Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד לא הומצאה הקללה שתתאר חצי ממה שאני מרגיש כלפי האשפה שנקראת מייק מקארתי. אין איבר בגוף שלי שהקוף המצוי הזה לא הבעיר ומבעיר ויבעיר.

2. Sweetness Justin Fields

אני דווקא מאוד מעריך את העבודה שלו בפאקרס ועם רודג'רס בפרט. תחשוב שבזכותו רודג'רס השיג את מפעל חיו כמו שהוא שאג היום למצלמות: “All my fucking life. I own you. I still own you. I still own you.” שאגב אני במקומו לא הייתי כל כך מתגאה בזה כי עדיין מדובר באחת הקבוצות הכי גרועות בליגה, אבל היום הבנתי שאולי ככה הוא רוצה שנזכור אותו.

כאילו רק בשביל שתבינו כמה זה מעורר רחמים, זה שווה ערך שצה"ל יכבוש את הרצועה והחיילים שלנו יצעקו לפלסטינים I own you. I still own you זה בערך יחס הכוחות בין המועדונים האלה ב 15 שנה האחרונות.

אבל זה אארון רודג'רס, ה GOAT

3. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://i.imgur.com/kuTdmhn.Xxx

קלטו את מופע האור קולי המטומטם הזה. אנחנו ניצבים פה בפני סיטואציית GOAT בדימוס 2.0. יש להיות QB תותח ויש להיות QB תותח שהמאמן שלו רק תוקע לך מקלות בגלגלים. יש להיות ג'וש אלן ולמאר ג'קסון במאזן 5-1 עם שון מקדרמוט וג'ון הארבו ויש להיות דאק פרסקוט במאזן 5-1 עם אחד הקופים הגדולים שהליגה הזאת ראתה. אלוהים יודע שמקארתי מייק האשפה המהלכת עשה אתמול כל מה שיש ביכולתו המוגבלת (לא קורא מהלכי התקפה, לא קורא מהלכי הגנה. נדרש לעמוד על הקווים כמו קישוט ולהתמקד נטו בניהול פסקי זמן בסוף מחצית/משחק + צ'אלנג'ים על ה-0.1% מקרים שבהם אין ריוויו אוטומטי ולקבל החלטות אנליטיות שיש איזה בוגר הרווארד שלוחש לו באוזנייה את ההסתברויות) לעשות כדי לבזבז את התצוגה האלוהית לעיל.

כל הווייב במגרש והתפתחות האירועים המטומטמת הריחה כמו הפסד. לבעוט מ-51 יארד לצד הפתוח באיצטדיון בפוקסבורו ב-4th and 1 זה פאתטי. אחר כך לעשות אותו דבר בדיוק + להוסיף חטא על פשע ולקחת פסק זמן עם 20 שניות על השעון במקום לתת לו לרדת ולוודא שזה יהיה המהלך האחרון לפני ההארכה זה כבר מוות מוחי. אבל דאק לא נכנע ולא הסכים. כמו ש-GOAT בדימוס לא נכנע ולא הסכים רוב השבועות שנה אחר שנה. אבל בסוף תמיד הגיע מכשול שהיה too much גם עבורו. וגם דאלאס יעמדו בפני מכשול שכזה מתישהו בעתיד הקרוב והפחות קרוב. על הנייר יש את כל הנתונים לקונטנדרית שיכולה ללכת עד הסוף. דאק+ה-OL והסקיל פליירס מספיקים בפני עצמם, let alone עם תמיכה של יחידה הגנתית שעברה שידרוג ממזעזעת לבינונית מינוס עם 2-3 פליימייקר'ס שיכולים להתפוצץ בכל מהלך נתון. לוח המשחקים עד סוף העונה קליל עד קליל מאוד. 1st seed לחלוטין בהישג יד.

אבל פוטטו. היה אמור לעלות להם במשחק מול הצ'ארג'רס והיה אמור לעלות להם במשחק אתמול. הגבול בין 3-2 ל-4-1 ל-5-1 עבר בפילד גול לא סביר בשיט של 57 יארד של קיקר שייקי ודאק ב-GOD MODE לא רואה בעיניים למרות שיפוט מחריד ופאקינג 125 יארד בפנאלטיז. לא תמיד הניסים האלה יקרו ועם כמות הכישרון של דאלאס אין שום סיבה להגיע אליהם במשחקים שבהם הם שולטים ו->>>>>>>>>היריבה.

על ההחלטה הגורלית באוף סיזן שתחרוץ את עתיד הקאובויז בעשור + הקרוב ואת רוב אם לא כל הקריירה של דאק אין צורך להרחיב. הכל ידוע וברור לכולם. מבהיל ומדכא מדי לחשוב עליה ונעבור את הגשר כשנחצה אותו.

4. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

התזכורת השבועית (לכל המתים מוחית ושאר אלו שצריכים עזרה בהבנה והערכה ועיכול והפנמה של הזכות שנפלה בחלקם כבר 4 שנים אנד קאונטינג) שזה אפילו לא קרוב להיות קרוב.

5. Hakeem Nicks Member

מה אתה מכניס פוליטיקה עכשיו

יספיק ל-7TH SEED במקרה הטוב.

דאקוטה ריין חולה נפש על אמת. תצוגה פנטסטית. לא ברמה של קרלוס הייד אבל בסדר.

ובהקשר של דאלאס - האם מקארת'י הוא באמת הבעיה פה? כן, אבל לא באמת. העונה הזאת בדרך להיגמר עם 13+ ניצחונות ובצדק - כישרון פסיכי בהתקפה ועילויים כמו טרייבון ופארסונס בהגנה זה מספיק - אבל די, כולנו יודעים איך זה ייגמר. וזה היה לפני מקארת'י. זה אותו סיפור עם דאלאס מאז שהתחלתי לראות פוטבול. כל שנתיים-שלוש מפגיזים עונה מטורפת עם 1ST SEED ואז נחשף הבלוף בפלייאוף. אני באמת זוכר 3-4 מקרים כאלה, שהקבוצה הייתה אמורה להתפרק לחלוטין אחרי עונה קטסטרופה ותוך שנה שנתיים דופקת עונה רגילה מהחלומות. זה נגמר תוך משחק אחד בפלייאוף ואז הטקס חוזר על עצמו. האשם הוא ג'רי שמצליח לאסוף כישרון נהדר תמיד ומצליח לחרבן את זה תמיד עם ה-SON LIKE FIGURES שהוא שם כמאמן הראשי כל פעם מחדש. מקארת'י הוא הבעיה, אבל רק חלק מהסינדרום.

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/21
  6. Sweetness Justin Fields

העניין עם רודג'רס רק התחיל מבחינתי עכשיו זה ללא ספק 1-0 לו, למרות שכמו שאמרתי זאת לא כזאת גאווה לשלוט בקבוצה נמושה כמו השיקגו ברס, הם לא היו כח ולא יהיו כח בליגה הזאת. זה מוזר גם שאף אחד מהעיתונאים לא השחיל לו את האמת הזאת, וזה בטח משהו שאתה לא מצפה מאחד שבכל הזדמנות אפשרית מדביק את התמונה שלו ושל אדאמס ליד התמונה של ג'ורדן ופיפן, כאילו הבנאדם אשכרה חי בסרט שהוא GOAT

He owned the Bears מי ישמע קנזס סיטי, זאת קבוצה שגם אם אלעדסקי היה מתאמן בקוורטרבק כל החיים שלו הוא היה נכנס שם לטופ 3 בכל הזמנים. אבל אני אשב בשקט ויחכה לרגע המתאים שבו אני אתפוס את הבנזונה הזה, גם אם זה לא יהיה במדים של הפאקרס, יגיע היום שהוא ישלם על הדיסריספקט הזה.

7. Numb Member

מה בדיוק תעשה לו? נראה לי אתה בשלב של העצבים אחרי ההכחשה.
    רוג'רס לשיקאגו זה כמו טום בריידי לג'טס.
    בסוף גם אתה תבין שלא בריידי או רוג'רס אשמים.
    זה הבעלים,זה המאמנים,זה המנהלים וזה השחקנים.
    זה טרובינסקי וג'מאל אדמאס במקום מהומס ודשון ווטסון
    זה שני ארגונים שצריכים להעיף אותם מהליגה ואז כל יום ראשון תוכל כמוני לקחת את הילד ללטף עיזים ב PETTING ZOO
    במקום לצפות בזוועות על המגרש

8. Sweetness Justin Fields

חחח נאגי קנס את ג'יילון על איחור של דקה. וזה רץ לפרסם באינסטוש.

אני לא רואה איך זה נגמר בטוב.

https://i.postimg.cc/j2fWjcnH/FCJ9g5k-WUAICZu5.Xxx

אני חושב שעל כל שבוע שהקבוצה לא עוברת את ה 20 נק' נאגי גם צריך לקבל קנס.

9. Numb Member

אני רוצה לציין שאנוכי והקורא ספריוול מתרגשים מאד ממה שקורה בסינסינטי, מאז הימים של בראיין קלי וטוני פייק פיוצ'ר HOF לא היינו מקום 2 בדירוג.
    וכמובן שהיום הם הולכים להפסיד ל navy בגלל ההודעה הזאת.
    Go bear cats

10. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

לקורא ספריוול כבר לא אכפת מה קורה בבית שטוני פייק ניוז בנה מאז שהוא שמע שאדי O מעמיס גרושות חד הוריות בנות 26 ומתחיל עם נשים נשואות בהיריון.

היחיד שיוכל למלא את הסדינים האלה זה הכוסון שמאמן מולו היום.

Geaux Tigers!

11. Sweetness Justin Fields

לידיעת הסופר @Numb לך שים סכום סמלי על אלייז'ה מור היום.

אל תשאל למה כי אני לא יכול לדבר על זה כרגע אבל כן יכול לכתוב לך באחריות שזה כסף על הרצפה.

הוא יסיים פלוס מינוס עם 75 רסיבינג יארדס וט"ד 1

12. סיונרה Member

golding אוהב/ת את זה.
  13. golding מנהלים

מה קורה עם הצ׳יפס?

14. Numb Member

lol

הפוסט הזה זה כמו לאמר לזונה אין לך מה לעשות בדיקת STD , את בטוח בריאה 100 אחוז

אני חוזר בי , just shoot me in the face

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/21
    Sweetness אוהב/ת את זה.
  15. סיונרה Member

אם מהומס לא זז מהפוקט הוא עדיין הכי טוב בליגה. הוא משחק באש עם כל הריצות האלו.