Pro Evolution Soccer 2009

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י Lars Ricken, ‏11/7/08.

1. Cup of Tea Liverpool, UK

אני בינתיים נשאר עם 2009, וטוב לי.
    לאחרונה מתוך געגוע פתחתי עונה בBAL כשהשחקן הוא אני, עשיתי אותי ישראלי כדי שאוכל לשחק בנבחרת, ואני משחק בעמדה קשר ימני/שמאלי (רגל שמאל).
    אחרי משחק המבחן חתמתי בדפורטיבו לה קורוניה ושיחקתי כמה משחקי אימון- בראשונים סחטתי 3 פנדלים ואז הגיע המשחק שסוף סוף כבשי צמד (שניהם אגב עם הראש, ואני בגובה ממוצע) והתחלתי לעלות מהספסל במשחקים רשמיים. היו לי משחקים טובים, הכנתי לא מעט מצבים שהחלוץ החטיא אבל בסוף גם התחלתי להבקיע בעצמי ואחרי 9 משחקים בבוגרים יש לי 4 שערים ומקום בהרכב (עדיין לא קבוע). על הבישולים עוד נעבוד כשנשפר את הטכניקה או שהמאמן יקנה חלוץ טוב יותר.

2. Lazarobbie Member

לפעמים יש לי הרגשה שבקונאמי שם עושים בכוונה כדי לשגע את מי שמשחק בפאס, בחיי.
    התחלתי מאסטר ליג עם ולנסיה ולהפתעתי כל הקבוצות שאני משחק מולן [ליגה שנייה שמורכבת מקלוז', PES UNITED הכבירים, ספארטה רוטרדאם ושאר קבוצות בסגנון] מלאות בשחקנים מהשורה הראשונה בעולם! הידעתם שהחלוץ DIDI שמשחק בקלוז' הרומנית הוא בעצם רונאלדו הברזילאי 2.0?

וכמובן, כמובן ששחקני ולנסיה, שחלקם, כזכור, שיחקו עם ספרד אלופת אירופה ביורו אחרון, שחקנים שאפילו הנתונים שקונאמי עצמה חננה אותם בהם מרקיעי שחקים, משחקים כאילו הם שחקני הרכש החדשים של מכבי ת"א. כדורסל.

אני לא מבין את זה. אני לא מבין למה שחקן כמו סילבה לא יכול להוציא בעיטה, למה אלבלדה שכח איך למסור ואיך 5 שחקנים שלי מקיפים שחקן אחד ולא משנה מה אני עושה, הם לא מגיבים והשחקן מבקיע [ניחשתם נכון, DIDI היכה שוב!]

וזה כל פעם מחדש, בקטנות. שינויי טאקטיקה לא עוזרים, להחליף שחקנים בהרכב לא עוזר, לשחק יותר סבלני, לשחק קצת יותר התקפי, כלום. חצי מהמשחקים נגמרים ב1-0 לקבוצה השנייה כשאני בעטתי 10 פעמים לשער ו5 פעמים למסגרת בעוד ליריבה האימתנית שלי הספיקה בעיטה אחת סימלית כדי לנצח את המשחק.

מי עוד כאן מרגיש כמוני ובא איתי ליפן לשרוף את המשרדים של קונאמי?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/4/10
  3. Cup of Tea Liverpool, UK

תשמע, גם לי מציק שהשליטה שלי על ההגנה היא מוגבלת ורוב הפעמים המחשב פשוט לא נותן לי לבחור את השחקן שאני רוצה ללחוץ איתו ועד שאני כבר מצליח היריב מרים או נכנס לתוך הרחבה. בד"כ המגן מאחר בסגירה אז הבלם יוצא כשהבלם השני בעקבותיו ואז אין מרכז הגנה לשמור כשהכדור נכנס פנימה. הקשרים משחקים בלמים ולי אין שום דבר לעשות נגד זה!
    זה מוציא אותי מדעתי, כי אני יודע איך זה צריך להיות אבל במשחק הם לא יודעים לעשות הגנה והורסים לי!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/4/10
  4. Lazarobbie Member

לגמרי, כל הזמן קורה לי. אני לא מבין למה זה חייב להיות ככה.

5. Gnus Avenue Member

pes edit 3.0

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

יש איזה עדכון כללי לפרו 09? אתם יודעים, העברות, בונדסליגה וכו'.

7. Gnus Avenue Member

pes edit 3.0

8. aviv_henry Member

1. לא אחי היא כבר לא בצ'מפיונשיפ
    2. התכוונתי ל-2009 כבר עשיתי אותה.
    3. עשיתי כמה קבוצות שם. זה ימחק אותם אם אני יתקין את הפאטצ'?

9. Gnus Avenue Member

כן אחי אבל יש גם ליגה שנייה ואני חושב שיש אותה. כן אחי זה ימחק אותם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/5/10