5 שנים! -

הנושא בפורום 'אייסוקר חוגג 5' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏7/10/06.

1. יוגב אסולין Guest

5 שנים! כן 5 שנים שלמות.

עברו מאז החלטנו להקים את הפורום הנפלא הזה. 5 שנים בהם נירשמו לפורום למעלה מ7000 איש (אם לספור את החסומים , את אלו מהפורום הקודם והמחוקים), 5 שנים שנים בהם נכתבו בפורום כחצי מיליון הודעות, קרוב ל50 אלף דיונים. 5 שנים של סיקור כל אירוע כדורגל בארץ ובעולם 5 שנים של למידה הבנה והנאה במקום אחד.

5 שנים! 5 שנים לאייסוקר בשעה טובה. וואלה אני מתרגש וגאה בכל שנה לכתוב ולהוסיף עוד סיפרה ליד המספר שנים. כל שנה אני רואה פה אנשים חדשים אני רואה פה נושאים חדשים פרוייקטים חדשים מנהלים חדשים מורחקים חדשים. אבל 5 שנים לא השתנה אייסוקר 5 שנים של גילגול של אנשים על אותו פורום 5 שנים רצופות של איכות דיונים 5 שנים רצופות שבהם אנחנו רק הולכים וגודלים.

אז לכבוד השנה החמישית לכבוד היום הולדת הזה כמו לפני כל אחד אחר אנחנו פותחים לכם פה את פורום ימי הולדת, מי שלא מבין מה זה הדבר הזה יכול להסתכל בדיונים של הימי הולדת הקודמים. בפורום תוכלו לעלות זכרונות מהשנה האחרונות תוכלו להשתתף בדיונים חביבים שיעלו ועוד.

אני עוד אבלבל לכם במוח הרבה בשבוע הזה שהפורום הזה יהיה פתוח כל פעם בסיפור אחר מתקופה אחרת מיום אחר משנה אחרת, אבל בנתיים אני יכול לאחל לכם ולפורום הזה שרק נהנה ושהפורום יזכה להגיע ל-120 שנה (אני מקווה שלא באותו עיצוב), בהזדמנות זאת אני גם רוצה להגיד לכל הגולשים תודה רבה על זה שאתם הפכתם את אייסוקר לפורום מספר אחד. ולהגיד תודה ענקית לכל המנהלים שמנהלים כרגע היו לפני כן השנה וגם שנים קודמות על עבודה מדהימה איכותית מושקעת ומה לא.. פשוט תודה רבה לכולכם.

ויאללה! שיהיה במזל טוב!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/10/06
  2. אלמוג23 Member

יום הולדת ראשונה ומיוחדת במינה בשבילי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

נקווה לחגוג איתכם עוד שנים יפות כאלה.

בהחלט פורום נהדר , אחד היפים שראיתי בחיי.

עלו והצליחו אייסוקר!

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מזל טוב לאייסוקר, הפורום שבמהרה הפך לבית השני של רבים מאתנו, גם שלי. אתה כל פעם חושב שזהו מספיק... מיצית אבל זה לא נותן לך.. אי אפשר לעזוב!!! הקדשתי לפורום ימים כלילות, כמשתמש ובעיקר כמנהל, אני שמח שנפל בחלקי להיות חלק ממשפחת אייסוקר לדורותיה, אני נהנה פה כל יום מחדש, הפורום הזה ממש ממכר שזה לא יאומן.
    אז מי יתן והפורום הזה ימשיך לגדול לגדול, ולצבור רזומה ושידברו עליו בכל המדינה, כי זה פורום הכדורגל של המדינה!!
    אז מזל טוב, עד 120 ואפילו יותר, שנמשיך לבלות, להתווכח ולשתף ולעשות את חוויית הגלישה בפורום לטובה יותר.

מילה טובה כמובן מגיעה ליוגב, האבא של הפורום הזה, אייסוקר חי ונושם רק בזכותו, כל הקרדיט מגיע לך יוגב!

4. Love Is Red Member

מזל טוב לפורום אייסוכר עוד חמש שנים הפורום הזה חוגג עשור.

5. יקיר מימון Member

רק הגעתי לפורום ויש לפורום יום הולדת.. אני מביא מזל!! חחח סתם מזל טוב אחלה פורום

6. amir14 Member

מזל טוב לאייסוקר!

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזל טוב אייסוקר, אני משתמש חדש אבל שמעתי על הפורום הזה כבר מלפני שנים.
    נקווה שעוד יחגגו הרבה ימי הולדת שכאלה.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/champions.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/10/06
  8. IsraeliSoccer Member

אני ראיתי את הפורום הזה לפני 3 שנים לא הבנתי מה זה עכשיו אני חוזר ומבין שזה הפורום הכי טוב שיש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    מזל טוב לאייסוקר ושנמשיך לעוד הרבה שנים

9. As Roma Member

מזל טוב לאייסוקר.
    העובדה שהוא קיים כל כך הרבה זמן מראה על הרמה והאנשים שיש פה.
    קהילה אחלה , אחלה של אנשים.

מזל טוב!

10. Spanish Weapon Member

פורום הכדורגל מס' 1 בארץ ולא יעזור כלום.
    כל ביקור כאן אני נהנה מזה שאני יודע שיש פה רמת אנשים גבוהה וידע לא מהעולם הזה.

מזל טוב לאייסוקר
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

11. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

כמו שלירן אמר כבר, הפורום כבר הפך לבית שני בשבילי. האתר הראשון שנפתח יחד עם המחשב, והאתר האחרון שנסגר כשהמחשב עובר כיבוי.

חלאס שטויות: שהפורום רק ימשיך לגדול ולהשתפר, ושנראה אותו מגיע ל-120!

מזל טוב אייסוקר! :aaa021:

12. F-Sider Member

מזל טוב, אני חדש יחסית, בערך איזה חודשיים-שלוש וזה פורום על רמה.

13. פלג Member

אני אמנם לא וותיק בפורום, (הצטרפתי רק לפני כשנה, מדצמבר 05) אבל מאז שהגעתי לפה אני נוכחתי לראות דיונים ברמה הגבוהה ביותר והשקעה מדהימה מצד מנהלי הפורומים. אין ספק שהוותק עושה את שלו וגם אני חושב שמערכת הפורומים הזו היא המערכת הטובה ביותר לדיוני הכדורגל בארץ.

מזל טוב!

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

14. VaN Member

אני לא כותב פה הרבה מכל מיני סיבות אבל אני קורא המון בכל יום את הדיונים המרתקים שמתנהלים פה ונהנה מכל רגע.
    אז דבר ראשון תדוה רבה למנהלים למיניהם שעושים פה עבודה טובה, תודה למשתמשים ששומרים פה על רמה כל כך גבוהה ותודה למקימים של הפורום הנהדר הזה.
    והכי חשוב מזל טוב!

15. שחטאר דונייצק Member

מזל טוב לאייסוקר !
    אם הפורום כבר כיים 5 שנים הוא גם היה כיים 10 שנים ויותר ( אם הקהילה הנהדרת הזאת ) :aaa021: :aaa021: :aaa021: