NBA 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏19/10/21.

1. yakov_y

yakov_y YNWA

במשך שנים המג׳יק התנהלו רע, עד שהם מתנהלים נכון אתה מבקר אותם ?!
    הם לא מנסים לעשות הגנה, הם מנסים לפתח צעירים גם על חשבון תוצאות, אגב יש להם שחקני הגנה בסגל: מו במבה וג׳ונתן אייזק שחקני הגנה גדולים, רובין לופז בשיאו היה שחקן הגנה טוב, קרטר שחקן הגנה ממש טוב.

בעיקרון אחרי שנים של ביזבוז עם אמצע טבלה עם כוכבים ממוצעים שלא יובילו אותם לכלום, המג׳יק עשו את הדבר הנכון, העבירו בטריידים את הכוכבים תמורת צעירים ובחירות סיבוב ראשון, בעיקרון הטריידים רעים אבל יש להם הרבה נכסים אז הסתדרו מצוין.
    החליפו מאמן רוקי בהתאם לציפיות, הביאו מנג׳ר ב-2017 שבחר את יאניס בדראפט, אולי ייבחר שוב אירופאי טוב (וגנר ?).
    3/4 מהסגל שחקנים צעירים, שנתון 1997 ומטה, המטרות בהתאם.
    הם מקום אחרון, כמו שצריך, בנוגע לצעירים, יש להם כמה מבטיחים:
    קול אנטוני בראש ובראשונה,
    מרקל פולץ שחקן שאני אישית מחזיק ממנו מהשנייה הראשונה שראיתי אותו אך לבנות עליו תהיה טעות אבל אין מה להפסיד,
    ברזדייקיס קלעי צעיר,
    וונדל קרטר כמובן,
    המפטון מדברים עליו חזק,
    מו במבה כישרון,
    וכמובן בחירות הדראפט וגנר וסגאס.

לא מעט כישרונות, כמעט כולם פוטנציאל גבוה, שווה לבנות עליהם.
    ג׳ונתן אייזק בכוונה לא כאן, לא מוכשר התקפית לדעתי, במבה צעיר יותר בניגוד אליו.

אל תדאג לאורלנדו, אחת הקבוצות הכי מבטיחות שיש לדעתי בניגוד ליוסטון ודטרויט שתקועות קצת בתהליך.

2. DRORIKO

DRORIKO Member

וואלה אחי אני לא בקיא ברזולוציות האלה ובטח לא אתווכח איתך כי אתה יותר מבין. רק התייחסתי למה שראיתי אתמול.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  3. Bruno Fernandes

Bruno Fernandes Member

זופר נני יכול להיות מבסוט.
    דני עם הופעות של שחקן טופ בכל הקשור להגנה.
    חשבתי עונה שעברה שהוא אוברהייפד-קיבלתי מצלצלת

Clock End Stand ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
  4. yakov_y

yakov_y YNWA

קצת להחיות את הדיון...

פורטלנד - לבד, לילארד ומקולום לא יובילו את הקבוצה הזאת לאליפות והם לא עשו את זה עד עכשיו.
    חסר להם את הפאזל האחרון במשך שנים, הפאזל שישלים להם את הקבוצה כדי להיות ״מועמדת לאליפות״ אבל אין את זה ואני לא רואה את זה קורה.
    הייתי עושה כמו okc שוויתרו על ראסל וג׳ורג׳ בזמנו במקומם אבל אם לא הגיע הזמן לבנות סגל ראוי ולרוץ לאליפות, לא מאמין שזה ייקרה שם.

קליפרס - מדהים מה שג׳ורג׳ עושה שם, לבד מחזיק קבוצה שלמה, לא מחזיק מהם אבל בניגוד לפורטלנד יש להם איזה קוואי אחד שמסוגל לבד לקחת אותך לאליפות, כמובן השאלה איך יחזור מפציעה קשה נוספת בקריירה שלו.
    אני תמיד החזקתי מג׳ורג׳, שחקן הגנה מפחיד ומגוון מאוד בהתקפה, הצמד הזה לבד למעשה אבל למעשה הם יכולים לקחת אליפות.

בולס - מטורף מה שבנו שם, בחיים לא הייתי יכול לדמיין משהו יותר טוב מזה, 10/10.
    לפני שנה לא היה שם אולסטאר ופתאום יש 3, הביאו 2 אולסטאר בטריידים בשנה.
    אני עדיין הולך עם ברוקלין ומיאמי אבל שיקגו ישר אחריהם... הקו האחורי של הבולס כולל המחליפים: קובי וויט, פטריק וויליאמס, טרוי בראון שאני מחזיק ממנו פשוט מטורף בלי קשר ללונזו, דרוזן ולאבין.
    לאבין משתיק אותי ולא נפגע מזה שדרוזן לוקח דומינטטיות, לצערי וויצביץ׳ נפגע מזה.
    דרוזן קולע פתאום שלשות ועוד באחוזים גבוהים, יהיה אולסטאר בוודאות השנה אחרי שנתיים הפסקה.
    לונזו אוברטייד, מדברים עליו כקלעי ורכז מחונן, אוברטייד, לא יכול כרגע להוביל קבוצה וגם לא יוביל בעתיד לדעתי, סתם שחקן צעיר וטוב אבל לא פוטנציאל גבוה.

פיסטונס - קייד נראה טוב, אשכרה יש לו הכול, הוא טוב בכל אספקט של המשחק, אני בוחר אותו ראשון בדראפט אם הוא מתקיים היום.
    סאדיק ביי פוטנציאל מעניין, יש סיכוי שיהיה אולסטאר.
    אני מחזיק מדיאלו שזכה בתחרות ההטבעות, חוץ מ׳זה אין כישרון יוצא דופן.
    אולנייק וג׳רמי גארנט עשו שינוי מטורף בקריירה, גארנט הגנתית חיה, התקפית הוא לא אולסטאר.
    קיליאן הייז כזה גרוע, נקווה שייצא ממנו משהו, סטיוארט טוב רק בהגנה.
    פרנק ג׳קסון כישרון גדול אבל לא מתממש, לא מקבל צ׳אנסים ולא יציב.
    ג׳וש ג׳קסון השחקן האהוב עליי, שחקן מטורף, הגנתית והתקפית, יש לו טכניקה מושלמת אבל הקליעה שלו רעה והוא נמצא בעונת שפל, אין אפשר לתת לו בלי סוף צ׳אנסים, כישרון מבוזבז.

5. DRORIKO

DRORIKO Member

נראה לי על המצבה של דני אבדיה יהיה כתוב ״6 נקודות ו-4 ריבאונד״

6. yakov_y

yakov_y YNWA

היה אמור להיות הדרבי בין הניקס לנטס, השידוק בוטל והשאירו את הקינגס נגד הלייקרס.
    לא מספיק המשחקים בתשלום ואין מספיק שידורים גם החלטה רעה כזאת.

בקצרה מהטלפון סיכום קצר על הקבוצות,
    נטס כרגיל, הייתי שואף לחזק את הסגל לקראת הפלייאוף כמו שקבוצה שרוצה אליפות עושה ומקצץ בבשר החי כמו גריפין לדוגמא.
    ניקס, אין בשורה, קבוצת אמצע טבלה שלא תגיע לשום מקום, הכל תלוי בצעירים כי אם אף אחד לא יתפתח או יגיע סופרסטאר באחד הקיצים הזמן מתבזבז.

לייקרס, יש להם בעיות וזה ידוע אבל חשוב לזכור שיש להם סגל של פלייאו, בעונה סדירה הסגל לא יספיק ובפלייאוף הם יהיו אחרת.
    קינגס, מועדון מגוחך, שייתנו לבגלי לשחק ויעשו טרייד על הנכסים לפני שהם מאבדים אותו, יש להם דרך ארוכה והם מבזבזים שנים על כלום.

פיסטונס,
    אין בשורה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!