אבי רצון

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י THE STRETFORD END, ‏11/3/05.

1. Ljungberg 8 Member

חחחחחחחחח קרעת אותי
    סה"כ בנאדם פתטי וצבוע הוא מסוגל לרדת על בנאדם אבל כשהוא מגיע לאולפן שלו פתאום הוא מהלל אותו...

2. קינג לדלי Member

לאבי רצון יש לוגיקה של ילד בן 5 . מי שפעם ליכלך עליו אז 50 שנה רצוף הוא יתקע לו בתקשורת..מאז שהוא יורד על גרנט הוא לקח 12 אליפויות ומונה לנבחרת. אותו סיפור עם לחמן שעשה צחוק מהתכנית המפגרת שנקראת בחירבונה...בקשר לאנגליה כבר אמרתי שכמו שיש בעמנו היקר אנשים שהולכים ל"בצלם" או להפגנות נגד הגדר אז יש תמהוניים כמוהו שרוצים לראות משחקים של פרוגה או לעקור שיניים בלי זריקת הרדמה...למזלנו יש בדיוק 100 כאלה בארץ כך שהם לא מפריעים לשידורי הליגה האנגלית אלא רק עושים צחוק מעצמם.

3. bigman Member

תיראו אבי רצון אולי בהמה וברבי וקרנף וניראה מפחיד ומה.. אבל אני חושב שדווקא מבחינת כדורגל נעזוב את צורת הניסוח שלו.. ההבנה שלו בכדורגל היא ברמה די גבוה יש לו יכולת לנתח משחקים ושחקנים בצורה טובה מאוד. הוא מבין בעניין הזה. הוא יכול להיות פרשן חביב מידי פעם בטוח שלא מנחה תוכנית צעקות זה לא הולך ככה..

4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלברו, אבי מלר מפרגן הרבה לקבוצות משאר אירופה, הוא שרוף על הכדורגל האנגלי, אבל הוא
    לא אטום כמו הגוץ הפרסי.

5. Rudess Member

תימני, לא פרסי. שכחת שהוא אוהד שמשון ת"א?

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

ואתה מדבר עוד על רצון, קצת כבוד לרצונות של אחרים.

7. cityblues beter dead than red

אני עובר על כל ההודעות בדיון הזה,ואני מוצא שיש רק אחד שמסנגר על אדיוט הזה שמקבל במה קבועה בערוץ 10(שעושה רושם שהוא הולך להיות הערוץ הנצפה ביותר אצל צופי הכדורגל בחודש מרץ).
    אני סולד מהאיש הזה,מהמורשת שלו(אם יש לו דבר כזה)ומהדעות איטלפיליות(אנגלופיל באיטלקית עאלק) שלו.
    כל ההיכרות שלו עם הליגה הזאת החלה כשהגוץ הזה נשלח לרומא לאבטח את השגרירות מטעם משהב"ט,ולאחר מכן הוא הועבר לקונסוליה במילנו,הוא נטמע בקהילה חובבת הכדורגל-וכשחזר הוא הכריז בראש חוצות כי הוא הישראלי המבין ביותר בליגה "הטובה בעולם".אין לי מידע על השכלתו העיתונאית,אבל את החשיפה שלו הוא קיבל כשהתמנה לעורך הספורט בעיתון המגוחך"חדשות" ז"ל.

בקיצור מר ביגמן,אתה לא יכול לקבוע על בן אדם שהרקע שלו בכדורגל מתבטא במשחקי יום שישי בכרם התימנים שהוא בעל הבנה גבוהה בכדורגל,הוא קשקשן בלתי נלאה וקשה לי להבין איך אנשים כמוך נשבים בדברי ההבל שלו.

הוויכוח הזה לדעתי סגור,כי לאיש אין תומכים אמיתיים,אפילו בפורום האיטלקי.

8. LeddersK Member

*איטלקופיליות
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

9. Joel Gion Member

כמה מפתיע...
    בקשה אחת לי אליכם:אל תחשיבו את הטמבל הזה כשליח התרבות והכדורגל האיטלקי בארץ.זה הכל.

10. spurs Member

מה יש לך לחפש בטריבונה תוכנית מטומטמת מזל ששרף שם והוא יודע מה הוא עושה
    אבי רצון מפגר והוא ואבי כהן יכולים להיות הצמד שדר פרשן הכי גרוע בהיסטוריה

11. John Barnes Member

"בטריבונה" - תוכנית משעממת וטיפשית. עם אנשים שלא מבינים דבר וחצי בכדורגל. ומפרנסים יפה את חברי "הוצא מקושרו" . עם צוות קבוע שכולל את טלי תאומים משה פרימו, ואביל'ה שלנו. לא הייתי מצפה להרבה גם ככה. כולל הקהל שפשוט נראה מגוכך בתוכנית , ועושה רושם שהקהל בא כדי לעשות שלום למצלמה .

אבי רצון- אני יכול לכתוב טור שלו בעצמי.זה כ"כ צפוי מה שהוא כותב, אף פעם הוא לא יחדש לך כלום. הדעות אותם דעות, האנגלים זה בעט ורוץ. האיטלקים משחקים את הכדורגל הכי טוב. פרוג'יה- אטלנטה יותר מעניין מליברפול- ארסנל ועוד ועוד.

12. barakrom Member

תגידו מה שתגידו, זו אחת התכניות הכי מצליחות מבחינת רייטינג בערוץ 10. היא עלתה על נישה שהקהל אוהב-צהוב, תוקפני ומעליב. רצון שם את ערוץ 10 על המפה, זו עובדה

13. John Barnes Member

איך זה אוהדי מילאן לא מגיבים על ההשוואה המגוכחתשל רצון בין ג'ורג' וואה ל... אוגבונה!!.

14. MUFC - 1878 Member

כי אנשים רואים את זה כי זה מצחיק לשמוע תבבון הזה רצון.

חוץ מזה אני הישתדלתי לא להגיב על רצון אבל אני לא סובל אותו חלאת אדם
    אין לו כבוד ביכלל גם יריבים מכבדים יריבים...

15. Hammers Fan Member

לדעתי זו תעודת עניות גם לתקשורת בארץ וגם להרגלי הצפייה של הישראלי הממוצע. אם לתוכנית כזו יש צרכנים קבועים, אז משהו באמת רקוב בסטאנדרטים שאנחנו מציבים כצופים. היום ניסיתי לצפות בתחילת התוכנית, אבל לאחר שראיתי איך אפי בירנבויים נחתך בברוטליות ואיך הם מתעמקים לפחות 10 דקות על ווינר ויחסי הימורים סגרתי את הטלוויזיה בתסכול.

אם בתקשורת ספורט עסקינן, אז כדאי בעיקר להחכים וללמוד מההתנהלות הנהדרת של ספורט 5/+. "שישי חי ובועט", "חמישיות", "יציע העיתונות" ואולפן ליגת האלופות כל כך נעימים לצפייה, ככה צריך להראות פאנל. איפה הם ואיפה מר רצון...

גם לכם בצ'רלטון מגיעה מילה טובה, ההיענות והגמישות המחשבתית לגבי דרישות הצופים מאוד מרעננת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx .