תעודת שליש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י THE STRETFORD END, ‏29/11/04.

1. eastlands Member

את תעודת השליש הינו אמורים לעשות במחזור 12 , עכשיו נכנסנו לשליש השני ובמחזור 25 (אמצע פברואר) יתחיל השליש האחרון ואז לפי דעתי אם צ'לסי תוביל את הליגה ב6\5 נקודות היא תהיה גם האלופה , אבל עד אז ב10 המשחקים הקרובים צ'לסי תעבור מספר מבחנים קשים במיוחד ועוד בחוץ ,ארסנל פומפי,ליברפול וספרס .
    גם משחקי הבית לא מונחים בכיס , ומעניין במיוחד יהיה בכריסמס לרישונה מזה שנים יתקיימו 4 מחזורים בתוך 9 ימים , בזמן שאירופה נהנת מחופשת סקי , אצלנו אוכלים בוץ .איזה כיף

2. barakrom Member

אופס... התחלק לי. רציתי מאוד שרולנדיניו יהיה ביונייטד. התכוונתי כמובן לרונלדו, למרות שהעונה שלו עד כה די בינונית, פשוט מרגש לראות אותו נוגע בכדור

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנבחרת שלי:

פול רובינסון: עשה עבודה מצויינת עד כה, מראה שהוא שוער רציני וקיבל את האפוד של הנבחרת. מה עוד צריך?
    אין לי שום מגן ימני שהיה מעל כולם.
    מגן שמאלי: אשלי קול ממשיך ביכולת הנהדרת שלו מעונה שעברה - וקשה לי לפרגן לתותחן.
    בלמים: פרדיננד וטרי.
    קשר שמאלי: דאף - חזר כרוח סערה.
    קישור מרכזי: למפארד עושה עבודה פנטסטית, טים קייהיל לדעתי שיפר את היצירתיות באברטון לאין ערוך.
    קשר ימני: שוני רייט פיליפס. עושה קסמים בקישור הבעייתי של השיטי.
    חלוצים: ג'ונסון ובארוש (עד הפציעה).

מאכזב: דידייה דרוגבה. כל כך הרבה כסף... על מה?!?!
    תגלית: את דאונינג הכרתי עוד בעונה שעברה, מי שבאמת מפתיע אותי הוא ססק פאברגאס שכבר בגיל 17 השתחל להרכב של הגאנרס בהצלחה רבה. שני - אנדי ג'ונסון, שלא ציפו ממנו יותר מדי והופס - הוא כבר מקושר לסקאוזרס. שלישי אליו רטו זיגלר, שבגילו הצעיר כבר מראה ניצוצות.
    המפוספס: דארן האקרבי. חלוץ ענק שנתקע בהתקפה שבלונית עד לא קיימת.

נערך לאחרונה ב: ‏29/11/04
  4. robson Member

הנה הבחירה שלי..
    שוער: נייג'ל מרטין
    מגן ימני: פאריירה
    מגן שמאלי: קול
    בלמים: ריו, טרי.
    קישור:לאמפארד, גראבסן, דאונינג, רייט פיליפס.
    חוד: הנרי, ג'ונסון.
    שחקן מצטיין: הנרי, לא יעזור כלום למרות דעיכה קלה במחזורים האחרונים השחקן שגם הוא הכובש הטוב ביותר וגם המבשל הטוב ביותר ראוי לתואר הזה.
    המאכזב: אני חושב שקלויברט המאכזב ביותר..הוא אומנם כבש כמה שערים אך בד"כ לא הפגין יכולת גבוהה ולא הוכיח למה הוא מקבל כל כך הרבה כסף!

5. Hammers Fan Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx אני כבר יכול לשמוע תיקותוקי המקלדת של אוהדי צ'לסי שבדרך...

חמישה שערים בעשרה משחקים, לא נראה לי מאכזב בכלל עבור שחקן שגם מתמודד בתוך סגל רחב ואיכותי של שחקנים וגם נעדר זמן מה עקב פציעה...

6. robson Member

זה שהסכום שהוצא על דרוגבה הוא שערורייתי, על זה אין ויכוח, אך לדעתי הוא בכלל לא מהווה אכזבה אלא ההיפך
    נתן משחקים לא רעים בכלל ונותן מימד של כוח ועוצמה להתקפה של צ'לסי..
    לעומתו, קז'מן הוא פלופ עד עתה למרות שייאמר לזכותו שהוא לא קיבל הרבה הזדמנויות אבל כאשר הוא קיבל
    הוא פספס ובגדול.

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים, שכחתי את קזמאן שהוא אכן זוועתי וסותר את כל הציפיות והתחזיות לגביו.