אברטון 2008\2009 הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י spurs, ‏5/7/08.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגלל עונה אחת הוא לא שווה את זה כיום? האמת, אולי אברטון יודעים את זה ולוקחים בהתאם לפני שהמחיר שלו יורד.
    AJ תפור על קבוצה כמו וויגאן הרבה יותר מאברטון. זוכרים אותו בקריסטל פאלאס? הבחור יודע לסחוב התקפות על הגב, וכשהציפיות לא בשמיים זה בכלל טוב לו.

2. George Best Member

3. George Best Member

בהחלט.
    קירקי כבר הסביר נכון ששילוב של הסקי וג'ונסון יהיה מצוין(מישהו מהיר שינצל את משחק הראש של הבהמה),
    כמו השילוב הנהדר בזמנו של רוברטס את קמארה...

4. N-S-N-O Member

מויס רוצה להחתים עד שישה שחקנים עד תחילת העונה
    http://www.skysports.com/story/0,19528,11671_3846740,00.html

אנחנו באמת חייבים שחקנים, אמנם יש לנו סגל איכותי אבל הוא מאוד קטן וכל פציעה (ראה ערך קהיל) משביתה לנו שחקן מפתח, צריך עוד עומק בסגל.
    היו פרסומים שמויס רוצה לרכוש את מוטיניו אבל ספוטינג ליסבון פירסמו מנגד שהם לא מוכרים אף שחקן והסגל שלהם כבר סגור לעונה הבאה.

נערך לאחרונה ב: ‏22/7/08
  5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

6 שחקנים? נשמע לי יעד שיהיה למויס קצת קשה להגיע אליו, אבל אין ספק שכמו שNSNO אמר (מה השם ד"א?) הסגל של אברטון לא מספיק עמוק והקבוצה תלויה מדי בכמה שחקנים שאין להם מחליף ראוי. זה נכון בעיקר לגבי הקישור, גם במרכז הקישור וגם בכנפיים, אחרי שלא היה שם עומק מדהים מלכתחילה ואחרי שצמד הקרחים קארסלי את גראבסן ופרננדס הכשרוני עזבו. מוטיניו נשמע לי כמו מטרה לא הגיונית. הוא יקר מדי ומויס (בין אם בגלל הארנק הצנוע של ההנהלה ובין אם מבחירה) הוא לא בזבזן גדול, לא אחד שישפוך יותר מ-10 מיליון פאונד על שחקן אחד, בטח לא כשהוא מתיימר להביא 6 שחקנים.

6. N-S-N-O Member

קוראים לי תום, נעים להכיר =]

אכן זה יעד קשה, בעיקר לאור התקציב המצומצם יחסית אבל אני מאמין שנימכור איזה שחקן (ג'ונסון?) ונקבל קצת כסף וככה נוכל להרחיב את הסגל.
    ובקשר למוטיניו זה כבר לא רלוונטי כי ספורנטינג הכריזו שהוא לא למכירה...
    נראה מה יהיו ההתפתחויות, יש למה לצפות אחרי שמויס היה כל כך שקט כל הקיץ.

ההנהלה גם נראה לי מחכה לשמוע מה קורה עם האיצדיון שבתיכנון וצריכים לקבל עליו אישור כלשהו (לא כל כך הבנתי מה הולך שם..) ואולי אחרי זה יתחיל העסק לזוז.

7. George Best Member

יש שמועות שפרננדס שוב יגיע בהשאלה או אפילו ברכישה קבועה אחרי שתי תקופות השאלה בקבוצה,
    אני חושב שהראשונה הייתה המוצלחת יותר,
    לא אשכח את השער שלו מולנו בסוף עונת 2006/07, זה שאחרי זה באו פיל נוויל, ג'ון אושיי, רוני והיתר להשכיח מעט את השער זה עניין אחר... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

אני חושב שהעזיבה של גראבסן וקארסלי קשישא תפגע בקבוצה יותר ממה שזה נדמה.
    2 שחקני מרכז קישור שאומנם לא תורמים יותר מדי התקפית, אבל המסירות, המלחמה והחוכמה עזרו המון לקבוצה.
    חייבים להגיע עוד שני שחקנים למרכז הקישור לצד נוויל וקייהיל,
    אולי ג'גיאלקה שנתן עונת בכורה חלומית(מ-צ-ו-י-ן) בתור בלם לצד יובו יעזור לעיתים במרכז הקישור,
    אבל צריך משהו יותר אופטימלי מזה.
    הצדדים בסדר עם ארטטה הגאון בימין, פינאר הסילון והמוכשר אך הטיפש(איזה פנדל מטופש על גיגסי בO.T, אם אני אוהד אברטון אני דופק את הראש 30 פעמים בקיר אחרי המשחק) בצד שמאל ואוסמן היעיל כגיבוי,
    בהתקפה יעקובו, וון ואניצ'בה הצעירים כאשר ג'ונסון בסימן שאלה(מויס החליט להיפטר מהקרחות?).

בהגנה יובו, לסקוט וג'גיאלקה ילחמו על שני המקומות באמצע כל עוד ביינס לא יבלה שוב יותר זמן בחדר
    הטיפולים מאשר על כר הדשא,
    ולאור הצורך הברור בחיזוק בכמה עמדות אחרות, נדמה שטוני היברט העגלון ימשיך להיות באנקר בימין(איכס, איזה שחקן קקמייקה),
    האוורד בשער ומעל לכל מויס על הקווים,
    כמה רכישות חדשות ורענננות, מינימום פציעות ואברטון תמשיך להיות הסוס השחור של הליגה, ואולי הפעם תיקח יותר מנקודה אחת במצטבר מכל הגדולות(צ'לסי חוץ דקה 90...).

8. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

פינאר סילון? חוץ מלתת חיפוי הגנתי הוא לא עושה כלום.

9. ManUtd Fan Member

לא יודע, אני לא הכי מחזיק מפינאר, במשחקים שראיתי לא ראיתי ממנו משהו יוצא דופן. לדעתי הוא יכול להיות שחקן גיבוי טוב, לא יותר מזה. יש עמדות שאברטון צריכה יותר להתחזק בהם כמובן (כמו עמדת הקשר האחורי) אבל לדעתי, אם יהיה להם מספיק כסף, הם גם ירכשו מישהו לעמדה הקשר השמאלי על חשבונו של הדרום אפריקאי.

נערך לאחרונה ב: ‏23/7/08
  10. George Best Member

Hotspur,
    פינאר מהיר וזריז מאוד.

ManUtd Fan,
    קודם כל פינאר בעצמו נרכש ע"י מויס רק לפני כמה חודשים,
    אני לא רואה מצב שפתאום יגיע מישהו אחר על חשבונו,
    מה שכן - אולי אוסמן יחזור להרכב על חשבונו.
    ודבר נוסף - פינאר משחק בצד שמאל,
    ארטטה כמובן באגף ימין.

11. Pipe Member

בנוסף למאוטיניו, שעליו אברטון עוד לא וויתרה למרות הצעה של 12 מיליון ליש"ט שליסבון דחו, הצ'רמיין של הקבוצה אומר כי מויס מעונין לחזק את הקבוצה ב6 שחקנים נוספים.
    סביר להניח שעם השלמת עסקת ג'ונסון לפולהאם בימים הקרובים והזרמת הכסף לקופה, הגלגלים יתחילו לנוע מהר יותר.

אגב אריאל,
    אתמול בtransfer clock של סקיי איזה צהובון אחד טען כי אברטון מעוניינת ב... דארן פלטשר. ממש יצאת נוסטרדמוס. עכשיו נשאר רק לחכות להכרזה של מקס ש"לא למכור בפחות מ20 מיליון". http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. George Best Member

לא סתם אמרתי אברטון שון,
    האמת שהוא תפור עליהם ויש להם גם מנג'ר סקוטי...
    תאר לך הוא עובר ב12 מליון פאונד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

13. N-S-N-O Member

טוב עכשיו זה רשמי, ג'ונסון עבר לפולהאם בסכום לא ידוע, מעריכים שבסביבות 10.5 מיליון.
    http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/t...ham/7546760.stm

עכשיו אני מתחיל להיות באמת מודאג, עתידו של מויס במועדון לא בטוח, הוא עוד לא חתם בעצמו על חוזה, להוסיף לזה את העזיבה של ג'ונסון, קרסלי, וגראבסן וגם את הפציעות לדוגמאת קהיל אז לא רק שלא התחזקנו והרחבנו את הסגל כמו שאנחנו ממש צריכים אלא נחלשנו והעונה אוטוטו מתחילה ככה שגם אם נביא שחקנים חדשים מי יודע כמה זמן יקח להם להתחבר לשאר השחקנים בקבוצה, אני צופה לנו תחילת עונה מגומגמת.

תום, מודאג! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

14. D.Irwin Member

הדאגה שלך מוצדקת,
    מויס יחתום במועדון אני בטוח, לאן יש לו עוד ללכת עכשיו? לרוסיה?
    הכי הגיוני שיש קצת בעיות עם החוזה והוא חושב שמגיע לו יותר, לא ישמעו על זה בתקשורת כמובן יותר מדי בגלל שהוא אמור להוות דוגמא לשחקנים שלו, הוא לא יכול להגיד שמגיע לו יותר ולריב עם ההנהלה כי אז כמובן השחקנים יגידו אם המאמן עושה דברים כאלה, אחד האנשים שהכי מחוייבים למועדון, גם אני יכול.

טוטנהאם התחזקה בצורה משמעותית, פורטסמות' נחלשה בקישור, אסטון וילה לא התחלשה ומחפשת חיזוקים להגנה הרעועה, יש תחרות מאוד גדולה ואני חושב שאברטון בגדול עושה את הצעדים או יותר נכון לא עושה את הצעדים הדרושים כדי להתחרות איתם לבינתיים, מוטיניו לא יגיע כנראה, וגם אם כן לא נראה לי שהוא שחקן בשל מספיק בשביל לקחת אותכם צעד קדימה.

15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצד שני ברור לכל הגורמים במועדון, ממויס ועד ההנהלה, ש5-6 שחקנים צריכים עוד להגיע הקיץ לאברטון, ואם לכל הגורמים זה כל כך ברור אז אני גם מאמין שכך יהיה. מעכשיו, כשיש לה כסף בכיסים, אברטון תהיה שחקנית משמעותית יותר בחלון ההעברות. ואני עדיין לא הייתי שופך כל כך הרבה כסף על מוטיניו, שההערכות מדברות על תג מחיר של סביב ה-20 מיליון פאונד שספורטינג ליסבון הצמידה לו. אברטון לא נמצאת עד כמה שידוע לי במצב פיננסי שיכול לאפשר לה לקנות מישהו ב-20 מיליון פאונד ועוד להשאיר כסף בצד כדי לקנות עוד כמה שחקנים סולידיים לסגל. אם מוטיניו ינחת בסופו של דבר בגודיסון פארק נראה לי שההצהרות על 5-6 שחקנים יהפכו ל1-2.

תום אתה יודע מה בערך תקציב ההעברות שעמד לרשותו של מויס הקיץ לפני מכירתו של AJ?