15: ניצחונות לריאל וברסה , הפסד לויאריאל מול בטיס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏7/12/07.

1. Raulito Madridista

מחזור 15':

http://img234.imageshack.us/img234/8168/logobe2.Xxx

מתחילים לספור כבר את הימים לקראת הסופר-קלאסיקו? אז המשחק הגדול עדיין לא כאן, אבל המחזור ה-15 בהחלט כן, וגם הוא מחזור לא רע בכלל.
    ביום שבת תקווה וולנסיה לצאת מהתקופה הרעה שלה, נגד אוססונה הבינונית שקרובה לתחתית. שעתיים לאחר מכן תשחק ריאל מדריד בסאן ממס נגד בילבאו, אותה קבוצה שחגגה במאסטייה עם שלישייה.
    ברצלונה אמורה לחזור לנצח, כאשר דפורטיבו החלשה של אוואט תנסה לשבור את המאזן המושלם של הקטלונים בקאמפ-נואו. הבשורה החדשה עבור הקטלונים היא סמואל אטו, שכנראה יהיה בסגל למשחק, אולי גם דקו.
    ויאריאל שלא ניצחה בשני המחזורים האחרונים, תארח את בטיס שמתחת לקו האדום.
    אתלטיקו שבתקופה נהדרת תשחק נגד חטאפה.
    משחק מעניין בין סראגוסה המאכזבת לבין אספניול שבמרחק נקודה בלבד מליגת האלופות.
    גם הקרב בין ראסינג למאיורקה, שתיים שצמודות בטבלה, צמוד. בנוסף: סביליה - מורסיה.

http://www.raisport.rai.it/RaiSport/pub/static/85800/20051030LigaBarcellonaEtoO.Xxx
    הוא ישוב?

הלו"ז המלא:

יום שבת -
    אוססונה - וולנסיה(21:00, שידור ישיר ב5+ LIVE);
    אתלטיק בילבאו - ריאל מדריד(23:00, שידור ישיר בספורט 5+);

יום ראשון -
    סביליה - מורסיה(18:00);
    סנטאנדר - מאיורקה(18:00);
    סראגוסה - אספניול(18:00);
    לבאנטה - רקראטיבו הואלבה(18:00);
    אלמרייה - ויאדוליד(18:00);
    ויאריאל - בטיס(18:00);
    אתלטיקו מדריד - חטאפה(20:00);
    ברצלונה - דפורטיבו לה קורוניה(22:00, שידור ישיר בספורט 5);

מחזור פורה ודיון מהנה, פריוואים - בהמשך... :aaa21:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/12/07
  2. Mr.Eko Member

אחלה סיקור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

אויי כמה שאני מחכה כבר לחזרה של אטו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx מקווה לראות גם את דקו. בארסה בכללי אמורה לקחת את המשחק אבל כאמור הכל יכול להיות בכדורגל. ריאל יוצאת למשחק חוץ קשה אפילו קשה מאוד הייתי אומר.... מצפה לה שם משחק לא קל בכלל.... לא בטוח שולנסיה תצא מהתקופה הרעה שהיא נכנסה אליה דווקא נגד אוססונה במיוחד בחוץ.

3. Sergio Ramos Member

גוטי חוזר, הינצה עדיין פצוע ורוד בסופו של דבר, כשיר

שוסטר פירסם את הסגל למשחק מול בילבאו :

קאסיאס, דודק.

פפה, קאנברו, מרסלו, סרחיו ראמוס, טורס.

גוטי, דיארה, גאגו, באפטיסטה, רובן, רוביניו, סניידר, דרנתה.

ראול,סביולה ורוד.

היינצה ככל הנראה עדיין לא כשיר, וישאר בחוץ. גוטי שהורחק מול אלמריה, חוזר היום לסגל. סנידר גם כן שהיה בספק קל למשחק, יטול חלק בסגל. באפטיסטה שבשבוע שעבר די הרשים, מקבל שוב הזדמנות והוא יהיה בסגל. מדברים באס שאף באפטיסטה מועמד לפתוח בהרכב הראשון.
    מצלדר והיגואין ככל הנראה לא יטלו חלק במשחק ולא נמצאים בסגל. היגואין מפגין יכולת די חלשה, ובאפטיסטה שהפגין יכולת טובה בשבוע שעבר, תופס את מקומו בהרכב.
    מצלדר נשאר בחוץ לטובת פפה שממשיך לקבל קרדיט.

4. RubberSoul Member

טורה ואולי דקו יחמיצו את המשחק עקב שפעת.
    יאיא עם שפעת חזקה בהרבה משל דקו,שיכול להחלים עד אז.

5. Raulito Madridista

http://realmadrid-futbol.com/L-athletic.Xxx אתלטיק בילבאו - ריאל מדריד http://realmadrid-futbol.com/L-realmadrid.Xxx

שבת, 23:00, שידור ישיר בספורט 5+

היסטוריה בת 20 שנה הסתיימה ביום ראשון. אתלטיק בילבאו של חואקין קאפרוס הגיע למאסטייה והביסה 3-0 את וולנסיה החלשה של קומאן, בניצוחם של ליורנטה(כבש צמד) וייסטה(כבש מבעיטה חופשית). הקבוצה פתחה פער של 4 נקודות מהקו האדום וחזרה לנצח אחרי שני משחקים בהם לקטה נקודה אחת בלבד. הצבע חזר לפנים של הקבוצה, שהשמיטה היתרון של שני שערים במשחק נגד לה קורוניה במחזור ה-13.
    קאפרוס ייהנה מחזרתם של שניים משחקני ההגנה שלו, אייטור אוסיו ודל-הורנו. הראשון החמיץ את המשחק האחרון בגלל השעייה והוא חוזר להרכב ויחליף את אוסטריץ. דל-הורנו חוזר לסגל לאחר פציעה וייתחרה עם קויקילי, ששיחק בשבועות האחרונים, על עמדת המגן השמאלי.
    ייסטה שכבש את שערו הראשון העונה, ייפתח מתחת לחלוצים אצ'ברייה הוותיק ויורנטה שנותן עונה לא רעה. שאר ההרכב זהה להוא שקטע בצורת ארוכה במאסטייה, נגד וולנסיה. השוער הראשון של הקבוצה - איראיסוס ממשיך להיעדר עקב פציעה(החמיץ את המשחק נגד דפורטיבו לה קורוניה לפני שני מחזורים ומאז עדיין לא כשיר) וארנזוביה ימשיך לעמוד בין הקורות.
    בילבאו תקווה להשיג ניצחון בית שני העונה, על ריאל מדריד, שבין השנים 1998-2005 לא הצליחה לנצח בסאן ממנס.
    לקראת המשחק חימם המאמן את האווירה כשאמר:"לא הייתי מתחלף עם ברנד שוסטר בתפקיד".

http://www.marca.com/ficheros/marca/imagenes/yeste021207_ES.Xxx
    בילבאו נהנית מכל רגע במאסטייה

אתלטיק בילבאו: ארנזוביה; איראולה, אוסיו, קויקילי; אורבאיז, דוד לופז, גאבילונדו, אצ'ברייה, יסטה; יורנטה

גביע אחד כבר יש לריאל מדריד. הקבוצה ניצחה את פרטיזן בלגראד 2-0 במשחק גביע הברנבאו שנערך ביום רביעי(נדחה מהקיץ עקב מותו של אנטוניו פוארטה), כאשר רוב שחקני הספסל שיחקו ואריאן רובן הוריד חלודה.
    ריאל מדריד תמשיך לאחוז במקום הראשון גם במידה ולא תצא עם נקודות מהסאן ממנס, אבל הקבוצה רוצה לפתוח לפחות זמנית פער של 7 נקודות מברצלונה, ולהמשיך ולנצח את בילבאו בחוץ כמו שעשתה בשנתיים האחרונות(אשתקד 4-1).
    ווסלי סניידר ורוד ואן ניסטלרוי התאמנו עם הקבוצה וכשירים למשחק. הראשון עשוי לחזור לספסל ואותו אמור להחליף גוטי שחוזר מהשעייה, רוד ייפתח בהרכב לצידו של ראול, בו מתעסקת התקשורת בימים האחרונים. הקפיטן שכבש עד עתה שמונה שערי ליגה והשתווה לפביאנו ולמסי, קיבל השבוע גם רמז מארגוניס שאמר:"אם ראול יהיה טוב וימשיך ככה, הוא יהיה ביורו איתנו". ראול ישווה עוד שיא בריאל מדריד, כאשר יערוך את הופעתו ה-461 בליגה וישתווה לקרלוס סנטיאנה הגדול, במקום השני בטבלת ההופעות בליגה. עוד אחד שמקבל קצת יחס מהתקשורת הוא ג'וליו בפטיסטה, שכבש בגביע הברנבאו ובקבוצה היו מרוצים ממשחקו נגד ראסינג. ה'חייה' ייפתח ככל הנראה במרכז המגרש לצידו של דיארה וגאגו ימשיך לשבת על הספסל. היינצה הוא הפצוע היחידי של ריאל מדריד כרגע והוא ייעדר. שוסטר עשה צעד מפתיע וגונזלו היגואין וכריסטוף מצלדר, 'ייבלו' ביציע והם אינם בסגל.
    האם שוסטר יינסה אופצייה מעניינת בקישור?
    בתקשורת בספרד מדווחים על ניסיון מעניין של שוסטר בקישור היום.
    אופצייה 1: גוטי על הספסל(נשמר לקראת המשחק המכריע נגד לאציו בליגת האלופות) וסניידר ממשיך לשחק עם בפטיסטה ודיארה - ההרכב נגד סנטאנדר.
    אופצייה 2: סניידר וגוטי על הספסל, כאשר שלישיית קשרים באמצע תורכב מדיארה, בפטיסטה וגאגו. שוסטר כמו שוסטר, אוהב לשנות, אבל מערך סימטרי כנראה ששוב לא נקבל.

http://www.as.com/composition/images/das/das/por/2007/12/1197043097.Xxx
    הרוויח מקום בהרכב, לבינתיים, כנראה. בפטיסטה.

ריאל מדריד: קסיאס; ראמוס, קנבארו, פפה, מרסלו; דיארה, בפטיסטה, גוטי(סניידר), רוביניו; ראול וואן ניסטלרוי

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/07
  6. REAL MADRID Member

אוססונה - ולנסיה

21:00, שידור ישיר ב5+ LIVE

http://www.marca.com/futbol/super-cronica/07-08/img/escudos/osasuna.Xxx

אוססונה. קבוצתו של חוסה אנחל זיגאנדה הידוע גם בשם צ'וצ'ו זיגאנדה היא קבוצה בינונית נכון לעכשיו. אל תבינו לא נכון, אוססונה לא קבוצה גרועה, אך היא גם רחוקה מלהיות על תקן של טובה. פשוט בינונית. אוססונה ממוקמת במקום ה-13 בטבלה כחלק מקבוצת ה-16 נק' עד כה הכוללת אוססונה, סביליה, אלמריה ו-ויאדוליד, 3 נק' בלבד מעל הקו האדום זה לא המצב בו קיוו באוססונה להיות לאחר 14 מחזורים. 4 ניצחונות בלבד, רק 2 בבית - לא טוב. יחסית לתחילת העונה המצב באוססונה משתפר להפליא, 4 נק' בצמד המשחקים האחרונים. הניצחון 2:1 בריאזור בשבוע שעבר הכניס הרבה מוטיבציה ב'לוס נאברוס', בקבוצה רק מקווים שאותה מוטיבציה לא יצאה מהשחקנים לאחר שברשלנות סיימו בתיקו 1:1 עם סביליה ביום רביעי האחרון במשחק ההשלמה מהמחזור השני. רשלנות? נגד סביליה? אני אסביר את עצמי, אוססונה עלתה ליתרון 1:0 בדקה ה-20 משער של הצ'כי יארוסלאב פלאסיל, אך באוססונה לא ניצלו את ההרכב החלש של סביליה, החמיצו פנדל, ספגו גול ויצאו בשיוויון נקודות. רק שינוי אחד צפוי להיות בהרכב של זיגאנדה בשונה מההרכב שסיים בתיקו 1:1 עם סביליה ברביעי האחרון. החלוץ הצעיר ולה, המושאל מארסנל, יכנס להרכב במקומו של חואנפראן שיחכה להזדמנות שלו מהספסל. בסופו של דבר, קפטן אוססונה פטצי פוניאל יפתח בהרכב למרות שספג את הכרטיס הצהוב החמישי שלו העונה. השעייתו של הקשר האחורי של אוססונה תיכנס לתוקף רק במחזור הבא, במשחק נגד ריאל מדריד.

הרכב משוער: ריקארדו, מונריאל, מיגל פלאניו, קרוצ'אגה, אזפיליסואטה, פוניאל, פלאסיל, מרגאירס, פונט, ולה ודדי.

http://www.marca.com/ficheros/marca/imagenes/punal_240707_ES.Xxx
    פוניאל. ישחק למרות הצהובים.

http://www.marca.com/futbol/super-cronica/07-08/img/escudos/valencia.Xxx

מנגד ולנסיה. הקבוצה של רונאלד קומאן לא במצב טוב. העטלפים שמתיימרים לזכות באליפות בכל עונה מחדש רחוקים פער של שמונה נקודות מריאל מדריד שבמקום הראשון. כמו שזה נראה כרגע בולנסיה צריכים לכוון מטרות לטווח קצר בלבד, והמטרה לטווח הקצר הכי לטפס מקום אחד למעלה, למקום החמישי על חשבונה של אספניול. לולנסיה יש משחק מכריע בליגת האלופות ביום שלישי הקרוב, נכון שהעטלפים איבדו כל סיכוי לעלות לשמינית הגמר וזה כישלון בפני עצמו, אך ולנסיה תילחם במטרה להעפיל לפחות לגביע האופ"א דרך המקום השלישי בבית אותו מאיישת כרגע שאלקה. אם אמרנו שניצחון עשוי לעלות את ולנסיה למקום החמישי בטבלה, אז הפסד או אפילו תיקו יכולים להוריד אותה למקום השביעי ולהחליף מקומום עם סנטאנדר - להזכירכם ולנסיה נקלעה למשבר הנוכחי מייד לאחר החזרה מהפגרה, שם הפסידה 1:0 לסנטאנדר ושבוע לאחר מכן חטאפה שלישייה בייתית מאתלטיק בילבאו (!), המצב רע - מאוד רע.
    רונאלד קומאן השאיר מחוץ לסגל למשחק את הקפטן אלבלדה, השוער הגרמני המחליף טימו הילדברנד, אנגולו וזיגיץ'. אלבלדה מושעה ובנוסף לא התאמן עם הקבוצה השבוע עקב דלקת בקיבה ובמעיים. הילדברנד, אנגולו וז'יגיץ' נשארו בחוץ עקב החלטות מקצועיות. מי שיפתח בהרכב הוא השוער סנטיאגו קניזארס שהתראיין השבוע וביקש סליחה מאוהדי ולנסיה, סנטי קניזארס שהואשם בטעויות רבות שגרמנו להפסדים של סביליה טוען שהוא חזר לשחק מוקדם מידי, והוא עוד לא החלים לגמרי מהפציעה. למרות זאת הוא יפתח מחר בין הקורות.

http://www.marca.com/ficheros/marca/imagenes/albeldaangulozigichildebrand_ES.Xxx

אלבלדה, אנגולו, זיגיץ' והילדברנד. לא ישחקו מחר.

הרכב משוער: קניזארס, מוראטי, מרצ'אנה, אלביול, מיגל, אדו, מנואל פרננדס, סילבה, חואקין, וויה ומוריינטס.

7. Lazarobbie Member

אהמממ...
    אני לא ממש עוקב, אבל ויסנטה שוב פצוע?

8. Raulito Madridista

אני מקווה שבניגוד לפעמים האחרונות, הפער בינינו לבין ברצלונה לא ייקטן כאשר אנחנו משחקים בחוץ, והם בבית, זו מן תופעה כזו, ללא ספק.
    אני ממש לא אוהב את המערך הלא סימטרי שלנו, אבל אם הוא יצליח כמו נגד ראסינג, אז אני לא אתלונן, מבטיח.
    בפטיסטה לטעמי לא יכול להצליח בעמדה הזו באמת, הוא היה טוב נגד סנטאנדר, אבל אני חושב שהוא לא 50\50, הוא לא קשר אחורי, והדבר היחיד שהוא באמת יכול לעשות מהעמדה הזו - להצטרף מאחורה ואולי לאיים על השער מרחוק.
    בילבאו קבוצה בינונית מאוד, היא עוד אחת מהקבוצות שצוחקות על המצב של וולנסיה כרגע.
    ייסטה האיש הכי מסוכן.
    זה נראה כמו משחק חוץ טיפוסי, היריבה שהיא קבוצה בינונית, תבוא עם הרבה מאוד מוטיבציה להראות מה היא מסוגלת ושהיא זו שתנצח את ריאל מדריד ותקבל את הכותרות. אנחנו נצליח לתת גול, נעשה מספר מהלכים, השאלה אם זה יספיק.
    מצער אותי שהיגואין לא בסגל, הוא לא כל-כך הצליח העונה, גם בגלל הפציעות וגם בגלל המערך של שוסטר. נגד מורסיה וברמן, רובן עלה לשחק והיה מאוד חלוד, נגד ראסינג זה השתפר, הוא אמור להמשיך בקו העלייה ובמידה ונצטרך חלילה לשנות משהו במשחק שלנו, אז הפעם אולט אפשר לסמוך עליו.
    המגרש לא מאיר לנו פנים, לא נעשה את זה בקלילות כמו שנה שעברה, אבל את רוב ההפסדים ספגנו שם כאשר בילבאו הייתה קבוצה 'קצת' יותר טובה מהיום.
    האללה מדריד, פחות מניצחון לא בא בחשבון.
    אהה ועוד מעט קלאסיקו, הגיע הזמן שרוד יפסיק להחמיץ.

לא. ויסנטה כשיר והוא שיחק במשחקנים האחרונים של וולנסיה, בעיקר עלה מהספסל.
    החלטות מקצועיות של קומאן משאירות אותו על הספסל כנראה.
    הגיע הזמן שוולנסיה תתאושש מהתקופה הרעה שלה. אוססונה יכולה להיות מאוכזבת מהתוצאה נגד סביליה, הגיע לה יותר, בכל אופן, היא צריכה ללחוץ מהפתיחה, וולנסיה כרגע נראית כמו ילדים מפוחדים, שאם קצת מקשים עליהם, זה עובד. אני בספק אם וולנסיה תוכל להשוות במידה ותספוג,
    אבל הפעם אני מאמין שהיא תגנוב נקודות באוססונה, מה שייסבך את החברים של זינגה, כמו חצי ליגה למעשה, בתחתית.( אתלטיק בילבאו, אוססונה, ויאדוליד, רקראטיבו הואלבה, לה-קורוניה, מורסיה ולבאנטה בסכנה, אני מעריך ששלושת האחרונות ייאבקו עד הסוף.
    קומאן ניסה להטריף את חניכיו שאמר באימון המסכם:"אני רוצה שחקנים עם רעב"

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/07
  9. Sergio Ramos Member

לגבי המשחק של ריאל מדריד- אתלטיק בילבאו,

מציק לי בלב שרובן שוב איננו מועמד לפתוח. ים של כסף נשפך עליו ובינתיים, נראה כאילו הוא עוד איזה סתם אופציה מהספסל כדי לשנות את המומנט של המשחק במצבים קשים. על פי כל השמועות, שוב שוסטר הולך לעלות במערך הרגיל שלו. מול ראסינג היה כדורגל ופה ושם, אבל תהיו בטוחים שלא הצורה של המערך גרמה לזה, אלה משחק מפוזר למידי שראסינג איפשרה לנו לצאת להתקפות בקלילות.
    בילבאו לא אמורה להיות יריב קשה. אני התרגלתי פחות או יותר שתצוגות מרהיבות אנחנו לא ניתן, אני מספק ב1-0 קטן וחשוב על קבוצת תחתית שמשנה לשנה רק נחלשת.
    לא סתם הנגמש באפטיסטה מתחיל לתפוס כותרות. שוסטר נראה מתחיל להאמין בוא, למרות שאישית, לי קשה להאמין שהוא איזה פיתרון לבעיה שלנו במרכז. לדעתי גוטי חוזר הישרות להרכב, גוטי העונה הוא פקטור משמעותי בהיררכיה של שוסטר ובכלל בקבוצה. עד עכשיו הוא מרשים יותר מסניידר. יכול להיות ששתי הפליימייקרים יפתחו, אך זה אופציה אחרונה ולא נראה לי שתתבצע.

כמו שאמרתי, לא מצפה לכדורגל גדול. הולך לדעתי לדעתי להיות עוד משחק ליגה טיפוסי ודי משעמם שאולי אולי, בילבאו תבוא קצת מתלהבת(הלוואי)ותאפשר לנו לתת לה בראש.

יאללה, ניצחון, ולהישאר בפיסגה. זה הכי חשוב ! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

10. yonatan fishman Member

ריאל יוצאת למשחק שנראה קל אבל כפי שריאל נראת במשחקי החוץ שלה אז זה אומר שזה לא יהיה כל כך. ריאל תבוא בשביל לקרוע את בילבאו, ובילבאו תבוא בשביל תיקו או להפתיע.

11. Spanish Weapon Member

המשחק הזה מסמל את החזרה של אטו הרבה מעבר למאבקי האליפות וכו'.
    החזרה של הפנומן הקמרוני עם כל הבטחון והכריזמה שלו שווה הרבה יותר מעוד נצחון על דפורטיבו בבית,
    היא שווה את כל המשך העונה של בארסה.
    לא רואה סרט שדווקא דפורטיבו תהיה זו שתהרוס לבארסה את המאזן בית המושלם העונה ונותר רק לקוות
    שריאל תמעד היום בבילבאו במשחק חוץ לא קל.

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו קיבלנו מתנה מחר,הקבוצה הכי אומללה בליגה אחרי לבאנטה למשחק החזרה של סמואל אני מקווה שרייקארד יתן לו הרבה יותר מ10 דקות של משחק ולא יתנהג אליו כמו במשחק החזרה שלו בשנה שעברה מול ראסיג שאטו בכלל לא נכנס.

13. RubberSoul Member

תמיד שצפוי לברצלונה משחק שהיא צריכה לקרוע את היריבה,היא מסיימת ב2-0 בשיניים.דוגמת אלמריה.

14. Raulito Madridista

מה עם בטיס?(3-0 לברצלונה), או רקראטיבו הואלבה(3-0 לברצלונה),
    קצת מחשבה לפני כתיבה לא פוגעת אף פעם.
    ברצלונה בקאמפ-נואו בדר"כ מנצחת בקלילות, זה תמיד עניין של זמן עד שהשער יגיע,
    גם תמיד היא מגיע להמון הזדמנויות, נגד רקראטיבו היא הגיעה לקצת יותר משלושה מצבי הבקעה, אותו סיפור נגד בטיס(בסופו של דבר צמד בעיטות חופשיות היוו 67% מהשערים).
    אני חושב שזה משחק שאם רונאלדיניו יישחק בו הוא ייסתום כמה פיות, היריבה היא בהחלט יריבה בהזמנה.
    אטו יוסיף הרבה לקבוצה, הוא כל-כך רוצה להבקיע, כל-כך רוצה לחזור לשחק כבר, דפור היא הקבוצה האחרונה שתימנע את החגיגה.
    כמו שרשום בפרומו בספורט 5: "להיות שוער בליגה הספרדית, זה חלום. אבל ביום ראשון זה עלול להיות חלום רע". דודו לא יישמור על רשת נקייה, לדפור אין שחקן רציני בהתקפה.
    רונאלדיניו עשה כל מה שעלה על רוחו בביקור הקודם של דפור בקאמפ-נואו, לחצו כאן לצפייה

15. RubberSoul Member

והיכולת?
    מחצית ראשונה מול רקראטיבו לא הייתה משהו,בלשון המעטה.
    ולא לשכוח את המשחק מול חטאפה שנה שעברה.
    ויש עוד כמה,אבל אני מקווה שהפעם הציפיות יתגשמו,ובארסה תתפוצץ. :aaa031:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/12/07