Fifa 09

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י Becks, ‏18/7/08.

1. Raulito Madridista

שיחקתי בפיפה בפלייסטיישן אצל חבר, ובגדול לא התרשמתי כל-כך מהמשחק. שינויים קטנים וזהו.
    דבר ראשון שמפריע לי - המשחק איטי מאוד! וזה ממש לא משנה עם איזה שחקן אתה מתחיל לרוץ.
    דבר שני - אולי לא שיחקתי בפלייסטיישן 3, אבל בכל זאת ציפיתי לגרפיקה יותר טובה, לדעתי אם משווים את הגרפיקה הנוכחית לזו של שנה שעברה אז היוצרים הלכו אחורה.
    דבר שלישי - אולי זה קצת שולי, אבל היכולות של השחקנים ממש משקרות. למה ראמוס רק 86 למשל? הייתי בטוח שאחרי העונה המדהימה של רונאלדו הוא יהיה יותר מ-91. אין אף חלוץ שהוא מעל ל-90...
    המשחק הרבה יותר קל משנה שעברה ועוד לא החלטתי אם זה חיובי או שלילי, 50\50 בערך. מצד אחד כל כדור עומק נגמר בבעיטה לשער, ההגנה לא מצליחה לחטוף לך ובכלל אין עלייך לחץ שאתה מוביל כדור. מצד שני הפיפה הקודמת הייתה זוועה.
    אהבתי את ההטעייה החדשה ששמו אבל מוזר שהורידו את הפדאלדה.
    דבר נוסף חיובי - הבעיטה המסובבת במיוחד.

2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

*כל מה שאני כותב כאן מתייחס אך ורק לגרסאות הNEXT-GEN ובעיקר לXBOX360.

טוב, אז אחרי שבוע של חרישה אינטנסיבית על המשחק, אני יכול להגיד בלב שלם שפיפא 09 יותר טוב מקודמו וכמובן מPES08. אחרי שהמשחק הקודם היה קצת איטי, מבוסס בעיקר על יכולות אישיות של השחקנים, וגם קצת קל מדי, בEA שיפרו בדיוק את הנקודות האלו.
    בעניין קצב המשחק, ברירת המחדל של המהירות כבר יותר זורמת ומהירה מהמשחק הקודם, ובנוסף יש גם אפשרות לשנות את קצב המשחק(בין SLOW, MEDIUM וFAST) למי שרוצה משחק בקצב מטורף או למי שמאוד התחבר לאיטיות של המשחק הקודם בסדרה.
    בעניין המשחקיות, בEA לקחו את המשחק למקום הרבה יותר ריאליסטי ועכשיו המשחק הוא עם הרבה יותר מסירות ומהלכים קבוצתיים מאשר ב08. בנוסף לכך נוספו האפשרויות בTEAM MANAGMENT לבחור כיצד הקבוצה שלך תשחק: באיזה קצב השחקנים יעלו למתרפצות; כמה צפופה תהיה ההגנה או לחילופין כמה לחץ ייעשה על שחקני הקבוצה השניה; על מה השחקנים יותר יסתמכו ועל מה פחות - מסירות קצרות, בעיטות מרחוק והרמות לרחבה; האם הם ישחקו עם מסירות מסוכנות ויצירתיות או יותר מתוכנתות וזהירות; והאם הם יחליפו ביניהם מקומות בתכיפות או שמא יישארו מסודרים בעמדות המוצא שלהם. עוד נקודה שבה המשחקיות השתפרה היא הבעיטות. התוספת הכי גדולה בנושא הזה היא הבעיטה המסובבת בזמן משחק(ולא בבעיטה חופשית). מהשנה, כל פעם שבזמן בעיטה תלחץ על RB(או R1 אם מדובר בפלייסטיישן3) השחקן ייתן בעיטה מסובבת, שמקלה מאוד בחלק מהמקרים והיא בהחלט תוספת משמעותית של המשחק.

3. guyholl Member

אז אתה ממליץ ללכת עליו או לחכות לפרו ואז להחליט?

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

תמיד עדיף לחכות, אבל אני בספק גדול מאוד אם פרו יצליחו להתעלות על פיפא השנה...

5. Raulito Madridista

טובים השניים מן האחד...
    אני מקווה שאחד החברים יצרוב לי את הפיפה למחשב,
    ואת הפרוו עצמו אני אקנה לפלייסטיישן כמידי שנה(שנה חמישית ברציפות).

6. duck kc samara Member

מי שהוא ראה יש ליגה רוסית בפיפא?

7. Gnus Avenue Member

לא אין. אולי שנה הבאה.

8. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

כל מי שישי לו את העותק המקורי יכול לומר לי הADIDAS LIVE הזה באמת מוסיף ליגות או משהו כזה ???
    [אהממאהממ]ארגנטינאית[/אהממאהממ]

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חייב לציין שבהתלה לא ממש התלהבתי, אבל בימים האחרונים הייתי מכור למשחק. העניין הוא שהיום קיבלתי בהזמנה את NBA 09 וחבר'ה, אין מה להשוות, הכדורסל גובר בקלות על הכדורגל.

מה שאני כן אוהב בפיפא השנה זה שבהחלט יש שיפור בצורת ההבקעה, מחטיאים הרבה יותר בשלומיאליות ואין ממש מהלך שאיתו כובשים (אולי יש, אבל לא גיליתי אותו). בהחלט המשחק הזה הוא הכי טוב בסדרה, אבל כמו תמיד יש מה לשפר. בכל מקרה אני בעצבים כי אין את ה'אמסטרדם ארינה', נו טוב, אוהדי ריאל צריכים לשחק עם ברצלונה או אתלטיקו מדריד כי 'סנטיאגו בירנביאו' לא קיימת...

10. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

דווקא יש אותו בתוספת ולכל כך כיף לשחק בו

בקשר לפירסום ההורדה אני לא יודע אם זה חוקי (אגב חשוב לציין שזה הורדה רגילה מהאינרטנט HTTP לא אימיול ולא נעליים)

עריכה (לא רוצה דאבל) : הפאץ' של הכרטיסים הורס הכל עשיתי קרירה עם ריאל מדריד הכל היה טוב ויפה
    שתי אליפיות, שתי גביעים, ליגת האלופות, שלוש סופר קאפ ספרדי, סופר קאפ אירופאי והיד הייתה עוד נטויה, קניתי את רונאלדו, בואנאנוטה, ודניס. משום מה התקציב שלי פתאום זה קרוב ל200 מיליון אבל מינוס... בסופו של דבר השחקן הגדול שנשאר בסגל זה ראול (עם שכר זעום של משכורת למשחק...) http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx יש אפשרות להעיף את זה ולחזור לחיים המאושרים

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/10/08
  11. duck kc samara Member

יש לי בעיה התקנתי את משחק אני רוצה להיכנס הוא כותב לי שאני צריך להכניס איזה קוד"(enter your registration code here")מי שהוא יודע מה לעשות?

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשהלכתי לקנות פרו 09 לפני 3 שבועות לקחתי גם פיפא לסוני 2.

אחרי שזה היה מתחת לכיסוי של פרו ואחרי שקראתי פה ובעוד כמה פורומים על הפיפא החלטתי לשים את הדיסק שעלה לי 15 שקלים חדשים ולנסות את המשחק...

אחרי שנכנסתי לאופציית משחק ואחרי ששיחקתי רבע שעה בשעון פיפא פשוט התייאשתי כיביתי את הסוני והחזרתי ת הדיסק של הפרו חזרה לתוך הכונן.

פשוט משחק גרוע במשחקיות גרועה בגרפיקה לא משהו חוץ מצילומי תקריב שזה ריאליסטי...

השחקנים זזים כמו רובוטים, אי אפשר לעבור שחקן/שוער, כל בעיטה הולכת ישר ואין שום תזוזה של סיבוב או כל דבר אחר...

פשוט משחק גרוע!!!!!

חוות דעתי לסוני 2 שפשוט בזבזתי 15 שקלים חדשים !!!

רק PES !!!

13. y56kh Member

become a pro-אחד הדברים הגרועים-המקבילה של בפרו יותר טובה אבל עדיין לא משהו.
    אבל מישהו יודע אם אני יכול להוספים טלאים למשחק צרוב בפלייסטישן?

השווא ל2007-הפיפא האחרון שלי לפני 2009
    העיצוב של המשחק עצמו די דומה-אין חדש כל-כך
    אני מסיים כל משחק עם לפחות 3 כרטיסים (ובמזל אם אחד מהם לא אדום), שאני לוחץ הרמה מאחד מהאגפים הכדור הולך ישר החוצה במקום למרכז הרחבה.
    אבל עדיין הטריק שלי בקרנות עובד (למסור לשחקן מחוץ לרחבה ואז הוא שהוא בועט הוא שהוא מרים.

נערך לאחרונה ב: ‏20/11/08
  14. AS R Member

לפלייסטישן 3 ולאקס בוקס 360 פיפא לוקח בגדול, בזה אין ספק. קניתי את המשחק לפלייסטישן 3 והמשחק פשוט נהדר. הגרפיקה, המשחקיות, הכל. הבעיה היחידה היא שחוק היתרון כמעט ולא פועל, וזה מעצבן, כי למשל כשאתה יוצא למתפרצת ופתאום אתה רואה שנותנים לך כדור חופשי מ-50 מטר במקום להיות לבד מול שוער..

15. john Member

פשוט מעצבן שאין חוק היתרון, אני פשוט מתשגע, כל דחיפה פאול, זה דפוק.