Fifa 14

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י Becks, ‏31/7/13.

1. skyday20 Member

ואיפה אוזיל משחק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

כמה עולה גרסה למחשב?

3. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

האמת שהיה קטע מוזר, עשיתי פרינדלי סתם מול הסוני כדי לראות מה נשתנה, ואז עשיתי אונליין עם חבר ולקחתי את ריאל, ואוזיל היה בריאל ובייל לא. אחרי כמה שעות עשיתי שוב אונליין ובייל היה בריאל ואוזיל בארסנל.

4. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

חפש בזאפ. בגדול בין 240-290.

5. Ori8 Member

קניתי את המשחק המלא. אוזיל בריאל ובייל בטוטנהאם למי שתוהה.. חלק מהעברות של היום האחרון לא עברו, חלק דווקא כן. קצת מוזר, כך בכל אופן קיים כבר עדכון ומורידים בלי בעיה ובחצי דקה זה מעדכן את הכל.

פעם ראשונה ששמתי לב להבדל בין הדמו למשחק המלא. פיפא עשו כמה שיפורים השנה, "המשחקיות" (אין לזה שם אחר?!) אמיתית ומציאותית יותר. אבל הבעיה נשארה לדעתי אותה בעיה ובניגוד לפרו של השנה. בשביל לנצח ברמ הגבוה בפיפא אתה צריך לדעת לדפוק דריבל טוב כי המשחק מסתכם ביכולת אישית של שחקנים. באם אתה מצליח לעבור שחקנים או לא לעבור.

כובד המשחק בפרו מתרכז במשחק במרכז המגרש ולדעתי זה פי אלף יותר מציאותי. אתה חייב להניע כדור כדי (אולי) לפתוח את הגנת היריב. אתה יכול לשמור על פוזשן ולהרגיש שהקבוצה שלך שולטת במגרש. בפיפא הכדור זז מהר מדי, בצורה שבלונית וכמעט אוטומטית. חלוצים לוקחים את הכדור מאמצע המגרש ודופקים דריבל שאי אפשר לעצור אותם.

יש לי את שני המשחקים וכנראה שאשחק יותר בפיפא כי יש שם את כל הליגות, האצטדיונים וכו', זה יתרון גדול מדי ועד שלפרו לא יהיה את זה לא יקחו אותם ברצינות, אבל EA, בשנת 2014, עם התקציבים שיש לה, צריכה לעשות הרבה יותר עם המשחק הכי גדול שלה והיא לא עושה את זה.

לא יכול להיות שהקהל נשאר אותו קהל כמו כל שנה. לא יכול להיות שקהל שלם ברגעים ספציפים במשחק מרים כולו צעיפים, זה נראה פתטי. אז יכול להיות שלרוב האנשים הדברים האלה לא מזיזים ולי זה משנה את חווית המשחק. הם כן שמו מאמנים על הקווים ורואים שופטים שמוסיפים תוסמת זמן וזה אדיר. הגרפיקה באופן כללי כן השתפרה אבל הדברים הקטנים מציקים לי אישית מאוד.

גם בלייב כמובן, אבל במיוחד בריפלי ניתן לראות את זה, השחקנים שטים על הדשא. רואים בבירור וגם מורגש שאין חיכוך. זה מרגיש טכני מדי.

מי שישחק בפרו המלא ויצליח להיות אובייקטיבי, יבחין לדעתי שהם עשו השנה קפיצה מטאורית בכל הקשור למשחקיות ולהרגשה המציאותית.

פיפא בשביל כל המסביב. הפרצופים, האצטדיונים, הליגות, אבל כדורגל עצמו? פרו עשו השנה עבודה משובחת. אם רק היו להם רשיונות ורבע מהתקציב של EA, לא חושב שהייתה פה תחרות.

טוב שאפשר להנות מכל העולמות.. לפחות זה.

6. A. Arshavin Member

אגב, לפרו אמור לצאת פאטצ' שיסדיר את הליגות והשמות של כל קבוצה? ואת הסמלים?

7. Ori8 Member

לא

8. Becks Member

רק לי קשה לשחק בפיפ"א 14?

בפיפ"א 13 לא הייתי מפסיק לנצח. ב-14 אני בקושי מצליח לעשות שלושה מסירות כמו שצריך וגם בקושי מגיע להזדמנויות מול השער. קצת קשה לי להתרגל לשינויים במשחק אבל הוא עדיין משחק טוב מאוד.

אגב, למי שיש את המשחק ל-PS3 (חשבון אירופאי) ורוצה לשחק באונליין (נגדי או איתי) מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏25/9/13
  9. אלי מתחן Member

הפרו נוראי, לא יודע על איזה מציאותיות מדברים.
    את כל הדברים שהיו גרועים במשחקים הקודמים הם השאירו, הוציאו כל מני דברים שעשו את המשחק למהנה הרבה יותר מפיפ"א ומה שקיבלנו זאת גירסא חיוורת ורובוטית של פיפ"א.
    וכמובן שהתפריטים כמיטב המסורת היפנית חסרי היגיון ומסובכים.

10. Ori8 Member

אגב, שאלה. אין יותר אפשרות בפיפא לערוך לשחקנים קיימים כל מיני יכולות, אקססוריס וכאלה?
    כלומר, אם אני רוצה להחליף לX נעליים, אין באפשרותי יותר? כי לא מצאתי את האפשרות וחיפשתי לא מעט... מישהו יודע?

11. Becks Member

המשחק עדיין לא 100% עדכני. רציתי לשחק עם אברטון וג'יימס מקארטי לא היה שם (עכשיו שאני חושב על זה, לא זוכר שראיתי גם את לוקאקו).

בטוח יהיה עדכון בקרוב אבל זה מוזר, תמיד פיפ"א יוצא לשוק כשהסגלים מעודכנים (לא כמו PES).

עריכה: עכשיו באתי לשחק עם אברטון באונליין ופתאום זה מעודכן. ממש מוזר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx.

נערך לאחרונה ב: ‏25/9/13
  12. Ori8 Member

למשחקי ידידות וכו' הסגלים מעודכנים עד להיום. במידה והתקנתם את העידכון שהם כבר שמו להורדה.
    אך משום מה כשמתחילים ליגה העברות האחרונות חוזרות לקבוצות שלהם. מוזר. אולי זה רק אצלי...

נערך לאחרונה ב: ‏26/9/13
  13. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

כשאתם מתחילים מנג'ר קריר מוד תשחקו קצת עם ההגדרות ותגיעו למצב שהSquad status הוא "latest download available" משהו כזה. זה מעדכן את הסגלים.

14. Daresen Ark Member

למי שיש את המשחק המלא: האם ניתן יהיה לשנות את לוח המקשים כפי רצונך? ז"א עם החצים ככיוונים והמקשים של A S D וכו' כבעיטה, מסירה וכד'? או בקיצור כמו אלה של FIFA11.

נערך לאחרונה ב: ‏26/9/13
  15. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

בטח שאפשר.