Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק ריצה לא = Rushing. סקרינס על כל הוריאציות (designed/באבל/סמוק), touch pass, Shovel pass, דאבל פאס ומסירות לטווח של 2-3 יארד בשיחרור מהיר של חצי שנייה הם "משחק ריצה" דה פאקטו גם אם היארדים לא נספרים כראשינג. כמעט חצי מההשלמות של מאק ג'ונס אתמול (ובכלל כל העונה, אבל אתמול משמעותית) הן extensions מסויימים של משחק הריצה. ההזרמה במסירה הראשונה של ג'קובי מאיירס לצד הנגדי של המגרש זה משחק ריצה (מהלך שהם מריצים עוד מהימים של בריידי כשכלום לא הולך התקפית). מה שמשנה זה ה-action של ה-OL ובכל הסיטואציות האלה הוא זהה לחסימות ריצה גם אם המהלכים נראים אחרת. רוב ה-OL של הפאטס מורכב מחוסמים אתלטיים שנעים לצדדים במהירות ופחות מתבססים על כוח ב-1 על 1 (למרות שגם בזה הם סבירים פלוס מול DL בינוניים). בשבועיים האחרונים ואתמול ספציפית הם גם חסרו את החוסם הכי טוב שלהם (טרנט בראון) אבל לא שגם איתו זה היה משנה יותר מדי כי לטמפה יש פרסונל הגנתי היסטורי נגד הריצה. אז אתה מנסה בהתחלה לראות מה מי מו ואם יש דיבור למשהו ואם אין אז אין טעם להמשיך לרוץ עם הראש בקיר רק כדי לשמור על "באלאנס" או "rushing attempts" ושאר בבלת"ים עתיקים.

הייתי סקפטי לגבי המינוי כמו שהייתי לגבי מינוי כל מאמן הגנתי אבל בינתיים מסתמן כמו זכייה בלוטו. ריל דיל כמו שאומרים במחוזותינו. ה-scheme ההגנתי זה משהו אחד (והייחודיות שלה שהיא מקורית ולא "למדתי את ה-COVER 3 של פיט קארול"/ "עשיתי קפה/יצאתי מהאשך של בליצ'ק") אבל הוא גיבה בשבועיים האחרונים את כל ה-Coach speak שבדרך כלל שומעים מכל המיטהדס בליגה ש"מאמינים מאוד באנליטיקס" ושאר החירטוטים וברגע האמת מוכיחים בדיוק מאיזה חמאה הם עשויים. ללכת על זה מול הצ'יפס זה משהו אחד כי זה כאמור הפך להיות Default בליגה אבל הוא ניצח לצ'ארג'רס את המשחק הלילה עם ההחלטות האנליטיות שלו. והן לא היו מובנות מאליהן כי המצ'אפ והתוצאה לא דרשו את זה. הוא עשה את זה גם ביתרון 14-0 עם "House money" וגם ביתרון 21-14 כש"כל המומנטום נגדו". גם כשההגנה שלו טחנה להתקפה של הריידרס את הצורה וגם כשהתחילו סדקים. לא FRAUD שנע לפי הרוח אלא הולך עם הקומון סנס וסומך על העילוי והמתנה שאלוהים סידר לו. והוא ינצח עם המיינדסט הזה הרבה יותר משחקי פוטבול מאשר יפסיד.

מדכא ברמות שזה הקומבו HC/QB שיהיה תקוע לפאטיאנדי בדיוויז'ן על הראש אבל וואטאבר כמו שאומרים. רק יעצים את הגדולה.

אלעד אוהב/ת את זה.
  2. Sweetness Justin Fields

דמעות

3. Sweetness Justin Fields

מי שלא מקבל זיקפה ממה שהולך כרגע בסקנדרי של הפנתרס מת מבפנים, חח זה לא היתכן בכלל דבר כזה.

4. Sweetness Justin Fields

ועוד קצת בענייני זיקפה

סיונרה אוהב/ת את זה.
  5. Sweetness Justin Fields

יצא לי היום לראות את המשחק של הג'איינטס מול הסיינטס, קדריוס הדביק אותי לכיסא.

הכושי הזה זז כאילו הוא על קראק או משהו, סגנון חולני לחלוטין.

6. Numb Member

ג'מאל יא ג'אמל עשו ממך גמל

7. Hakeem Nicks Member

קאליף ריימונד > ג'רי רייס

golding אוהב/ת את זה.
  8. golding מנהלים

עד לפני 5 דקות כעסתי על הרדזון כל פעם שהראו לנו את הזוועות במינסוטה. אבל הדקות האחרונות היו טירוף.

בנגלס הם פור ריל. גם אם לא ינצחו, זו קבוצה עם אופי.

איזה וויצ׳ינג אוור יאללה.

9. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

המצ׳אפ בין סינסנטי באנגלס לסינסנטי באנגלס של המידווסט יצא משליטה. כאוס.

10. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יכול להסכים פחות. הם אוברייטד ברמות מבהילות, והחצי שעה האחרונה רק הוכיחה את זה. גרין ביי בלי איזה 79 פותחים משני צדי המגרש שרובם עמודי תווך בקבוצה. הקיקר שלהם מחטיא 3 פילד גולס קצרים + אקסטרה פוינט. 80% מהקו התקפה בחוץ. אם ביום כזה אין לך Prayer לעצור אותם הגנתית כל המשחק והמאמן האפסון שלך משחק על פילד גולס של 57 ו-50 יארד כדי לנצח במקום לנסות להשיג יארד מסריח זה אומר הכל על האופרציה. כלומניקים שלא הולכים לשום מקום בעולם האמיתי. בפנטאזי לעומת זאת הם אחלה.

11. golding מנהלים

יש מצב שאני טועה, מבחן העין שלי אומר אחרת אבל אני לא יכול להגיד שראיתי את כל המשחקים שלהם במלואם עד עכשיו אז אקח את המילה שלך.

איזו תפיסה מטורללת של מור.

12. סיונרה Member

2 שאלות:
    1. ג'סטין הרברט הוא הדבר האמיתי או שאני מפספס משהו?
    2. זה שכיח כזה מרחץ דמים כמו הערב? כל שנייה נפצע מישהו אחר

13. Numb Member

WINNER

Parlay
    (4 Team)
    WON NFL - Football - 454 Tampa Bay Buccaneers -11 -110 for Game
    WON Football - 461 Detroit Lions +10 -115 for Game
    WON Football - 472 Los Angeles Chargers -2½ -110 for Game
    Football - 473 New York Giants/Dallas Cowboys over 53 -110 for Game

$100.00
    $977.62

Sweetness אוהב/ת את זה.
  14. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

רמת התיחכום בזוועות ג'סטין פילדס בקליבלנד לפני שבועיים>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>תכנית המשחק, הפלייקולינג וההכוונה הכללית של שאנהאן עם טריי לאנס במשחק היום ספציפית ומהרגע שנבחר בכלל. מעניין אם גם מחר נשמע את כל סמרטוטי הריצפה באולפנים מלכלכים לו על הנשמה ומעיזים לדרוש שיפטרו אותו כמו עם נאגי. פשוט תצוגה פאתטית בכל מובן אפשרי שחמורה פי כמה וכמה בהתחשב באיכות הפרסונל ההתקפי והציפיות שיש מפלייקולר כמוהו. אני מאמין ב-700% לדיבורים שהוא רצה את מאק ג'ונס ונבהל מכל העליהום התקשורתי + ניסיונות בלתי פוסקים של מערך הסקאוטינג והפרסונל בקבוצה לרדת מזה וללכת על האפסייד של לאנס. כל מילה, כל רמז בין השורות, כל פעולה מהחודש לפני הדראפט ועד לפני שבוע שידרו את זה. והמשחק היום די סגר לי את הפינה. חוץ מלהוציא להפקיר אותו לאינספור ריצות לאמצע ולצדדים לא הייתה תכנית. כמות הפיצוצים שהוא חטף היום גבלה בפשע. ומילא כשחיים בסרט שאנחנו קונטנדרים. גם אני חייתי בסרט הזה עד המשחק מול גרין ביי והבנתי למה במצב כזה הוא הולך עם ג'ימי פורנסטאר. אבל ברור לחלוטין מאותו לילה שהוא והקבוצה בכלל Ain't it ולא הולכים לשום מקום שהוא לא הפסד פלייאוף בסיבוב הראשון במקרה הטוב. אז מה הקטע בדיוק. הביא לי עצבים בכל הגוף הדושבג הזה.

אלעד אוהב/ת את זה.
  15. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה יכול להרשים אולי את מי שלא יודע שהפסדת אתמול את התחתונים על נברסקה וסרקיסיאן השיכור, לא אותי.