FIFA 10

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י Becks, ‏10/6/09.

1. FaN_MU Member

תעבור לפרו.

2. Yotam Member

חח יש לי גם פרו, למען האמת פרו יותר קשה וזה משחק בלי שיטות מיוחדות כמו פיפא, הבעיה היא שאני לא יכול לשחק מול חבר ושאין ליגה גרמנית וגם שהסגלים ממש קצרים ...

3. GRANDE LAZIO Member

אני פשוט משתגע מנושא האיצטדיונים. רציתי להתרענן קצת אחרי לאציו עם קבוצה גדולה אחרת, אז בחרתי בריאל. אני בונה לי הרכב, מערך, הכל טוב, מרגיש מבסוט שבמקום חוליו קרוז ומקינוואה, אני הולך לשחק עם קאקה ורונאלדו. וואלה.. נפתח לי המשחק ואני רואה איצטדיון כזה מסריח, מטר על מטר, מזכיר את האורווה. מזה לעזאזל?..

הולך לליגה האנגלית עם סיטי, וגם שם. אותו דבר. אין את הסיטי אוף מנצ'סטר סטדיום. אותו מגרש חרא שמוריד ת'חשק לשחק.

מישהו מוכן להסביר לי וואט דה פאק? זכויות יוצרים או משהו? והאם גם בפיפא 2011 זה אותו דבר?

הרבה מניות ירדו אצלי בפיפא אחרי זה. חברים משגעים אותי לך לפרו לך לפרו אבל אני אטום, שומר אמונים למשחק שגדלתי עליו. לא יודע.. אולי כדאי לפתוח ת'עיניים קצת.

נערך לאחרונה ב: ‏23/8/11
  4. AFCA Member

אם זה מבחינת איצטדיונים, לפיפא יש איזה פי 2 איצטדיונים מלפרו אם אני לא טועה.. בכל מקרה השנה היה את הברנביאו, שנה הבאה יהיה גם את ה COMS. גם אני מסכים איתך שהרבה יותר כיף לשחק שברקע המשחק האמיתי, אבל לפי המשחקים האחרונים של פיפא ושל פרו הייתי משחק בפיפא גם אם לכל הקבוצות היה את המגרש של הפועל רעננה.

5. GRANDE LAZIO Member

מסכים לגמרי. פיפא 10 במחשב הוא ליגה. תענוג של משחק. גם אתה בוורלד קלאס כמעט ולא מצליח לעבור משחק בלי לספוג? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx בטח כשאני משחק במערך של 3-4-3 עם לאציו..