך להתקדם ובסוף איבד את הכדור. בכל אופן, הוא משחק עם הרבה ביטחון ואגרסיביות ונראה כאילו הוא כבר כמה שנים בניוקאסל.
    מי שדווקא לא במשחק הוא מילנאר הצעיר, כמעט ולא נגע בכדור וחבל.
    קולוצ'יני שיהיה בריא, יש לו תמיד את הקטעים האלו של הפאולים המיותרים, 80 שניות מהפתיחה והוא סידר ליונייטד בעיטה חופשית מעמדה קורצת, בטח רונאלדו אכל את הלב על כך שהוא ביציע.
    רציתי להוסיף שהבישול של גיגס זו גאונות.

15. David Seaman Member

ניוקאסל נראים טוב מאוד עד עכשיו, הבדל גדול משנה שעברה שהיו נכנסים לפאניקה אחרי כל איבוד כדור. גוטיירס נראה מרשים, אני מצפה לראות אותו יותר. שיי גיבן עם תצוגת ענק. רק שימשיכו ככה, עם הרכב טלאים כזה של מאנ יו הם חייבים להוציא נקודות.