תיקו ליונייטד, הפסד לטוטנהאם, שאר הגדולות מנצחות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏15/8/08.

1. קינג לדלי Member

אמרתי לך,מי שכבר 100 שנה לא רואה כדורגל בארץ שיתן תובנות ממנצ'סטר.

אגב,אגבונלהור כבש שלושער בשמונה דקות !
    הבחור בהחלט מטוס !

2. בועז Member

אני ראיתי ואני מסכים. בני יהודה של ישראל היא לא עשירית מהבני יהודה של אנגליה גם אם היא תבוא לשחק באפטון פארק.

3. קינג לדלי Member

לא רוצה להיכנס לדיון "הנסיבות המקלות" של הכדורגל הישראלי.

איזו התרוממות של אובפמי ! הגמד הזה כל כך אתלט שזה מרהיב לראות אותו בהילוך איטי עושה את השער הזה.

4. The_Magpie Member

הגיע הזמן שניקח נקודות באולד-טראפורד אחרי ההשפלות שאנחנו חוטפים שם. אולי זה סימן לעונה טובה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

המשחק עצמו היה לא רע בכלל מצידנו, גיבן פשוט ענק, מקווה שלא ייפצע בהמשך העונה וגוטיירז נראה כמו החתמה גדולה, גם קולוצ'יני שבהתחלה נראה כעושה שטויות התייצב בהמשך. סה"כ פתיחה טובה מאוד, נקווה לטובות.

5. Dimitar Berbatov Member

אני רואה עכשיו את השערים ממשחקי היום, וכמה דברים:
    - דווקא אחרי מחצית יחסית סבירה של שיטי, לפחות לפי התקציר במחצית השנייה לא היתה להם הגנה. אגבונלוהור ויאנג בכזאת קלות פרצו את ההגנה. השער האחרון של אגבונלהור זה השער הכי קל שלו בעולם, מקבל את הפס, דוהר לרחבה ומסיים. איפה היה בן חיים, איפה היה ריצ'ארדס? זה חייב להדאיג את יוז.

- אגבונלוהור את יאנג מדהימים. יאנג גאון כדורגל, היה אפשר לראות את זה כבר בשנה שעברה. כל הרמה שלו זה חצי גול (המרים הכי טוב מאז בקהאם), המסירות עומק שלו שחותכות כל הגנה נדרות, זריז מאוד. אגבולנוהור סקורר אדיר. הוא סילון, הוא נוגח מעולה, טכני, פנטסטי. קאפלו, תתעורר - הם הדור הבא של הנבחרת!

6. אבו Member

בן חיים? ריצ'ארדס? מה שהיה שמה זה צו'רלוקה מסטול אחד על סמים. גם שער היתרון השני של וילה באשמתו, לא היה עליו שום לחץ בכלל והוא העיף בצורה שלומאלית לקרן שהביאה לגול.
    עושה רושם שהראש שלו עדיין בספרס.היה כ"כ גרוע היום.

ורחמים על בוז'ינוב, איזה חוסר מזל יש לשחקן הזה. עצוב.

אגב, שאפו לבלקבורן ואינס על הניצחון היוקרתי בשבת. גם להאל סיטי מגיע מזל טוב, כמובן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/8/08
  7. Dimitar Berbatov Member

גם צ'ורלוקה שהוא האשם הבלעדי בשאר הראשון והשלישי כשלא סגר את יאנג שהתעלל בו כל המשחק. אבל השער הרביעי היה באמת מדהים. בארי אפילו לא צריך להתאמץ, רק לתת מסירה לכיוון של אגבונלוהור שהיה לו את כל הזמן שבעולם לצאת ממלכודת הנבדל העלובה של השיטי, ומול מרכז ההגנה הפרוץ של השיטי לכבוש בקלות.

8. Magpie22 Member

אכן מחמאות לניוקאסל.
    ידוע הליקויים היום בהרכב של יונייטד ואני גם מצטער על הפציעה של קאריק. עוד שחקן שיעדר 3 שבועות.
    גוטיארז בהחלט היה היום הבולט במגרש יחד עם מילנר.
    אני מאוכזב מהעניין שאנזוגבייה ממשיך לשחק מגן שמאלי.הוא פשוט נהרס שם.
    אובפמי בשער בהחלט נפלא.היכולת שלו חשובה לנו מאוד ורק שיעלה את הרמה ממשחק למשחק!

בשבת כבר מסתכלים על בולטון במשחק הביתי שלנו. חשוב מאוד להציג יכולת טובה ולקחת את ה-3 נקודות.

9. Tony Adams Member

המחזור הראשון מאחורינו, והמנצחת הגדולה שלו ללא ספק היא צ'לסי. צ'לסי הראתה עליונות על פומפי, הביסה אותה 4:0 ונראית מוכנה לעונה.
    עוד קבוצות שבהחלט יכולות להיות מרוצות אלו בורו ובלקבורן. נכון, לא בטוח בכלל שבעוד 4 או 5 מחזורים לא זאת ולא זאת מנצחות את טוטנהאם ואברטון, אבל להתחיל עונה עם ניצחון על קבוצות הכי טובות של הדרג השני זה בהחלט מרשים.
    ארסנל לא ביום גדול, וכך גם ליברפול מגרדות 1:0, ורושמות 3 נק' ראשונות. למרות היכולת הלא מרשימה, לפעמים חשוב גם לדעת לקחת את הנקודות וללכת הביתה. אין לי ספק שהקבוצות האלו ישתפרו עם העונה (לפחות ארסנל).
    בולטון מנצחת משחק שהיתה חייבת לנצח, וגם נראתה לא רע. יופי של משחק אימון הם קיבלו למחזור הראשון. האל סיטי מנצחת בצורה יפה את פולהאם, ומקבלת דחיפה למחזורים הבאים. כמה שיותר נקודות שהם יצברו בפתיחת ככה יותר ביטחון יהיה להם. פולהאם ממש לא נראית טוב, והם חייבים להביא עוד חיזוק עד ה-31.

10. eastlands Member

צ'ורלוקה סמים ?
    בשער הראשון יש רק אשם אחד -גלסון פרננדז ,כל הקבוצה יצאה קדימה , כולל צ'ארלי בעמדת המגן, גלסון מאבד כדור פשוט ,סוף הסיפור .
    בשער השני הוא אמנם הרחיק סתם לקרן,אבל כבר ראיתי מגינים שהרחיקו לקרן בגלל שלא ידעו האם יש חלוץ מאחור ,ועדיין רק קרן.

סיטי חזרה למשחק ב1-1 ואם אלנו כובש כשהיה מול השוער הכל נגמר אחרת , לדעתי מה שבלט במשחק ההגנה הוא חוסר התיאום ,אבל ככה זה בתחילת הדרך וכשהבלם|קפטן שלך מורחק (דאן ) ומיכה\טל עדיין לא שיחקו ביחד .
    אותי הדאיג יותר שלא החזקנו כדור באמצע ,איירלנד לדעתי יחזור להרכב , גם בהתקפה זה עוד ייקח זמן אבל סטארידג' מאותת שהוא הכוכב הבא שלנו .

ימים ראשונים, יוז צריך את הזמן והכל יסתדר .

c.t.i.d

11. קינג לדלי Member

סיטי עדיין לא מאורגנים אבל ב 1-1 עם קצת מזל הכל היה יכול להיות אחרת.
    גלסון פרננדז שלוש פעמים איבד כדורים (שחקן עם פוטנציאל שיודע למסור רק אחורה)שהוציאו מתפרצות ואחת מהן נגמרה בגול.
    הגול השני מקרן (אז מה אם צ'ורלוקה הרחיק ?) טיפשית.דייויס הצליח להוריד ובמקום שגלסון ישים גוף על אגבונלאהור הוא עשה מין גלגלון מוזר וגבי דחק.
    זה היה אחרי שסיטי חזרו מפנדל מפוקפק (ג'ונסון היה טוב),והתחילו לשחק ואז מגיע שער ששבר אותם.
    אחר כך זה היה מתפרצות ובזה גבי ויאנג אלופים.
    ההרמה של בארי מצאה שחקן לא מכוסה,ואחר כך לבארי היה זמן להמתין שגבי (אין לי כח לרשום אגבונלהור...) יעשה סיבוב יצא מנבדל ואז למסור שזה מצביע על קבוצה שבורה.
    גבי בחכמה ראה שאידי אמין דה דה רודף אחריו אז הוא שם גוף ולקח לרגל שמאל כמו ענק.

לגבי טל בן חיים.
    היו לו פעולות של בלם גדול,לצד פעולות קצת שלומיאליות.מזכיר קצת את דאן...
    מה שבטוח שלא יקח זמן עד ששחקני סיטי לא יסבלו אותו,כמו בכל קבוצה.
    הוא צורח על שחקנים מסביבו ולא מפסיק לדבר.
    יוז דיבר השבוע על כך שבן חיים אוהב לתת הוראות לכולם אבל שהוא דווקא אוהב את זה.
    אני יודע שהוא מגזים ובטלויזייה זה נראה שאלה של זמן עד שאיזה ריצ'רדס יחזיר אותו לכושלאמא שלו בואך ראשון לציון.

12. Dimitar Berbatov Member

אני מאשים את צ'ורלוקה בשער השני יותר בסגירה הגרועה שלו על קרטיס דייויס שהוריד בראש בקלות לאגבונלוהור. צ'ורולוקה בכלל במשחק קטסטרפולי. הוא אשם כמעט בכל השערים של הוילה. בשער הראשון הוא מאחר בסגירה על יאנג, בשני לא שומר את דייויס, בשלישי הוא נותן לבארי את כל הזמן שבעולם למצוא את הראש של אגבונלוהור וגם ברביעי הוא שובר את מלכודת הנבדל העלובה שלכם.

עוד משהו לגבי טל בן חיים, רק כדי לחזק את הטענה של ערן על הטעויות השלמואיליות שלו לצד פעולות טובות, השער שלישי רשום על שמו עם הרחקה גרועה בראש.

לשיטי יש הרבה בעיות. לפחות עם שג'ו חוזר מלבד סטארידג' אין לה חלוץ מספיק טוב שיסיים את המהלכים של פטרוב ואלאנו. אין לה קשר אחורי שלא יאבד כדורים כמו גלסון פרננדס.

13. קינג לדלי Member

איזה חלוץ מפחיד אגבונלאהור.
    תרתי משמע...

http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/10_04/117Agbonlahor_468x312.Xxx

14. George Best Member

משום מה הוא תמיד מזכיר לי את spud מטריינספוטינג:

http://news.bbc.co.uk/olmedia/455000/images/_456543_ewan_trainspotting_300.Xxx