La Garra Charrua - אורוגוואי בדרא"פ!

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Franco, ‏28/5/10.

1. cazzo Il Capocuoco

זה לא הוגן!!!

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

התמונה הזו מסבירה כמה קילו טובים מהבשר, כמו גם משקל מסוים מהז'רבה מאטה, שהסלסטה לקחו איתם לדרום אפריקה, למרות שהמספרים עדיין דורשים הסבר לדעתי...

אגב, היום נפרדו השחקנים מכמה מאות של אוהדים דרום אפריקאים בסוג של חגיגה על כר הדשא במתחם האימונים, זאת לאחר ששחקני הסלסטה התחברו עם הקהל המקומי בקימברלי, ולהפך, בחודש בו שהתה שם הנבחרת. האימון הקרוב יתקיים בדלתיים סגורות ולאחריו תמריא הסלסטה ליוהנסבורג ותשים מאחורייה את החודש הנהדר (ע"פ דיווחים ותמונות) שהעבירו בבירת "קאבו נורטה" (Northern Cape)

http://img52.imageshack.us/img52/5893/mateabreu.Xxx
    אבראו וחבר צמוד

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/7/10
  3. benos Member

אני חייב לציין, התירס ממש מגרה...

------------

דייגו גודין לא ישחק ברבע הגמר מול גאנה(או כפי שקראו לה, La Ghana Charua) ככה אישר היום טאבארס, עוד שחקן שנמצא בספק זה אלבארו פריירה הקשר השמאלי של הסלסטה, מי שכרגע אמורים להחליפ יהיו ויקטורינו בהגנה ואלבארו פרננדז בקישור. את פרננדס אני לא כל כך מכיר אבל ויקטורינו הוא לטעמי בלם פחות טוב מאשר גודין והסלסטה תפגע מכך וחבל.

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

זו מכה "משולשת" - לא רק שויקטורינו הראה עד כה שהוא לא מגיע לרמה של גודין כמו שציינת, יש גם סיכוי מסוים שגודין לא יחזור לשחק גם במידה ואורוגוואי תפתיע את גאנה ברבע. זו המכה הכפולה, המשולשת זו כמובן החלפתו של פאליטו בפרנאנדס. פרנאנדס שחקן שיכול לתרום יותר מפאליטו במשחק הנעת הכדור אולי, אבל בסגנון המשחק של אורוגוואי זה פשוט לא רלבנטי. משחק הלחץ באמצע, היציאה המהירה קדימה, הפתיחה לאגף כשצריך, כל אלו תכונות בהן פרנאנדס נחות בהרבה מפריירה על סמך מה שראיתי ממנו בשנה האחרונה בעיקר. זאת מעבר לכך שהוא שחקן פשוט פחות טוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx לא אוהב את ההחלטה הזאת של טאבארס, אבל קשה לבקר אותו לאור מה שהשיג עד כה.

בעמדת הבלם אני לא חושב שויקטורינו כל כך רע, הוא פשוט פחות טוב מגודין, לכן אני לא מצטרף לתהיות "היכן" קאסרס (נוראי מבחינתי) וסקוטי (בירידה תלולה השנה). עם ויקטורינו הסלסטה יפסידו או ינצחו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/7/10
  5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

החבורה הנוכחית של שחקני נבחרת אורוגוואי היא מהמגובשות שזכורות לי, אמנם אני חוזר על זה בפעם השנייה או השלישית כבר, אבל זה פשוט תענוג לראות נבחרת (אמנם לא מפוצצת בכוכבים) שמסתדרת כל כך טוב ומעבירה את הזמן יחדיו בכיף.

מהאסאדו:

בחדר כושר:

ובכלל בכל רגע פנוי מאז הנחיתה בדרא"פ, כולל הטיול לספארי.

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

עכשיו תורך לרקוד, דייגו.

7. cazzo Il Capocuoco

אתה בטוח שהריקוד הזה מתאים?

8. benos Member

זאת חברה של פורלאן

9. cazzo Il Capocuoco

אז סיבה עוד יותר טובה לא לרקוד אותו (בגלל הבחור, לא?)....

התכוונתי לסגנון של הריקוד ושל לסגנון של המוזיקה (כל כך בהאיה, כל כך צפון מזרח ברזיל).

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

יש דבר משותף לטאברס ודל בוסקה: שניהם לא סומכים על הקשרים ההתקפיים. אבל אל מאסטרו סמך על החלוצים וקיבל תמורה מלאה. מונדיאל פנטסטי של סוארס ופורלאן, גם קבאני היה מצוין. לעומת זאת דל בוסקה קיבל תמורה מלאה מההגנה, כולם עברו את הטורניר בלי פציעות והשעיות. כמה בלגן היה בהגנה של אורוגוואי בגלל שטאברס השתמש ב-8 שחקנים במקום 4.
    על הקישור האחורי אני יכול להגיד רק מילות אהבה. התאהבתי בדייגו פרס כבר במשחק הראשון. לקראת הסוף התאהבתי גם בארבלו רויס.
    ותודה לכל הנבחרת על כך שסיפקה לי חוויות מעל ומעבר!

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/10
  11. SeRgInHo Member

פורלאן נבחר לשחקן המצטיין.

כל כך מגיע לשחקן הענק הזה.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

12. benos Member

אורוגוואי מסיימת מונדיאל נהדר, מאוד התלהבתי מהסלסטה וממה שהביאה למרות שלפני המונדיאל היא דיי קירטעה ולא ממש התלהבתי ממנה, לא חשבתי שהכשרון בהתקפה שלה יבוא לידי ביטוי בגלל שהקישור היצירתי של הצ'ארואס לא כל כך הלהיב אותי בהעדרו של סבוז'ה והעובדה שלודיירו עדיין בחזקת ילד מוכשר, טאבארס עשה את ההתאמות שלו והזיז את אחד החלוצים אחורה ובכך קיבל משהו שיקשר בין ההגנה והקישור הדפנסיבי להתקפה ועל זה מגיע לו קרדיט גדול, לשחקנים כמובן גם כן מגיע הקרדיט לאחר שהראו שהאופי והחוסן המנטלי שלהם הוא בהתאם למסורת של הנבחרת האדירה הזאת.

אם לעבור על רשימת השחקנים אז אני חושב שלכמעט כולם מגיע קרדיט על מונדיאל נהדר, החל משר ההגנה ואיש הברזל דייגו לוגאנו ועד דייגו פורלאן הגדול שזכה בכדור הזהב, גם למוסלרה אני חושב שמגיע הכבוד למרות הטעויות שעשה במשחק על המקום השלישי, אחרי הכול הוא העלה את אורוגוואי לחצי עם שתי הצלות גדולות בבעיטות ההכרעה. מי שאני חייב לו סליחה הוא ארבאלו ריוס, לפני הטורניר כשראיתי אותו במשחק ההכנה מול ישראל מאוד פיקפקתי בו וביכולת שלו לעומת וולטר ג'רגאנו, במהלך המונדיאל הוא נתן הופעות נהדרות לצד דייגו פרז ושניהם היו שניים מהשחקנים הטובים יותר של אורוגוואי.

13. cazzo Il Capocuoco

אני חושב שהשינוי הגדול נעשה במשחק השני נגד דרום אפריקה, אז לפני המשחק נגד המארחת אורוגוואי סיימה עם צרפת ב0-0 ושיחקה כמדומני רק עם פורלאן וסוארס והתאימה את עצמה למעשה למערך של צרפת. במשחק בפרטוריה, טאבארס הכניס עוד חלוץ, קאבאני, והמשיך איתו לכל אורך הטורניר. מפה הסלסטה לא תמיד התאימה את עצמה ליריב ושיחקה עם הראש למעלה ועם הגישה ההתקפית בלי קשרים התקפיים ויצירתיים אך עם שחקני הגנה שתומכים ועולים להתקפה (צמד הפריירה, פוסילה, קאסרס במשחקים האחרונים).

Gracias Charrua!

14. yakov_y YNWA

לואיס סוארס הביא מונדיאל מדהים.
    לפני שהמונדיאל הייתי בטוח שהוא ייצא מאייאקס וייעבור לליגה האנגלית או הספרדתית ויתגלה כ"הונטלאר 2" אבל אחרי מונדיאל כזה אני בטוח שהוא יצליח בכל ליגה בעולם.

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה