אבי נימני - צריך לפרוש בסוף העונה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י The-Gunner, ‏15/12/06.

1. a.m Member

לאבי נמני ולמכבי יש עונה מצויינת ולדעתי עדיף לו לסיים ככה את הקריירה כי אין לדעת איך תראה העונה הבאה שלו במכבי ויכול להיות שפשוט יתחרט כל רגע על כך שלא פרש בזמן, הוא יהפוך לג'נרל מנג'ר כך שההשפעה שלו על שחקנים תימשך.

2. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אני מעריך מאוד את נמני, באמת, הוא השחקן אחד האהובים עליי, אבל לכל דבר יש סוף, וכנראה שזה יהיה בסוף העונה.
    נמני סובל מיתר פציעות, וגם כשהוא משחק זה בקושי...
    אין מה לעשות הגיל והפציעות עושים את שלהם, זה קורה לכל שחקן, נמני נמצא בשלהי הקריירה ואני מאמין שאלי כהן ידע להביא במקומו שחקן לא פחות טוב...

אם נמני יצטרך לצוות המקצועי ויידע לעשות את זה על הצד הטוב ביותר, חבל"ז.

3. Zizou10 Member

אין לי בכלל ספק שנימני צריך להמשיך עוד שנה, כל משחק מחדש השנה הוא מוכיח איזה מנהיג הוא וכמה השפעה יש לו במכבי, חוץ מזה שלדעתי יש לו עוד מה לתרום ובטח שהוא רוצה לשבור את השיא של אלון מזרחי ועוד שנה במכבי בהחלט תעזור לו להגיע ליעד הזה, אולי תתפלאו אבל אני חושב שהשנה הזאת או בשנה הבאה מכבי תיקח אליפות, השנה יש גם סיכוי טוב שזה יקרה הליגה מאד חלשה וגם מבית''ר אני לא ממש מתרשם ואין ספק שאלי כהן הוא מאמן מצויין שגם מראה תוצאות יפות מאד.

4. Number 8 Member

אני מתכוון שאם הוא לא יפרוש, אז הוא לא ישחק כל משחק. רק כאשר הוא יכול וירצה לשחק.

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

גם ככה העונה הוא לא משחק בצורה רצופה, והוא מרבה להפצע.
    הגיל עושה את שלו, אין מה לעשות, ומבחינתי עונה בה הוא יוכל לשחק עשרה משחקים היא עונה מיותרת עבורו. אין ספק שבמשחקים בהם הוא נמצא הוא תורם ותורם הרבה, אך הוא צריך לחשוב אם שווה לו לסיים את קריירת המשחק שלו בעונה פחות טובה, ואם להקצין את הדברים אז מקרה ברקוביץ.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/3/07
  6. Number 8 Member

אל תגיד את המקרה של ברקוביץ ואת השם אבי נמני באותו משפט כי אין שום קשר ביניהם.
    ברקוביץ שיחק במכבי ת"א עונה אחת בלבד, לעומת אבי נמני ששיחק וממשיך לשחק במכבי יותר מ-15 עונות ויש לו קשר עצום עם הקהל. לא משנה מה אבי יעשה, הוא ישאר תמיד המלך של מכבי ת"א.
    חוץ מזה, נמני וברקוביץ הם בעלי אישיות שונה. ברקוביץ בא למכבי כי חיפה לא רצו אותו ונמני במכבי כי הוא רוצה, זה הבית שלו והוא ימשיך להיות בקבוצה כשחקן פעיל או בתפקיד אחר.
    נמני ישקול את צעדיו בקשר לפרישה בלי שום קשר לעובדה שהוא יכול לבזות את עצמו כי זה לא יקרה.

7. עופר-אלקובי Member

אם אבי נימני מכבד את עצמו הוא חייב להמשיך עוד עונה הוא פשוט גדול איך אומר המשפט?
    במילים או בשיר אבי נימני הוא המלך ואני חושב שזה נכון :aaa021:
    אבי נימני תישאר אתה ווינר אמיתי מנהיג נשמה שחקן אהוב!
    והינה כתר :aaa8: שצריך לשים לך על הראש :aaa025: