אבוקות-תגובת משטרת ישראל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי גולוב, ‏1/2/07.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם היא לא מצליחה לאכוף את החוק, אז עדיף לה בינתיים לבטל אותו, כדי לא להתבזות. המתכונת הנוכחית, בהם חוסר יעילות המשטרה נחשפת, אני לא חושב שהמצב יותר טוב.
    רוב הפעמים, ואולי אפילו בכל הפעמים, האבוקות שזורקים למגרשים מגיעים מהיציעים שנמצאים מאחורי השערים, אז כדי להציב שם כח שיטור גדול יותר.

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לא מצליחים לאכוף את החוק, צריך למצוא דרכים אחרות לאכוף אותו, לא לוותר עליו. מה השלב הבא? אוהדים יסתננו למגרש בחינם, אז יבטלו את הנוהג שצריך לשלם על כרטיס?

3. Riki Member

אבירם, אני לא מבינה את ההגיון בדברים שלך. לא מצליחים למנוע פריצות לבתים, אז להפסיק להעניש פורצים ?
    במידה ולא הצליחו לבלום את התופעה, אז להפשיל שרוולים ולהבין איפה הייתה הטעות. להיות יותר יסודיים, להגביר את השמירה וכו' וכו'.
    להתאמץ יותר, לא פחות.

4. מכבי או מוות!!! Member

אותי אישית העיפו במשחק בגלל שעמדתי ולא עשיתי משהו מיוחד ליד אבוקה זה נוראה הרגיז אותי ומאז אני שונה שוטרים.

5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי במקום לשנוא את השוטרים, תשנא את האנשים שעוברים במודע על החוק כדי לעשות משהו שהוא בתכלס סיכון עבורך ולכן גורמים לבלגן? אין אבוקות, אף אחד לא יסולק, זה לא יותר פשוט?

ואגב, לכל מי שרוצה לקחת דוגמה מהכדורגל האיטלקי, תראו מה קרה שם הערב. זה הסתיים במות שוטר ובהפסקת שתי הליגות העליונות. אז כן, הם אמנם איטלקים, הליגה שלהם היא בן 3 הטובות בעולם, אבל זה עדיין לא אומר שכל מה שהם עושים נכון. אפילו הם הבינו הערב שמשהו לא בסדר.