NBA 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י yakov_y, ‏2/7/22.

1. yakov_y YNWA

אחכה לפתיחת העונה לתת הימורים אבל 2 קבוצות שאני מאוד מתלהב מהם.

קליפרס:
    לורנס פרנק שוב עושה עבודה גדול, לא הצליח עד עכשיו (למרות שהגיעו לגמר מזרח זה עדיין לא הישג) בגלל דוק ריברס המאמן הגרוע בליגה (טעות גדולה של הקליפרס שהשאירו אותו יותר מידי) וחוסר מזל עם פציעות (2 פלייאופים בלי קוואי).

מצחיק שג׳ון וול ורג׳י ג׳קסון באותה קבוצה, זוכר לפני כמה שנים שוול התלונן על החוזה שג׳קסון קיבל מדטרויט ועל כמה שהוא מרוויח.

רוטצייה:
    וול - קוואי - ג׳ורג׳ - מוריס - ?.
    ג׳קסון ופאוול עולים מהספסל.

התקפית זאת אולי הקבוצה הכי טובה בליגה, הגנתית... לא רק שהרוטצייה כאן טובה יש את באטום, קובינטון, זיבאץ׳ שעולים מהספסל ונותנים הגנה.
    בקיצור... מועמדים חזקים.

הוקס:
    אחרי קוואי, דנזוטה מארי השחקן האהוב עליי בליגה.
    למעט החוזה הכבד של ג׳ון קולינס אני לא רואה שום בעיה בסגל.
    אני מאמין שיאנג ודזונטה יכולים להוביל לאליפות, בטח עם המסביב שהוא טוב מאוד הגנתית והתקפית.

יאנג - דזנוטה - בוגדן - קולינס - קאפלה.
    גריפין (בחירה 16 בדרפאט) ודיאנדרה האנטר עולים מהספסל.
    יש גם את אונגאו הסנטר הצעיר שייעלה מהספסל וייתן הגנה, יכול להסתדר עם כל גבוה בליגה.

עצוב לי לראות את טריי יאנג מתקדם עם ההוקס ומנגד דאלאס לא עושה כלום על דונציץ׳, אחד משחק לצד דזונטה וקולינס ואחד משחק לצד כריסטיאן ודינווידי.
    לילארד לא יגיע לשום מקום עם ג׳רמי גארנט, לוקה לא יגיע לשום מקום עם כריסטיאן ווד, הם חייבים כוכב נוסף לצידם.

2. DRORIKO Member

עצרו הכל! זאק לאבין האריכה חוזה ל-5 שנים ב-215(!!!!!) מיליון דולר, זה בסביבות המיליארד שקל. בן אדם שלא הוביל את שיקגו לכלום וסביר שיום אחרי שיפרוש אף אחד לא יזכור אותו הולך להרוויח 215 מיליון דולר. ליגה מטורפת לחלוטין.

3. Roma מנהלים

נפלת עליו דווקא? זה חוזה מקסימום שיש כמעט לכל קבוצה בליגה וחצי מהשחקנים לא יזכרו.

דרך אגב, אותו דווקא יזכרו בגלל תחרות ההטבעות האדירה מול ארון גורדון.

4. DRORIKO Member

אח שלי הבן אדם הולך להרוויח יותר ממה שכל הסגל של הבולס 96 ביחד הרוויח. הוא היה יכול להיות שם מקסימום זה שמנגב את הפרקט. ה-NBA איבדה את השפיות לגמרי.

5. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא איבדו שום שפיות. העולם השתנה, ה nba הפך גלובלי יותר, ממותג יותר ומכניס יותר. מה הקשר ההשוואה למיד ניינטיז?

Roma אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

תקשיב זה לא נתפס. מסי ורונאלדו ביחד לא מתקרבים בכלל לכסף שלאבין יקבל, את רוב הכסף שלהם הם עשו מחוץ לכדורגל, כולל חלטורות מביכות כמו להצטלם עם כוכבי גולסטאר. מדובר בכוכבים ״טיפה״ יותר גדולים מזאק לאבין, עם כל הכבוד לדאנקים שלו.

7. Roma מנהלים

גם CR7 מקבל כמו כל נבחרת ברזיל של 94. לא רלוונטי להיום.

ההשוואה שלך צריכה להיות עם שחקנים אחרים בליגה.

8. DRORIKO Member

ביל ראסל הלך לעולמו

9. cheddar Member

10. yakov_y YNWA

מועמדת חדשה לאליפות אחרי הטרייד הגדול.
    קליבלנד מציגה חמישייה מבטיחה עם:
    גרלנד - מיצ׳ל - לוורט - מובלי - אלן.

מאוד מחזיק מהם, עשו שם עבודה מדהימה בשנה האחרונה, הלוואי ויהיה אפשר למצוא מישהו טוב יותר בעמדה 3 אבל גם לוורט שחקן מצוין.

יוטה מתנהלת מדהים, דני איינג׳ בעבודה מדהימה.
    אין ספור בחירות סיבוב ראשון + נשאר להם לא מעט נכסים בסגל שחייב להיפטר מהם, מרקנן, בוגדנוביץ׳ ועוד.
    יש להם 2 בחירות סיבוב ראשון 2022 בסגל, סקסטון בחוזה טוב, אלכסנדר ווקר וטאקר שאני מאוד מחזיק מהם, בטח מטאקר שהעתיד שלו ורוד.
    יש להם עוד עבודה רבה אבל כרגע, קיץ חלומי למרות שזה קשה מאוד לאבד את הכוכבים.
    הם כמו ממפיס, יעשו את התהליך מהר מאוד בניגוד לאוקוהלומה ודטריוט שלוקח להם כמה שנים.

11. yakov_y YNWA

הלילה מארי, קוואי, סימונס ולילארד חוזרים לשחק במשחק אימון ראשון הקיץ.

מארי לא שיחק 539 יום.
    קוואי 476.
    סימונס 470.
    לילארד 276.

מארי:
    בפבואר 2021 הוא קלע שיא קריירה של 50 נק׳ בלי שום זריקת עונשין, הראשון בהיסטוריה שעושה את זה.
    באפריל הוא נפצע וקרע את הרצועה הצולבת ונעדר מאז.
    אני בעצמי כבר 14 חודשים כמעט פצוע אחרי פציעה קשה ועדיין לא בסוף הפציעה, אני די מבין את מארי ולדעתי הוא שחקן שנשען על אתלטיות בצורה יוצאת דופן וזה משהו שיפגע בו, האתלטיות והרגליים לא אותו דבר ולמרות הגיל שלו זה משמעותי, אני מקווה שהוא שיפר את הקליעה לפחות בזמן שעשה אימונים ללא ריצה.
    הלוואי ואני טועה אבל אם יצליח לשבור שיאי קריירה מעונת השיא שלו זה יהיה ניצחון עצום יותר מכל אליפות.

לילארד:
    אצלו פחות מדאיג, בינואר עבר ניתוח בשרירי הבטן, לקראת סוף העונה לא חזר בשביל לא להרוס את המטרות של הקבוצה שלו.
    אי אפשר להתעלם מפתיחת העונה הרעה שלו (באופן יחסי אליו כמובן), לילארד קלע אשתקד באחוזים הכי גרועים בקריירה שלו מהשדה, מהשלוש ומ-2016 זאת העונה הכי רעה מהעונשין שלו, אחוזים מהעונשין די אמינים בניגוד לאחוזים מהשדה.
    כמו שכולם טענו, המעבר בין הכדורים החדשים של הליגה השפיע, אני יודע שזה נשמע מצחיק ולא רציני אבל לדעתי סיבה רצינית לאחוזים, מאמין שהעונה האחוזים ייחזרו ולילארד יחזור להיות בטופ 15 קלעים בליגה.

12. yakov_y YNWA

קצת הימורים לקראת תחילת העונה.
    המזרח חזק בטירוף, הרבה שנים לא היה דבר כזה, הימור שלי:
    1-3: שיקגו, ברוקלין וקליבלנד.
    4: הוקס.
    5-6: אמביד ויאניס.
    בוסטון בפליי אין.

מערב:
    1-2: גולדן וקליפרס.
    3. לייקרס.
    4-5. מינוסטה וסאנס.

ככה אני מדרג את זה, 2 קבוצות על, לייקרס באמצע ועוד 2 קבוצות חזקות בדרג השלישי.
    כל היתר, פורטלנד, פליקנס פחות מעניין אם יגיעו לפלייאוף בסוף, גם ככה יעופו סיבוב 1.
    סקרמנטו כמובן שאלת השאלות עם הפלייאוף.

אוקהלומה כרגיל מתנהלת טוב, ביחד עם יוטה והספרס יש לנו 3 קבוצות חזקות על הטאנקינג, אולי גם יוסטון.

פיסטונס... מקווה להיות הכי גרועים שיש, שנה אחרונה בתהליך או מקווה לשנה אחרונה, קייד עדיין צעיר מידי וצריך להוכיח הרבה, סאדיק ביי הפתעה גדולה, מסקרן לראות אותו העונה.
    על הנייר, דטרויט, אורלנו ואינדיאניה הכי גרועות וגם היחידות בלי אולסטאר בקבוצה.
    בפועל דטרויט וגם אורלנדו בנו קבוצת צעירים רחבה ומוכשרת, מקווה בטעות לא לעקוף את שארלוט או ווישנגטון בדירוג.

13. Roma מנהלים

לייקרס ושיקאגו בטופ 3? מה קובי קם מהמתים וג'ורדן חזר מפרישה?
    הלוואי שזה יקרה, פלייאין יהיה הישג לקבוצות.

שיקאגו פציעים וכבר איבדו את לונזו בול.
    לייקרס בלי טרייד עלולים שוב לראות את הפלייאוף מהבית.

14. yakov_y YNWA

אי די שיחק 40 משחקים אשתקד ולברון 56, העונה יישחקו יותר למרות גליון הפציעות של דיוויס והגיל של לברון.
    בעונה שעברה שיחקו סגל מבוגר בטירוף (רונדו, אריזה, כרמלו, ג׳ורדן, הווארד) ובעייתי בהגנה (כרמלו, ראסל, תומאס), העונה אין את זה.

קנדריק נאן חזר מפציעה, דניס שרודר חיזוק משמעותי, לא מת על הסגל אבל יחסית סגל חזק, יש סנטרים ששומרים ויש צעירים לא רעים, לא מושלם אבל סגל חזק.

שיקגו עם סגל מרשים,
    שחקני התקפה: דרוזן, לאבין, וויט, דראומנד (כן אני מחזיק ממנו סנטר טוב בליגה) ו-ווצביץ׳.
    שחקני הגנה: קארוסו, וויליאמס, דירק ג׳ונס, בראדלי סנטר הגנתי.
    מאוד מאמין בהם.

לא שמתי את מיאמי בפלייאוף גם, באטלר די לבד לדעתי, לדעתי אין לו אולסטאר לצידו וגם כל הח׳ברה מסביב אוברטייד.

15. Roma מנהלים

סגל עלוב ופציע. על מה אתה מדבר?
    בינתיים גם שרודר עובר ניתוח ויפסיד את תחילת העונה. נאן לא רכז ובטח לא בטופ של הליגה.
    לברון לצערי חושב רק על שיא הנקודות ו-AD מתעסק בלשחק ב-FF ולא לעזור לקבוצה. בכל מקרה הוא יגמור את העונה מהר מאוד בפציעה כי הגוף שלו כבר בגד בו ממזמן.

שיקאגו עם סגל בינוני לחלוטין. בעיקר התקפה אלא אם וויליאמס מתברר כמיני דריימונד גרין ויכול להנהיג הגנה שלמה.

אני מוכן להשקיע בכסף בהתערבות, טופ 3 לא יהיה פה. רק לראות עם מי הן מתחרות - דנבר, גולדן, קליפרס(העמוקים בליגה), ממפיס ואפילו קבוצות כמו דאלאס, ניו אורלינס ומינסוטה החדשה. בצד השני המצב בכלל קשוח ופלייאין זאת המטרה עם קבוצות כמו מילוויקי, בוסטון, ברוקלין, פילי, קבלירס ואפילו אטלנטה עם סגל יותר שלם.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 3, אורחים: 53)

1. BVB09