Football Manager 2011

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י rivaldo, ‏22/10/10.

1. Roma מנהלים

בכלל זה המערך של המנג'ר 2011. הצלחתי איתו בצ'לסי, אינטר ועכשיו בעונה עם בולוניה.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. avdz7 Member

4-3-1-2,
    זלטאן (מתקדם) ופאטו (חופשי) בחוד.
    מתחתם קסאנו\רוביניו טרקווארטיסטה...
    לגבי הקישור שים את בואטנג B2B, תביא עוד אחד כמוהו רק יותר טכני והתקפי (שיהיה פלימייקר מתקדם), ושחק עם פלאמיני או ואן בומל כקשר חוטף.

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/11
  3. Yotam Member

כמובן ש4-3-1-2, כדי שאיברהימוביץ' יהיה סקורר בענק שים אותו עם רול התקפי מתקדם ואת פאטו אני ממליץ בחום לשים כחלוץ צד, האמן לי!
    כדי לעבות את הכישור ולעלות את רמת היכולת בקישור כדאי שתרכוש שחקן, לא חשוב באיזה עמדה, קשר (הגנתי,אמצע,התקפי). להגנתי אני ממליץ את גאנסו, לאמצע את באנגה ולקישור ההתקפי את האמשיק. עם רביעיית ההגנה קל להסתדר, תציב את המגנים ברול של מגן תוקף.
    בקשר לשאלה של טוטנהאם, את דפו תציב ב-11, ואן דר וארט מאחוריו. קראוץ' כג'וקר מחליף ואת פבליוצ'נקו תמכור ותרכוש במקומו חלוץ צעיר אנגלי עם פוטנציאל, וויקהאם מאיפסוויץ', סינקלייר מסוונסי, ודני וולבק ממנצ'סטר יונייטד הם אופציות נוחות.

4. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

כשמונעים משחקן להיות בסגל של הנבחרת הלאומית שלו לקראת איזשהו משחק ידידות, לכמה זמן זה נמשך מבחינת הסטטוס הבינלאומי שלו? עשיתי את זה לכמה שחקנים, ואני רואה שמשחק אחרי משחק הם לא נמצאים בסגל (ואני מדבר על משחקים רשמיים). ניסיתי גם להתמנות למאמן ולהזמין אותם חזרה, אבל אין אפשרות כזאת... מישהו יכול לעזור?

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/11
  5. אדום עולה Member

חבר התקין שוב את המשחק וכתוב לו audit2005mt.dll xml pressing eror שהוא נכנס למשחק.
    כתוב לו שהוא צריך להוריד את audit2005mt הזה, הוא ניסה להוריד ולאט הצליח.
    קרה לכם?

6. XabiAlonso Member

עונה ראשונה עם טוטנהאם- מקום שני בפער של נק' מארסנל שלקחה אליפות בסופו של דבר במחזור האחרון.
    עונה שנייה- אליפות! בפער של נק' מארסנל השנייה. המפתח? דגלאס קוסטה משחטאר דונייצק! 9-10 מיליון ליש"ט הוא שלכם. שחקן ענק.