Pes 2010

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏4/6/09.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאתה קשר אחורי איך בדיוק אתה משיג ציון טוב? שאתה חלוץ זה אם אתה מבשל/כובש/מאיים הרבה על השער.
    גם אני כרגע משחק אצל הספרס אבל החלוץ שלרוב משחק לידי הוא רובי קין...הרבה יותר נוח לשחק ליד קראוץ' שמוריד לך כדורי גובה או דפו המהיר.

2. שלו Guest

עצה קטנה: אלה שמחשקים ב PS3, כשהכדור לא אצלכם, אל תשחררו את היד מה X. מחשב - S. ככה גם תקבלו ציון טוב בהגנה וגם תחלצו הרבה כדורים ותמצאו את עצמכם לבד מול השוער.

ד"א איזה נעליים בחרתם לשחקן שלכם?
    שלי נועל את הפומה הכחולות כסופות, הם הכי מאוזנות במהירות, בעיטה וכו'...

נערך לאחרונה ב: ‏7/3/10
  3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

נייג'ל, בעצם התשובה נמצאת בגוף השאלה שלך. תחשוב מה קשר אחורי צריך לעשות בכדורגל ותגיע לתשובה. לכבוש הוא בונס שאכן יזקה אותך בציונים טובים, אבל זה לגמרי לא הדבר שחייבים לעשות בעמדה. הקשר האחורי צריך לעשות קודם כל הגנה. אתה מקבל ציונים על כל מיני אספקטים של הגנה כמו הבאלאנס, הכוח, המהירות וכן הלאה. כמובן שגם שחקן בתפקיד עובר את החצי והמיקום שלו חשוב מאוד בניהול המשחק לכן צריך להשתפר ביכולת מסירה קצרה, מסירה ארוכה, טכניקה וכן הלאה. בעצם ההבדל היחיד בין קשר אחורי לחלוץ שלאחד יש תכונות בעיטה וכיבוש שערים ולשני תכונות של שחקן הגנה. כל השאר יש לשניהם במידה מסויימת.

מקבלים את הציונים במשחק על דומננטיות בעמדה. בעצם שעושים כל מה שצריך בעמדה הכי טוב שאפשר. תיקולים רבים ועצירה מוחלטת של היריב ובהתקפה מסירות מדוייקות ומינימום איבודים. ברגע שאתה עושה את אלו טוב, אפשר לקבל ציון 7 בכיף. לפעמיים גם מבשלים וכובשים אבל זה לא משהו שגרתי במיוחד. 

נערך לאחרונה ב: ‏7/3/10
  4. דנידין Member

גם אם חלוץ יעשה כל הזמן לחץ על הבלמים ויחטוף כדורים הוא ישפר את היכולות ההגנתיות שלו וזה יעלה לו את הציונים. כנ"ל הפוך אם קשר אחרי יבעט יותר וישפר את הבעיטה.

5. piston Member

אין פסול בלשחק את המשחק ברמה יותר קלה, כל אחד וטעמו, אבל זה לא עניין של הגנה גרועה ברמות הנמוכות, זה עניין של תגובות יותר איטיות של שחקני המחשב בהנעת כדור, גמלוניות קלה בתנועה שלהם, מהלכים יותר שבלוניים שקל לעלות עליהם, ושוער שלא עוצר את אותה הכמות של בעיטות.

ברמה הכי גבוה בתור קשר התקפי, אני צריך לעבוד מאוד קשה בכדי לכבוש, ועומד בערך על מאזן של 8 שערים לעונה עם ציונים גבוהים.
    אני גם מבשל כמות סבירה (נמצא במובילים) אבל צריך להכין המון מצבים לחלוצים בכדי שיכבשו.

אגב, קרה לי דבר מוזר אתמול, הצלחתי לעבור את השחקן שלי וחדרתי לרחבה, ושחקן הגנה עשה גליץ' ופגע בי, והשופט שרק. נורא התרגשתי שסחטתי את הפנדל הראשון שלי, ואז השופט הוציא לי כרטיס צהוב !!! ולא, לא לחצתי על כפתור של הצגה.

6. Cup of Tea Liverpool, UK

יש גם טעויות שיפוט בפרו. זה מציק, זה מעצבן, זה לא הוגן, אבל זה מה יש.

חייב להודות שלשחק עם שחקן אחד זה באמת מרגש כשאתה מצליח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx .

7. שלו Guest

טוב אז היום סיימתי את העונה השנייה שלי כשחקן... את העונה עשיתי בליון עם החולצה מפר 16, זכיתי בגביע הצרפתי, אליפות וליגת האלופות.
    ליגה - שחקן מצטיין, מלך השערים.
    גביע - כנ"ל.
    ליגת אלופות - השחקן היעיל ביותר, טופ סקורר.
    עכשיו הגיע הרגע שלו חיכיתי - ההצעות.
    קיבלתי בשבוע הראשון הארכת חוזה בליון, ששם כבר הפכתי לשחקן הרכב קבוע.
    הצעה מאיינדהובן, פריס סנט - ז'רמן, יובנטוס, חטאפה ורומא.
    לבסוף החלטתי להמשיך עוד עונה בליון ובעונה הבאה לקבל הצעה מקבוצות בכירות יותר, כי בסך הכל אני שחקן הרכב קבוע, ממשחק בליגת האלופות ואני מאוד נהנה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/10
  8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

סיימתי עונה שניה ואני מתחיל עונה שלישית עם העברה לנאפולי, שינוי די מרענן הייתי אומר. ריקינג 74 בנתיים ומתחיל להיות קשה יותר לעלות אותו.

פז, מה המטרה בסוף בעצם, להגיע למילאן ולקחת תארים בכל המפעלים? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

9. piston Member

אני כבר לא בטוח, במשחק שלי מילאן מכרו את נסטה, את פירלו, את סיידורף, את פאטו, וזו בעצם קבוצה לא מוכרת, ודי חלשה.
    אני בספק אם אוכל להצעיד אותה לכל התארים, לפחות ביכולת הנוכחית.

אני כרגע בעונה הרביעית שלי, וחתמתי באטלתיקו מדריד (נמני שיחק שם לא ? ). הריטטינג הוא 70, אבל ההתקדמות יציבה.

האמת, אני לא יודע אם אוכל לסרב להצעה ממילאן, אבל כזו לא הגיעה עדיין.

באטלתיקו ביססתי מהר מאד את המעמד שלי בהרכב, והממוצע ציונים שלי הוא מעל 7, אבל אני מתופקד שם כ CMF למרות שבהגדרה אני AMF.

סוף סוף קשטן קרא לי לדגל, כשנפלתי לבית אם סלובקיה שוויץ ואנגליה.

נגד סלובקיה שיחקתי 7 דקות והפסדנו 1-0 בבית, מול שוויץ שיחקתי 30 דקות ונגמר 1-1 מבישול שלי בדקה ה90 בשוויץ, כשמול אנגליה שיחקתי 45 דקות וניצחנו 1-0 בבית.

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ניהול המועדון של מילאן בפרו יותר רציונלי מהניהול שלהם במציאות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    הם ניקו מהסגל את כל הקשישים למעט פאטו (שזה באמת צעד לא ברור ויותר דומה להנהלה במציאותhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx )

כן גם אני התחלתי לקבל 7.5 קצת יותר, אבל ציון 8 עוד לא קיבלתי. מישהו קיבל?

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/10
  11. piston Member

קיבלתי העונה פעמיים מול ברצלונה בבית, ומול ריאל בחוץ.

מול ברצלונה בבית נכנסתי במחצית בפיגור שער, וכבשתי את שער השוויון.
    מול ריאל בברנבאו פתחתי בהרכב, בישלתי את הראשון, ואחרי שריאל השוו בישלתי את המצב שהרבאונד שלו הוביל לשער הניצחון.
    בשני המשחקים קיבלתי 8. אגב בשלושער היחיד שלי (מול אווט ומיורקה) קיבלתי רק 7.5

ואגב פירלו לא כל כך זקן, ומי שקנתה אותו זו ברצלונה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/10
  12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לא תאמין מה קרה לי. היה לי קו כחול למטה ולא הייתי בפורמה אז המאמן נתן לי לנוח והעלה אותי דקה 70 או משהו כזה. אחרי 2 דקות הוא שוב הוריד אותי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ושחושבים על זה, לתת שלושער מול קבוצה קטנה לא עושה רושם על המשחק. ברגע שאתה מנצח קבוצות גדולות בליגה ואפילו אם רק בישלת, הציון יהיה בהתאם. דווקא יש הגיון.

14. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני יתחיל לעדכןhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    אני בעונה מתקדמת מאוד(חמישית). פתחתי את השמירה רע למען האמת, בשנתיים עברתי 4 קבוצות(כל חלון) מסיבות כאלה ואחרות. לא הצלחתי להתבסס באף קבוצה. רק בקטאניה שרדתי שנה וחצי ומשם עברתי לטוואנטה ששם אני עד עכשיו(עכשיו ההתחלה של העונה השניה). אני קשר התקפי. הממוצע שלי בקריירה הוא 6.17(זה ירד ב5 מחזורים הראשונים של העונה שמשום מה שיחקתי גרוע מאוד, לפני זה הממוצע היה 6.33).

15. שלו Guest

פתחתי את העונה השנייה שלי בליון והשלישית שלי בקריירה עם שני נצחונות על בורדו וסנט-אטיין (2-0, 0-3) כבשתי את חמשת השערים וקיבלתי בשני המשחקים ציון 8. נשארתי עם חולצה מספכר 16 שאני מאוד אוהב. בעונה הקודמת הוחלפתי בד"כ בדקה 60, עכשיו זה עלה לדקה 75-80. הנבחרת שלי (אנגליה) זכתה בטורניר של שנה שעברה ולכן לא משתתפת במוקדמות.בעיקרון אני מחכה להצעה מריאל מדריד, ליברפול, מילאן או אינטר, אם לא תבוא אחת כזאת בינואר אקבל אותה, ובמידה ולא כנראה שאשר בליון עד שתגיע.
    ד"א החלפתי את נעלי הפומה הכחולות כסופות ל NIKE MECURIAL ואני חייב לציין שהמהירות והבעיטה השתפרו עם הנעל הזאת, ממליץ.

נערך לאחרונה ב: ‏12/3/10