אברטון 2008\2009 הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י spurs, ‏5/7/08.

1. Pipe Member

זה טוב ויפה שהם יודעים, אך הגורמים האלה צריכים להתחיל לעבוד.
    עוד שבועיים לפתיחת העונה והסגל רק נחלש לעומת העונה שעברה, שני הכוכבים הגדולים במילא מחמיצים חלקים נכבדים מהעונה כשהם פצועים, חוסר העומק בסגל שפגע בקבוצה בשלהי העונה שעברה נשאר בהינו ואף התדלדל יותר, המאמן טרם חתם על חוזה חדש, בניית האיצט' החדש הוקפאה, המנכ"ל עזב במפתיע ויש שמועות כי גם היו"ר מוכן למכור לכל המרבה במחיר. הקבוצה בבעיה, וכשפומפי וטוטנהאם השתדרגו משמעותית, כשוילה וסיטי גם כן באיזור וגם יש להם בסיס כלכלי רחב יותר, בעיני כרגע לא רק המקום של אברטון בטופ 5 נראה בסכנה, אלא המקום שלה בטופ 8.

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני לא מבין למה הם חיכו עד עכשיו ולמה חלק מהרכישות לפחות לא נעשו כבר ביולי, כי לשחקנים חדשים לוקח זמן להשתלב ויהיה לרכישות הרבה יותר קשה להשתלב תוך כדי העונה שנפתחת אוטוטו, אבל בוא לא נסתום את הגולל על הרכש של אברטון עד לסגירת חלון ההעברות. מסכים שעד עכשיו הקבוצה נחלשה, אבל אני מאמין במויס, לבחור יש הרבה נקודות זכות אצלי, הוא יודע מה הוא עושה.

3. Strawberry Fields Member

אם באברטון לא יביאו 5-6 שחקנים שבאמת יחזקו אותה לדעתי יש סיכוי היא תעבור עונת ריבאונד בדומה לזו של 2005-06.
    אני יודע שאהנה לראות את זה קורה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

4. Pipe Member

כמובן שעדיף לרכוש שחקן מוקדם יותר בכדי שיצא למחנה אימונים, יכיר את השיטה, יתחבר עם השחקנים, שישתתף במשחקי אימון וישתלב חברתית, אך בסופו של דבר לא יקרה כלום אם הוא יגיע מאוחר יותר (טבז, קנאטונה, ראמוס, רובן, גאלאס והרשימה ארוכה)
    אבל, כשמדובר בכל כך הרבה שחקנים שהקבוצה צריכה על הנייר (לפחות 4-5 שחקנים, כששניים מהם אמורים להכנס ישר להרכב), זה הופך את המצב לבעייתי עוד יותר.

לא שפטתי אותם, רק הבעתי את דעתי על המצב נכון לנקודת הזמן הנוכחית. בכל אופן, יש עוד כמעט חודש לסיום מועד ההעברות ואין לי ספק שהקבוצה תתחזק, השאלה היא באיכות של החומר שיגיע, הן לחיזוק הספסל ובעיקר לחיזוק ההרכב. על הרכש של מויז הקבוצה תקום או תיפול, כי אני לא מאמין שהבסיס של העונה שעברה שווה מקום 5 גם בקמפיין הנוכחי.

5. קינג לדלי Member

יש לי הרגשה שיש באברטון בלאגן בין ההנהלה למוייס.
    לא סתם צצות שמועות על עזיבה אפשרית שלו.
    נראה שהוא איבד את הסבלנות כי אין שם הרבה כסף לרכש וגם קנרייט הודה היום שאין את הכסף המספיק.
    מוייס בטח מרגיש שקשה לו לעשות את הצעד קדימה.

6. Strawberry Fields Member

השאלה היא איפה הוא כן יעשה צעד קדימה?
    לאיזו קבוצה הוא כבר ילך (שצריכה מאמן) שיחשב צעד קדימה?

7. D.Irwin Member

בליברפול אחרי שיפטרו את בניטז.

8. Pipe Member

על הנייר אין לו משרה טובה יותר באופק בתוך אנגליה - אוניל ורדנאפ יעזבו רק כשיחפצו בכך ורק למשרה נחשקת יותר, ראמוס הוא פרוייקט לכמה שנים, וסיטי היא לא בדיוק חובת סין מבחינת היציבות כרגע אך גם לה יש מאמן לעתיד הנראה לעין בהנחה שדברים לא מתפרקים עם הנשיא.
    אז הוא די "תקוע" אם אברטון, אלא אם כן הוא מעונין בשנה-שנתיים של חופש והמתנה בחוץ עד שהמשרה באולד טראפורד תתפנה, ולנסות את מזלו שם.

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר אמרתי את זה קודם, לי תמיד יש את התחושה שמויס הוא היורש העתידי של פרגי. יש לי הרגשה שלשם הוא מכוון, ושהוא יתמיד באברטון עד שהג'וב ביונייטד יתפנה כדי לא להיעלם מהעין הציבורית. מצד שני אולי עונה רעה בשנה הקרובה תפגע במעמד שלו לפחות בעיני חלק מהאנשים...

מעבר ליונייטד אני לא רואה אופציות ריאליות להתקדמות עבורו בתוך הממלכה, בהנחה שהוא לא יחצה את הכביש לאנפילד.

10. קינג לדלי Member

מאמן כדורגל לא חייב לאמן כל הזמן.
    מוייס הראה את היכולות שלו ואם ירצה לעזוב הוא יוכל לקחת חופשה ולהמתין למשרה מעניינת.
    לא חייבים לקפוץ על כל משרה פנוייה ובטח לא מאמן ברמתו של מוייס.

11. George Best Member

לא יכול שלא להסכים עם רובי,
    ורק להוסיף שלטעמי אם מוייס לא יקבל מספיק כסף כדי לשדרג את הקבוצה ולעשות את קפיצת המדרגה,
    אולי עדיף לו להתפטר,
    כי עוד פעם מקום חמישי?למרות שעל הנייר זו תהיה הפעם הכי מרשימה(עם כל ההתחזקות של "יתר הליגה"), הוא כבר השיג זאת,
    מנגד עונה מאכזבת עלולה לפגוע ברפיוטיישן שלו וכתוצאה מכך להשיג ג'וב נוצץ בעתיד.

12. Strawberry Fields Member

התקדמות היחידה שאני יכול לראות אותו עושה זה רק בסקוטלנד אצל סלטיק או ריינג'רס אבל גם זה רק בגלל שהן משחקות בליגת האלופות והמוקדמות.

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

פרגי אמר שהמטרה הבאה שלו היא לעקוף את ליברפול במספר האליפויות-כך שסביר להניח שיש עוד 3-4 שנים עד לפרישה שלו, בין אם הוא יצליח ובין אם לא. מויס לא יכול להרשות לעצמו לשבת כל כך הרבה זמן בבית.

ההרגשה שלי היא שמויס יאמן העונה את אברטון ויעזוב בסופה, כל עוד לא יקרה משהו מפתיע (צ'מפיונס ליג, למשל) שיגרום לו להישאר.

14. Nayim Member

כנראה אלן סמית' בדרך לאברטון ב3 מיליון.סמית' כבר לא כבר שער משהוא כמו שנה וחצי.עסקה מצויינת לניוקאסל אם אכן יתממש.

15. Strawberry Fields Member

או שלא...

http://www.skysports.com/story/0,19528,11671_3942615,00.html