Pes 5

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י rivaldo, ‏15/9/05.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אם יש כאן קהילה לא קטנה שהעדיפו להשאר במשחק הטוב מאשר לעבור לזבל החדש, אז למה לא לכתוב כאן? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

2. MHFC Member

אולי זה קצת הזוי אבל בכל אופן.
    המשחק אצלי מאוד איטי, בעיקר בגלל המחשב הדפוק שלי, יש דרך אולי בעזרת איזשהי תוכנה שמהירות המשחק תהיה מהירה יותר, למה המשחק אצלי מאוד איטי.

תודה לעוזרים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

3. The-Gunner Member

לי יש בעיה ב-PES 5 שלי, כבר המון זמן, אבל ויתרתי על הניסיון לתקן אותה, במחשבה שבקרוב אני אשחק ב-6. אז אולי בכל זאת מישהו יוכל לעזור לי?

אז ככה, כשאני נכנס למשחק, בוחר משחק ומגיע לתפריט של ההרכבים, המשחק נתקע, אני לא יכול להזיז שוב דבר, רק המוזיקה מתנגנת לה.
    אי אפשר לחזור, אי אפשר כלום. פשוט נתקע.

יש דרך אחרת לסדר את זה, חוץ מלהוריד עוד פעם את המשחק?

4. Legolas Member

לא,אין דרך לסדר תבעייה הזאתי חוץ מאשר למחוק תמשחק ולהתקין מחדש וזה כולל כמובן גם את השמירה של המשחק(שערים וכל התוספות שהכנסת לשם).
    קרה לי הדבר הזה בשנת 2010 במאסטר ליגה עם יונייטד שכל הקבוצה שלי כבר הייתה 99 וכמובן הדבר מעצבן ביותר.

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הכי נעים וטוב לעשות את הסדר במשחק הוא לעבור קבוצה קבוצה פעם בכמה ימים, ולאט לאט הכל מסתדר. המשחק כבר יותר משנה משוחק, והכיף פשוט לא נגמר. זו הוכחה למשחק משובח ביותר. ממש זן נדיר...

6. SeRgInHo Member

תגידו, יש במשחק את האופציה create player? הייתי רוצה ליצור כמה שחקנים בולטים (וולקוט, אלאנו...) שאין אותם במשחק.

7. A. Arshavin Member

יש מצב שיש, כנס ל-EDIT לחר מכן ל-EDIT PLAYER ואז הכי הכי למטה יש לך אזה ריבוע\משולש או משהו כזה.
    אם לא, פשוט לך לשחקן לא חשוב, נגיד שחקן מחוץ לשסגל באחת הקבוצות, ושנה לו את כל הפרטים.

8. Raulito Madridista

כמו שאמרו לך כאן, סרג'י, אתה יכול למשל ללכת לאחד השחקנים השוליים בסגל של ארסנל, ולשנות אותו לגמריי. את השם, הפנים, היכולות ובעצם למחוק אותו מהמשחק ובמקומו יהיה את וולקוט.

9. SeRgInHo Member

תודה רבה חבר'ה. יש לי עוד שאלה: נכון שיש את השחקנים האלה שמשתפרים בצורה יוצאת דופן במציאות ואתם רוצים לשפר אותם גם במשחק? אז השאלה שלי, בכמה בד"כ אתם משפרים אותם? והאם יש איזשהו אתר שמראה את היכולות שיש לשחקנים בPES 6 (שאלה קצת מטומטת אני מודה)?

10. A. Arshavin Member

לא נראה לי שיש אתר כזה, אני אישית משפר לפי איך שאני חושב, נכון שלא תמיד זה באובייקטיביות אבל עדיין.