FIFA 10

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י Becks, ‏10/6/09.

1. Y4K91 Member

מישהו מוכן להסביר לי איך זה שאני חוטף כדור אז הכדור ילך קליומטר קדימה אבל שחוטפים לי כדור הכדור ילך ישר לשחקן החוטף?

ולמה לכל הרוחות אי אפשר לעשות טקטיקות (שמירה אזורית/אישית, מלכודת נבדל, שכמה שחקנים ילכו על שחקן אחד)-בקיצור-לא שווה להוריד ובטח שלא לקנות

2. orirema Member

יש איזה אתר בו ניתן לראות את כל הסגלים עם ציוני השחקנים?

3. Cup of Tea Liverpool, UK

בקיצור פיפ"א 2010 למחשב- שווה או לא?

4. avdz7 Member

לא :|

5. שלו Guest

את האמת שלא אהבתי את הפיפא השנה לא בקונסולות ולא על המחשב מהמון סיבות. אני מקווה שבשנה הבאה הם יוציאו גרסא טובה יותר למשחק.

6. Cup of Tea Liverpool, UK

אוקיי תודה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

7. avdz7 Member

כל שנה EA מוציאים את ההודעה שלהם על הכותר הבא של פיפ"א, כולם מצפים לזה בטירוף ובסופו של דבר זה אותו כשלון כמו הקודם.. למחשב זה פשוט בדיחה. זה נהיה מגוחך מדי, שייצרו את המשחק רק לקונסולות המתקדמות, שם הם באמת משקיעים. או שיתחילו להשקיע בפיפ"א של המחשב שסוף סוף יוכל להתחרות עם הפרו (שבאמת לא רואה את הפיפ"א של המחשב ממטר)...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/4/10
  8. Cup of Tea Liverpool, UK

פשוט מה שמשגע אותי בפרו זה שאין ליגה גרמנית והזכויות לשמות הקבוצות וסמלים של הרבה מאוד קבוצות כמו גם שמות שחקנים.
    יש גם מלא צעירים במשחק שאין וכאלה שיש שהם ממש גרועים והיום הם פורצים בקבוצותיהם.
    ניסיתי להוריד למחשב ואז גם הורדתי פאצ' מקורי של הפרו (כי יש לי מקורי, קיבלתי) ומאז אי אפשר להתקין יותר דברים חדשים. זה משגע אותי.
    אם אני אמחק ילכו גם כל ההעברות שעשיתי בשביל להתאים את הסגלים לעונה הנוכחית, נכון?

9. avdz7 Member

פאטצ' אחד של 100-200 מגה מסדר לך הכל.
    http://downloads.gamingaccess.com/index.php?file_id=45765
    לגבי הEDIT שעשית, אתה יכול לגבות את התקייה KONAMI ב'מסמכים שלי',
    אם לא ילך אז מקסימום תעשה מחדש.. לא נורא בכלל עבור הפאטצ' הענק הזה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/4/10
  10. Cup of Tea Liverpool, UK

תודה רבה אבל הלינק לא עובד לי. :/

עכשיו כן, תודה!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/4/10
  11. AFCA Member

המשחק נחמד, האיכות טובה והמשחקיות סבבה (אני מדבר על PS3). אבל דבר אחד משגע, לא יודע אם זה רק בפלייסטיישן או גם במחשב\XBOX\מה שלא יהיה. אני משחק עם חברים שלי, וכל בעיטה מסובבת, גם אם היא כמה צעדים אחרי החצי, חלשה והולכת קרוב לשוער, אני יודע שאו שייצא מזה גול או שהשוער יפברק איזה הצלה הירואית. זה מגיע למצב ששחקן של היריב עובר את החצי אני חייב ישר ללחוץ עליו ואם לא אני יודע שזה כנראה גול. ושלא נדבר על ההרמות המאוד מאוד מסובבת ולא מציאותיות.

12. Cup of Tea Liverpool, UK

מתי פיפ"א 2011 אמור לצאת למחשב?

תדה מראש.

13. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

סביבות אוקטובר-נובמבר .

14. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

יש לי בעיה דיי מוזרה בפיפא שהתחילה היום פעם אחרונה ששיחקתי (שלשום) הכל היה טוב ויפה היום לאחר שביצעתי פירמוט למחשב ולאחר שהתקנתי את המשחק (כולל הקראק) ברגע שאני נכנס זה יוצא לי מהמשחק ומציג את השגיאה "FIFA10.exe has stopped working" כבר ניסתי כמה סוגים של קראקים, עידכון לכקטיס מסך+קול וכמובן מחקתי והתקנתי מחדש מספר פעמיים .

15. Yotam Member

איזה מבאס זה לשחק פיפא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx ,
    אני תמיד הייתי הכי טוב בקרב החברים שלי אבל בפיפא כמו בפיפא שזה רחוק מהמציאות מכניסים גולים לא מציאותיים (דגש לקרנות), סיבוב הכדור לא הגיוני, וכל (!) כדור חופשי מ25 מטר ומטה זה גול בטוח, זה מה שמעצבן במשחק, עוד דבר שמעצבן זה שהפיפא בנוי ממשחק שיטתי, כאילו יש לא מעט שיטות כמו בעיטות מרחוק, משחק אגפים והדגש העיקרי במשחק מול השני זה המהירות של השחקנים !!!
    הדבר הכיייייייייייי מעצבן זה שאני משחק מול חבר אז הוא מבין את השיטות שלי, אני יסביר לכם אחד מהם : תמיד יש לי סיומת גרועה אז החלטתי לבעוט עם הפס בסיומת (Q+D), חברים רואים את זה ומעתיקים ממני .. וגם שיש לי כדור 5 אז שחקן יריב (החבר) מפריע לי למסור לבלם שלי אז אני נותן בעיטה קטנה שמגיע לקשר האחורי , וגם את זה העתיקו ממני .. חחחח מעצבןןן !!
    עוד דבר שמעצבן (יש המווווןןן דברים מעצבנים בפיפא) זה שאחרי משחק אחד מול חבר אז הוא כבר יודע על מה אתה משחק ועל איזה שיטה אתה מתבסס ואז אתה מתחיל להבין שפיפא זה מאוד מציאותי !  http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx