Pes 2013

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י idans10, ‏13/9/12.

1. Guardiola Member

+100.

לדעתי השוואה בין הפרו לפיפא היא מגוחכת, פיפא משתדרגת כל שנה לעומת הפרו שלא מחדשת דבר. בתור אחד שהיה משחק הרבה בפרו, אני יכול להגיד שזה לא מתקרב לפיפא. בזמנו הייתי שונא פיפא עד ששיחקתי בזה, לא הבנתי במה מדובר. נמשכת למשחק הזה, אני פשוט התאהבתי מחדש.

אני מחכה בקוצר רוח לפיפא 2013(המלא), נקווה שהם התעלו על הקודם.

אגב, שיחקתי בפרו 2013(דמו), לא אהבתי.

2. Sir Alex Las' Killa

שיחקתי בפרו המלא כבר, זה בדיוק כמו הדמו. קונאמי מנסים לגזור קופה, אין שום דבר אחרת לתאר את מה שעובר עליהם. קחו את המשחק הזה ותורידו את השם, לא תבדילו בין פרו של שנה שעברה או שנתיים. שלא לדבר על זה שהם אפילו לא טרחו לעדכן את העברות והציוניים (בראבטוב למשל עדיין ביונייטד). ואל תספרו לי על עידכונים, כי כשאנשים קונים משחק הם רוצים את התמורה המלאה. אולי עדיף שאנשים לא יקנו את הפרו וזה יעורר את קונאמי כמו EA שעשו קפיצה מפחידה בשנים האחרונות.

נערך לאחרונה ב: ‏23/9/12
  3. אלי מתחן Member

מה הם עושים שם שנה שלמה? לא יכלו לפחות לעדכן את ההרכבים וללמד את השוערים לצאת מהשער?

4. skyday20 Member

מבחינת המשחק עצמו, בלי כל הירידה לפרטים במשחק המלא של כל הקבוצות.
    המשחק אמור להיות בדיוק כמו הדמו לא?
    זה המטרה להציג איך המשחק המלא יראה, רק בגירסא בלי הרבה פרטים ובחירה.

5. WellNeverDie Member

שמע, בנוגע ל-PC : רואים בוודאות במחשב שלי יותר טוב מאשר באקסבוקס או ב-PS3 והמשחק נראה פשוט טוב יותר, באותו מסך ואותו קבל. המעבד שלי כנראה חזק בהרבה יותר וככה גם הזיכרון והכרטיס הגרפי. לא יודע מה איתך, חוויה לשחק במחשב שלי הרבה יותר מאשר בקונסולה.

בנוגע לפרו - שאלוהים ישמור. הדמו לא היה להיט, אבל באמת, ברבאטוב לא עודכן? אלוהים ישמור.
    פיפא טובים יותר ומוכרים את המוצר טוב יותר: המשחקיות טובה יותר, כל מה שמסביב טוב יותר. פשוט כיף יותר.

6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאלה מכם שמורידים את המשחק ולא קונים;
    תורידו את הפריצה של reloaded ולא את של skidrow.
    למה? הפאץ האדיר pes edit, לא עובד בפריצה של האחרון, כמובן שכל מי שמשחק במחשב יודע שאי אפשר שלא להשתמש בpes edit. אני למשל הורדתי את skidrow והמשחק היה רגיל ופשוט מחקתי אותו ואני מוריד עכשיו את reloaded רק בגלל הפאץ'. אז פשוט שאתם לא תעשו סתם עבודה כפולה.
    מי שקונה, אשריכם, מצטער אני חייל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

7. Legolas Member

יש מצב מישהו שולח לי בפרטי או מפרסם פה לינק להורדה של המשחק של גרסה רלדוד....לטורנט או הורדה ישירה אני משתגע כבר מחיפושים אחרי המשחק.

8. איתי שכן-טוב Member

מישהו יודע אם אמור לצאת pro evolution soccer 2013 לסוני 2?!

9. skyday20 Member

http://ecx.images-amazon.com/images/I/51DP13MUO1L._SL500_AA300_.Xxx
    Link

10. פול סקולס Member

אחי הקטן ביקש ממני לשאול כאן אם יש למישהו גישה לקוד שמעדכן לך את ההעברות?
    הוא הוריד מהאינטרנט ואומר שאת הקוד הזה אפשר להשיג רק אם קנית את המשחק המקורי.

אני לא מבין בזה...

11. Raulito Madridista

מצטער על הבורות:

תגידו, הגיוני שאי-אפשר לפתוח עונה בליגה כמו בשנים קודמות?
    יש לי את המשחק לסוני 3 ויש רק אופציות של ליגת האלופות, גביע הליברטדורס או קומפטישנס' שזה מוגבל לגביע בלבד.
    נשמע לי מאוד לא הגיוני.
    אודה לעוזרים בפיתרון הסוגיה.

לגבי המשחק - הרבה יותר איטי מקודמו, אבל ננסה להסתגל. אהבתי את השיפור במשחק ההגנה עם ההתנפלות בעזרת לחצן ה-X, חשוב לשחקן הגנה פחות טוב כמוני. מצד שני, אני שחקן התקפה דגול ויש בעייה. ההרמות שהיו כלי נשק חשוב מאוד הלכו לפח למעשה. מה שכן, יש תנועה טובה יותר של החלוצים באחד על-אחד, בנזמה ושות' מושכים את הכדור לצד ומשתחררים לבעיטה. וגם ההקפצות מעל השוערים - תענוג. על המשחק השני שמתי גול במספרת.

אגב, מאמינים לכל הבולשיט הזה שכתוב בחוברת הדרכה? שום דבר ממה שכתוב שם לא באמת עובד...

משחק כמובן בריאל מדריד עם המערך הקלאסי מאז פרוו 12 - מערך 4-2-3-1. לפניכן הייתי ממקימי ה-4-4-2 האדיר. מודריץ' ואסיין הוסיפו הרבה לעומק. את כריסטיאנו שיפרו לתיון 99 ושיפרו גם את פפה ודי-מאריה.

ברצלונה בכל-מקרה קבוצה מפלצת, הכי טובה במשחק. חוץ מרונאלדו ומסי - ריברי ורובן השחקנים הבולטים עם 95 ו-93 בהתאמה.

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/190354_10151448250959008_298501811_n.Xxx

13. פול סקולס Member

האמת שאף פעם לא היה אכפת לי מזה, אבל אם כבר שאלת,

פרו עשו את רונלדו, מסי וזלטאן יותר דומים לעצמם. ג'רביניו כושל בשניהם, ואת באלוטלי שתי החברות עשו טוב.

14. אלי מתחן Member

שהפרו יעדכנו את ההעברות לסוף המועד במקום לשחק בקקה. למי אכפת אם רונאלדו יקבל את האף האמיתי שלו.

15. Sir Alex Las' Killa

אמור לצאת עידכון רשמי ב11 לחודש.