Football Manager 2007:: הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י Sir Alex, ‏18/8/06.

1. George Best Member

בפירוש העונה הכי טובה שלי במנג'ר הנוכחי.
    התחלתי עונה עם חברי מבולטון(עם העדכון כמעט האחרון).
    מכרתי את דיוף, סטליוס ועוד כמה זוטרים, והשחקנים שהבאתי הם:
    ג'ון אושיי בהשאלה, מיקל ארטטה, פפה בובה דיופ, חתאם טראבלסי(חופשי), קאספה(חופשי) ודיוויד מרפי(מגן שמאלי אנגלי מהיברניין תמורת 1.7 מליון פאונד).
    את העונה פתחתי טוב, כאשר אני מנצח את ארסנל וליברפול בבית, ששתיהן הוליכו את הטבלה ערב המשחקים מולי.
    לאנקלה ב20 המשחקים הראשונים היו 27 שערים, אבל אז הוא התחיל לשגע אותי שהוא רוצה לעזוב, המחיר ההתחלתי שלו היה 8 מליון פאונד, והגיע עד 14 שהוא דרש לעזוב.
    בנוסף, פציעות של ייסקליינן, אנלקה ודיוויס באמצע דצמבר הביאו אותי לרצף לא מחמיא של 3 תיקו ו4 הפסדים ב7 משחקי הליגה האחרונים דאז.את הדרך בגביע הליגה סיימתי ברבע גמר בליין בהפסד בפנדלים.
    אבל אז התחלתי להתעורר, 3 נצחונות רצופים בליגה, אחד בגביע האנגלי(הגרלות נוחות מאוד), ואני מוצא את עצמי בפברואר כאשר אני במקום השישי.התחלתי לקבל הצעות עבור אנקלה, דרשתי 20 מליון, ובסוף מילאן הסכימה לשלם את הסכום, והוא יעבור אליהם ביולי.המשכתי בכושר המצוין.
    בגביע אופ"א 4 נצחונות ענקיים בשלב הבתים הביאו אותי לשלב הנוק-אאוט, שם פגשתי את ברוז'.0-0 בחוץ בראשון, יתרון מפתיע שלהם אצלי בריבוק, אבל כדור חופשי של ארטטה ושער עצמי ואני בשלב הבא, שם פגשתי את ראן.גם אותם עברתי, הפעם ביתר קלות.אלוהים מפגיש לי צרפתים/בלגים/אותו זבל בצרורות, ואני מקבל את בורדו, אותם ניצחתי בשלב הבתים.1-1 לא מוצדק(הייתי טוב יותר) בריבוק, אבל בצרפת רשמתי 1-0 קטן גדול משער של ספיד, שגם כבש במשחק הראשון מולם, ואני מוצא את עצמי מול באיירן בחצי.
    התוצאות של באיירן היו מפחידות, חמישיות מול לאציו וכל מי שבא ליד.לפני המשחק הראשון, שנערך אצלי, נכנסתי לסטטיסטיקה של אוליבר קאן, שם גילתי שהוא ספג 11 שערים ב49 הופעות!!אגב, עליתי למשחק ללא ייסקליינן, שנפצע לחודשיים.
    נו טוב, חשבתי שאני גמור.טיל אדיר בפתיחת המשחק של נולאן, 0-1 לי.נגיחה(איך לא) של דיוויס, ואחרי 20 דקות אני ביתרון כפול על באיירן.אז הגיעה פציעה של אנלקה, והייתי בטוח שהמומנטום יעצר.ממש לא.ספיד בפנדל, 0-3.דקה 65 ספיד על קו הרחבה, 0-4!!זה יכל להיגמר אפילו ב5.אבל גם ואז טה נפצע, ואז במשחק הליגה הבא שלי נפצע ארטטה, וגם פייה(ענק) סיים את העונה.
    יצאתי לאליאנז ארינה בהרכב תלאים של ממש.דקה 15 ובאיירן כובשת צמד, אני עושה במכנסיים.דקה 80 נפצע לי דניאל בראאטן, ולא היו לי עוד חילופים.דקה 89 ואן בומל, 0-3.דקה 92 איאן ווקר עם הדיפה גדולה, ואני בגמר מול פיורה, ללא אנקלה שסיים את העונה וגם פייה, העברתי את דיופ למרכז ההגנה.
    עד הגמר נגד הסגולים, הבטחתי את המקום החמישי, יש לציין שליברפול זכתה באליפות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx
    אה כן, שכחתי גם להוסיף שבגביע האנגלי העפלתי לחצי מול וויגאן.יתרון מהיר שלהם, אני משווה בבעיטה מרחוק של מרפי בדקה ה89, ולא היו שערים עד הסיום.פנדלים, ואני בגמר מול ווסטהאם!!
    עכשיו לגמר אופ"א, כזכור מול פיורה.0-0 די משעמם עם יתרון קל לאיטלקים, והולכים ל..פנלדים.
    ספיד כובש, גם הם.נולאן..לא.הם כובשים, גם אני.ייסקליינן מציל, אני כובש ומשווה ל2-2 אחרי 3 בעיטות לכל קבוצה.אני כובש, ייסקליינן שוב עוצר!דיופ יכול לסיים עניין, אבל פריי מציל.בעיטה אחרונה שלהם, ויוסי ייסקליינן עם הדיפה שלישית רצופה, ואני מחזיק גביע אופ"א עם בולטון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx
    ממש עכשיו צפוי לי גמר הגביע מול ווסטהאם, אני תיכף אעדכן מה נסגר.
    הספקתי להחתים עם הכסף שיכנס ממכירת אנקלה את ג'ון אושיי בהעברה קבועה, ואת אובי מיקל ב5 מליון.
    :aaa021:

ההרכב(האופטימלי).
    אנקלה
    נולאן
    דיוויס - ספיד - ארטטה
    דיופ/קמפו
    טראבלסי - פייה - אושיי - מרפי
    ייסקליינן

2. Tony Adams Member

כשהגעתי לעונת 2025/26 הוא כתב לי :"nothing to see here, move along...", וזה היה ככה עד סוף הקריירה שלי, ב-2030. השמירה עדין שם למקרה שיום אחד אני ארצה להמשיך, אבל אני לא מאמין.

3. אבו Member

חח ווואווו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

4. George Best Member

:aaa021:

יתרון של אשטון אחרי 60 דקות, אני לא במשחק.
    אבל אז ואז-טה משווה ל1-1, ובדקה ה87 גארי ספיד קשישא עם שער מספר 13 העונה בכל המסגרות(!!) ואני זוכה בגביע האנגלי :aaa12:

מקום 5, גביע אופ"א וגביע אנגלי.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מצאתי באג! לא הכי משנה, אבל בכל זאת. לאצטדיון של מילאן במנג'ר קוראים סאן סירו. לאצטדון של אינטר קוראים ג'וזפה מיאצה. כתוצאה מכך, המנג'ר לא קולט שזה אותו אצטדיון ומאפשר להן לשחק בבית בו זמנית.

6. Igi Member

http://img103.imageshack.us/img103/2918/sdsvd4.Xxx

זה קורה כמעט לפני כל קונטיניו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx
    למישהו יש מושג איך מעיפים את זה?

7. river4ever Member

היה לי את זה כל פעם שאני ניכנס למשחק ויום אחד זה פשוט הפסיק.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx

8. Igi Member

ולמישהו יש מושג איך פותרים את הבעיה של החדשות?
    אני מתכוון לזה שכתוב לי למעלה שיש לי הודעות חדשות אבל בפועל אין כלום... או שצריך לעבור מלא פילטרים

9. Tony Adams Member

איך אתה עושה שיהיה אפשר להגדיל ולהקטין את המשחק.
    אצלי זה תמיד על מסך מלא.

10. Asify Member

צריך רזולוציה של 1152X864 לפחות, כדי שהמשחק ייתן לך לשחק במצב של חלון

תשנה את הרזולוציה בשולחן עבודה ואז כנס למסך ההגדרות במשחק ותוריד את הסימון של Full Screen

11. שגיא Guest

יש לך בהגדרות תצוגה.

Options
    Preferences
    Display & Sounds
    Full Screen

פשוט תוריד משם את ה-V

12. Bridge Member

איזה העברות מוזרות קרו לכם במשחק?

בסייב עם שפילד יונייטד קרו לי העברות סופר מוזרות, ניקי שורי למילאן, ברידג' לריאל מדריד, וגם שון רייט פיליפס למילאן.

בסייבים אחרים קרו לי עוד העברות מוזרות, ג'ון מיקל אובי למנצ'סטר יונייטד וגולת הכותרת אשלי קול לארסנל!

13. Red Left Winger Member

דארן פלצ'ר ליובנטוס היה לי אני זוכר.
    גם אצלי ארסנל קנו את אשלי קול , ב2010!!!

14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

באוגוסט 2008 באחת השמירות רונאלדו (הברזילאי) עבר לשיטי בתמורה לחצי מיליון פאונד!
    באוגוסט 2007 כריסטיאנו רונאלדו עבר למילאן בתמורה ל49 מיליון פאונד.

עוד העברות מוזרות?
    SWP וRVP לרומא, דרוגבה לאתלטיקו וטורס לצ'לסי, אדריאנו לצ'לסי ואחרי שנתיים מצ'לסי לריאל, יאקווינטה ליונייטד.

נערך לאחרונה ב: ‏25/8/07
  15. Bridge Member

צ'לסי במנג'ר תמיד קונה שחקנים מוזרים,

עוד העברה מוזרה שקרתה לי עכשיו היא ג'ון ארנה ריסה לריאל מדריד, ונזכרתי שגם סטיב סידוול הגיע לויאריאל!