Pro Evolution Soccer 2008

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י Amit Ben Shushan, ‏10/9/07.

1. FreakinMoney Chelsea Fan

R2 ולצדדים (למטה או למעלה ) - השחקן מגלגל את רגלו על הכדור חחחח משהו נחמד ..
    R2 + R1 - סופר קנסל - לחיצה בלי עזיבה על כפתורים אלה מקנה לכם שליטה מלאה בשחקן שהמסירה אמורה להגיע אליו..
    לעומת זאת לחיצה בודדת על שני הכפתורים הללו מקדמת את השחקן לעבר הכדור..
    תמיד אמרתם לעצמיכם למה השחקנים לא רצים אל הכדור ומחכים לו ? אז זה הפיתרון לבעיה הזאת .

כשאתם עם הגב לשער ונמצאים ממש ליד השער... ונותנים לכם מסירת רוחב לחיצה על הכפתור למעלה וחץ לכיוון השער יגרום לשחקן שלכם לבעוט את הכדור עם עקב לשער (קשה לביצוע ודורש טיימינג מושלם)

בעיטות חופשיות ... אחד הסודות זה ללחוץ על R2+משולש מטווחים שהם עד 30 מטר אחרי הבעיטה וכמובן למלא את פס העוצמה ממש קצת מעבר לאמצע..
    כשמדובר בטווחים שהם מעבר ל- 30 מטר נראה לי צריך ללחוץ R2 + ריבוע .. זה מקנה לכדור סיבוב ומוריד אותו כלפי מטה ..

3 פעמים R2 עם שחקנים כמו אדריאנו, רונאלדו (שניהם), רונאלדיניו והרשימה עוד ארוכה .. השחקן יבצע פליפלופ .. כמובן שאמורה לבוא גם בחירת כיוון שזה החלק היותר חשוב בתרגיל זה.

גלגלת ימנית - כמו שנאמר 360 מעלות ביצוע סיבוב מסביב לכדור.. אבל אם תלחצו במהירות על ימינה ושמאלה בגלגלת השחקן יתן צ'יפ קטן לכדור ויקפיץ אותו .. זה שימושי כשבאים לתקל אותכם..

בעיטות עם R2 לחוץ + עיגול טובות לטווחים ארוכים ... התקפות מתפרצות כשהשוער עומד קצת מחוץ לשער ..

L2 + משולש - שליחת עומק בצורת הגבהה..
    L1 + ריבוע - אחד על אחד מול השוער ובא לכם להקפיץ מעליו ? אלו הכפתורים.

2. Robson de Souza Member

התבלבלתי התכוונתי לאנלוג הימני, אני חושב שלזוז עם האנלוג יותר קל מהחצים.

בל איך הולך הסדר של הכושר, אדום - ירוק - צהוב - אפור ?

3. guyholl Member

אדום-צהוב-ירוק-כחול-אפור.

4. FreakinMoney Chelsea Fan

אם אתה רוצה להתעמק בעינייני החיצים ואיך כל חץ משפיע על נתונים שונים של השחקן, הטבלה הבאה תעזור לך -

http://img408.imageshack.us/img408/1818/pes5guideformarrowsscanzyg23bm.Xxx

5. Robson de Souza Member

תודה רבה על החצים הבנתי.

אבל הניסוח של המשפט הזה שלך "בעיטות עם R2 לחוץ + עיגול טובות לטווחים ארוכים ... התקפות מתפרצות כשהשוער עומד קצת מחוץ לשער .. "
    לא כל כך מובן, ללחוץ גם על עיגול גם על R2 וגם על בעיטה באותו הזמן ?

6. FreakinMoney Chelsea Fan

לא ... הכוונה ללחוץ רק על עיגול + R2 ...
    בלי בעיטה.. השחקן יוצר בעיטות חזקות יותר מטווחים ארוכים .. והלחיצה על R2 מורידה את הבעיטה לכיוון השער. אבל תנסה את זה בעיקר בהתקפות מתפרצות כשאין אף שחקן שלך מלפנים.

7. Robson de Souza Member

ואז הוא יבעט אוטמטית ?
    לא הבנתי ..

8. FreakinMoney Chelsea Fan

הוא אמור לשחרר בעיטה חזקה לכיוון השער ...משהו בסיגנון הזה -
    http://youtube.com/watch?v=A-mVRgX5Fdc
    או
    http://www.youtube.com/watch?v=DdFNRUxaSl4

9. Robson de Souza Member

וואי מגניב D:
    ניסת את זה ?

10. Raulito Madridista

ניסיתי את מה שהצעתם פה עם הבעיטות החופשיות, לא היה שום שינוי.
    את התרגיל של להקפיץ את הכדור רדימה אני מכיר עוד מPES 4, רק ששם זה היה יוצא לי הרבה יותר, בPES 2008 זה יצא לי אולי פעם אחת. זה תמיד היה יוצא לי במקרה, לא הצלחתי לעשות אותו לפי ההוראות כאן. אני משחק הרבה יותר פשוט...

11. FreakinMoney Chelsea Fan

מה אתה עושה בבעיטות חופשיות אתה יכול לתאר ?
    הקטע הקשה מבחינתי זה לעבור את החומה .. אבל ברגע שאני עובר אותה הכדור נכנס לרוב .. כבר יצא לי להכניס לפחות 5 גולים כאלה (בהתחשב בעובדה שאני בקושי משחק בגלל לימודים, וגם כשאני משחק זה בד"כ זוגות עם חברים אז אין הרבה בעיטות חופשיות .. )
    בכל אופן מה שבאתי להגיד זה שלפני שהייתי עושה את זה, לא הייתי קרוב אף פעם לשער, ותמיד הייתי מעדיף מסירה או הרמה קטנטה. מאז שלמדתי איך לבעוט בעיטות חופשיות, אני הולך רק על זה כי זה יוצר מצבים יותר מסוכנים ..

12. Raulito Madridista

לא ראיתי שום דבר שונה כאשר לחצתי על R2 ומשולש, ניסיתי המון פעמים. זה או יצא לי מסירה או דרדלה. לעבור את החומה? בקושי והצלחתי. אני תמיד בועט לפינה שהשוער נמצא בה כי את החומה אני לא מצליח לעבור.
    בנוסף, את התרגיל שהשחקן נותן לעצמו צ'יפ קטן אני גם לא מצליח

13. FreakinMoney Chelsea Fan

לא הבנת אותי נכון ... אתה בועט עם ריבוע וכאשר אתה עוזב את הריבוע (ממש כמו בעיטה רגילה) אתה לוחץ על R2 + משולש ...
    הפעולה עצמה של הבעיטה היא זהה, רק אחרי שלחצת על ריבוע, אתה לוחץ על R2 + משולש בשביל להוריד את הכדור כלפי מטה ולתת לו סיבוב.
    כמובן שזה לא מאה אחוזי הצלחה אבל אני אישית הצלחתי להכניס כבר מספר פעמים ככה..

14. Lupin Member

קיים אולי פאץ' שמעדכן את ההרכבים וההעברות שנעשו אחרי ינואר?

15. Al3x Member

שאלה קטנה..
    כשיש לי בעיטה חופשית ואני מביא את השחקן השני, איך אני נותן פס קטן הצידה ואז בועט..