אברטון - הדיון הרישמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י כפר סבא בנשמה!, ‏23/7/05.

1. city Member

שים לב שדיברתי על קבוצות שהתחזקו..

אנחנו עם כל הצער שבדבר נחלשנו.

2. city4ever Member

יש עוד זמן עד תחילת העונה. חוץ מזה תמיד צריך לקוות... וקצת מזל גם לא יזיק.

3. cityblues beter dead than red

מי שמכיר אותי יודע ש"הקבוצה השניה" שלי היא ליברפול.

אבל בתור אחד שאוהד קבוצה שמגיעה מעיר שהצד האפל שלה מביא יותר תארים(מצב שזהה למצב בליברפול,ואפילו הצבעים דומים בהתאם)....קשה לי שלא להזדהות עם הכחולים של מרסי סייד.

4. spurs Member

גארי שלנו לא שלכם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. Gerrard Member

והכחולים של המרסיסייד מפשלים ובגדול. 5-0 לפנרבחצ'ה

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מה שקורה כשריצ'ארד רייט משחק

7. Jim_Magilton Member

אברטון ניצחה 1-0 (כרגיל, ואני אומר את זה לחיוב!) את אודינזה (לימדו אותם מה זה קבוצה איטלקית) משער של סימון דיוויס, הווינגר הימני המצויין, וניראית מוכנה לספרדים המתלהבים. מישהו יודע האם יש שידור ובאיזה ערוץ ומתי המשחק?

פיל נוויל נירכש תמורת 3 מיליון ליש"ט.

נערך לאחרונה ב: ‏4/8/05
  8. Gerrard Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

9. spurs Member

סימון דייויס כבש פשש

10. cityblues beter dead than red

החזרתי דיון ישן/נושן של קבוצה שהלהיבה את אנגליה בשנה שעברה וסיימה במקום הרביע ולמוקדמות האלופות.
    הגיע הזמן שמישהו יתן עליה את הדין,דייוויד מויס נראה לי קרוב יותר ללכת הביתה מאשר סונס.
    אחרי עונה פנטסטטית הצוות המקצועי מבצע רכש מסיבי,ומביא את ארטטה מספרד,את נוויל המעפן מהצד האפל,את דיוויס מטוטנהאם,את נונו ואלנטה מפורטו,את קורלדרופ מאודינזה ואפילו את ון דר מיידה מאינטר.
    וכלום,7 הפסדים,נצחון בודד בחוץ על בולטון המעופפת.
    וזה עוד לפני משחק בשבוע הבא מול המשאית הכחולה מלונדון.
    אני צפיתי שתגיע ההתמוטטות באמצע העונה שעברה ששיחררו את הדני המצויין גראבסן.

תתפלאו,אני דווקא מאמין שצ'לסי תאבד נקודות בגודיסון פארק.

תנו דעתכם,האם זהו רקויאם לקבוצה מפוארת שגמרה את העונה או שכמה מהלכים מקצועים יחזירו אותה למסלול.

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוייס פשוט מדהים אותי. איך אחרי כל עונה שהוא סוחט בלי סוף סופרלטיבים הוא מצליח לזרוק את זה לגמרי? קשה להבין איך קבוצה שמסיימת רביעית ולא מאבדת אף שחקן, אלא רק מתחזקת, מצליחה להפסיד בכל המשחקים שלה חוץ ממשחק אחד.
    השיטה של מוייס כנראה לא מחזיקה יותר. הבונקר של עונה שעברה לא עובד יותר, ההגנות למדו לכסות את מרקוס בנט שהיה בעצם נקודת המפתח של הטופיז, מוייס לא נותן לליאון אוסמן את החופש שמגיע לו והרכש שלו, מה לעשות, לא טוב אבל מקבל מירב הקרדיט וזו התוצאה.

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אברטון מתרוממת?

אחרי נצחון חוץ גדול בבירמינגהאם בקרב על 6 נקודות בתחתית הטופי בויז מתרוממים ממרתף הליגה אל המקום ה-18. תחברו את המשחק הנ"ל להופעה מאוד מכובדת מול צ'לסי שהסתיימה בתיקו ביתי, ותקבלו קבוצה במגמת התאוששות. ההתקפה עדיין לא פוגעת ונראית כחלשה ביותר בליגה (ומעבר לאשמה אישית של השחקנים מדובר גם באשמה של מויס, שמשחק ב4-5-1 מבוקר למדי), אבל ההגנה של אברטון נראית חזקה ויציבה כבר לאורך פרק זמן ארוך, גם כן כתוצאה מאותה שיטת משחק של מויס, ונראה כי אברטון יכולה להיחלץ מאיזור הירידה בשבועות הקרובים, כשבמחזור הבא היא מארחת את בורו למשחק בו נצחון יהיה הצהרות כוונות משמעותית מבחינתה.

13. Hammers Fan Member

חייבים לקחת בחשבון שצ'לסי הגיעה למשחק בגודיסון לאחר שהביסה את בטיס וכנראה גם עם מטען שאננות מסויים. התוצאה גם לא משקפת במיוחד, אברטון המשיכה להראות פאתטית למרות שגנבה נקודה. ברמינגהאם במשבר גדול יותר מאברטון, כך שגם כאן יש איזשהוא מרכיב פסיכולוגי.

אלו אמנם שתי תוצאות שבונות בסיס טוב להמשך, אבל אני עדיין מחכה שאברטון תנצח קבוצה שנמצאית במומנטום. כמו שהטופיז לא נכנסו למשבר הזה כל כך מהר, הם גם לא יצאו ממנו במהירות.

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שיש קשר. יכול להיות שיש עלייה במוראל, אבל זו אותה יכולת מזופתת. ברמינגהאם כאמור על הקרשים, ולא ראיתי שיפור כלשהו בצורת המשחק. אני עדיין מחזיק להם אצבעות שייצאו מהמשבר והאמת היא שסיימון דייויס מצויין לאחרונה, גם במדי הטופיז וגם בנבחרת ווילס.

15. Ampelmann Member

מושיע לאברטון
    ת'ומאס גרברסן, שעבר לריאל בעונה שעברה, עשוי להפוך שחקן חופשי בינואר ויחוזר מצידו של מוייס!