אברטון 2008\2009 הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י spurs, ‏5/7/08.

1. N-S-N-O Member

האמת שאין לי מושג מה היה התקציב, אני משער לפי מה שקראתי באיזה אתר פעם (לא זוכר איזה ולא יודע כמה הוא אמין) שלפני העברה של ג'ונסון התקציב היה 21.5 מיליון, לא יודע כמה זה נכון אבל.

בקשר לזה שמויס יוכל להתקדם בריינג'רס, אם אני לא טועה הם עפו כבר במוקדמות ככה שריינג'רס כנראה ירדה מהפרק.
    אני מאוד מקווה שיגיעו להסכמה בקשר לחוזה כי ממש לא הייתי רוצה ששבוע לפני תחילת העונה יגיע לנו מאמן חדש, הדבר האחרון שחסר לנו עכשיו זה מאמן חדש, בייחוד שאני לא רואה מאמן בקליבר של מויס באופק. אני גם לא רואה אותו יושב בבית שנתיים - שלוש עד תתפנה המשרה ביונייטד. אם הבעיה היא בתקציב העברות אז עכשיו עם המכירה של AJ נקווה שתיפתר הבעיה ונראה את מויס נשאר לעוד עונה (לפחות) בגודיסן פארק. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

לדעתי כרגע עם הסגל המצומצם הנוכחי יהיה לנו הכי טוב לעוף מאירופה (למנוע פציעות ועייפות מהשחקנים) ולהתרכז בליגה שלא נרד ממקום 5 כי תחת הדרכתו של מויס באמת עשינו התקדמות אדירה ואם להיות ריאלים אני לא רואה אותנו לוקחים את גביע אופ"א. אז לפחות נתרכז בליגה ונגיע כמה שיותר גבוהה כדי ששנה הבאה נתחזק באמת ונוכל לתת פייט באירופה עם סגל כישרוני כמו שעכשיו אבל גם רחב שיוכל להתחרות בכמה מסגרות.

אני בכל אופן עוד לא אומר נואש ומקווה שמויס עדיין יצליח להביא את ה5-6 ששחקנים שהוא וההנהלה מדברים עליהם כבר זמן רב, למרות שברור שהם לא יתחברו מידית אבל עדיף שנהיה פקטור בליגה החל ממחזור 5-6 מאשר שלא נהיה פקטור בכלל.

נערך לאחרונה ב: ‏8/8/08
  2. Strawberry Fields Member

אני יודע שהם עפו אבל הכוונה היא לטווח הארוך.
    לסלטיק וריינג'רס אין מתחרות רציניות את מקומות 1-2 בליגה הסקוטית כך שמויז יוכל להנות שם באופן עקבי מהגעה ללג"א (במידה וירצה לעזוב את אברטון).

3. קינג לדלי Member

להתקדם זה לא אומר להגיע לסלטיק או ריינג'רס.
    עם כל הכבוד מאמן שם אפילו אפס כמו סטראכן.לאמן בליגה הסקוטית בהחלט לא יקדם את מוייס.

4. Strawberry Fields Member

לדלי, אמרתי שזה סוג קידום רק כי שתיהן באופן קבוע נמצאות בליגת האלופות או במוקדמות. אברטון לא.

5. קינג לדלי Member

גם שיהיו 10 שנים רצוף באלופות.
    גם פראג כל הזמן באלופות אז זה קידום ?

לאמן בליגה הטובה ביותר לאורך עונה ולהכין קבוצה מול יריבים מהקשים שיש במקום לשחק עוד משחק אימון בסקוטלנד.

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים עם ערן אבל... סטרכאן אפס? על מה ולמה? אני מסתכל על מאמנים שאימנו בסלטיק/ריינג'רס - אדבוקאט, וולטר סמית', מרטין אוניל, בטח לא משהו להתבייש בו.

נערך לאחרונה ב: ‏8/8/08
  7. Strawberry Fields Member

אני מודע לכך שמבחינת הליגה עצמה אין הרבה עניין ללכת לאמן בסקוטלנד (גם אם אתה סקוטי) ושהפרמיירליג עדיפה בהרבה
    אבל יש מאמנים שאולי רואים את המשיכה שיש ללג"א ובלהכין את הקבוצה לשחק נגד ברצלונה, ריאל, אינטר, יובה, מילאן, באיירן וכו'.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/8/08
  8. N-S-N-O Member

טוב חברים, רגע האמת מתקרב, המשחק הראשון יחל בעוד קצת יותר מ12 שעות ואני מודאג (מאוד!).

קיץ שקט מבחינת העברות עבר עלינו לצערי, הייתי אומר אפילו שקט מדיי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx
    לא הבאנו אף שחקן חיזוק ומכרנו את אנדי ג'ונסון, בואו נוסיף לזה את העזיבה של קרסלי לבירמינגהאם (העברה חופשית) ,העזיבה של גראבסן וקיבלנו צמצום בסגל המצומצם גם ככה.

במשך כל הקיץ היו דיבורים האם מויס ימשיך או יעזוב, אני חושב שהדבר פגע מאוד בפעילות שלנו בשוק העברות כי כאשר מקומו של המאמן לא בטוח (הן מבחינתו והן מבחינת ההנהלה, למרות שאני בטוח שהבעיה הייתה מצד מויס שדרש תקציב יותר גדול לשידרוג הקבוצה) אז שום דבר לא בטוח וככה לא בונים קבוצה. במקום שנשכיל ונבנה על ההצלחה מעונה קודמת ואולי אף נפרוץ לטופ4 המיוחל הלכנו ודעכנו במשך הקיץ.

לקראת המשחק הראשון נגד בלקבורן המצב לא נראה מעודד בכלל כאשר יש לנו רק חלוץ אחד כשיר במאת האחוזים וזהו יעקובו. החלוץ לצידו אמור להיות ווהן אך כרגע לא בטוח שיצליחו להכשירו למשחק (פציעה ברגל). אניצ'בי יצא לאולימפיאדה עם ניגריה ויחמיץ את המשחק הזה.
    כמובן שגם הקישור סובל מחיסורים, איך לא, פינאר נפצע לשישה שבועות וגם קהיל(כמה מזל רע יכול להיות לו??) נפצע(שוב) ויעדר. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx
    לפחות בהגנה אנחנו לא סובלים מפציעות ויעמדו לרשותנו יובו ולסקוט ובשער הווארד.

הרכב משוער על פי הסקיי:

הווארד
    ג'לגיאלקה - יובו - לסקוט - ביינס
    ארטטה - נוויל - רודוול - אוסמן
    ווהן - יעקובו

תחזית אישית: אני מאוד אשמח אם נצליח לשחזר את ההצלחה מעונה קודמת אך תצפית ריאלית יותרשלי ממקמת אותנו במקומות 8-10 עם כל הצער שבדבר.

אז שתהיה לנו עונה מהנה ובהצלחה
    NIL SATIS NISI OPTIMUM!

9. Strawberry Fields Member

N-S-N-O

הרשה לי לומר שאני אוהב את החתימה שלך.
    היא תואמת לכינוי של אוהדי אברטון: Bitters. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

10. Robin Hood Member

אין ספק שאברטון פותחת את העונה הזאת רחוק ממצב אופטימאלי, כשכרגע, על פי איכות הסגל הנוכחי, לטעמי היא נופלת מיריבותיה על המקום החמישי. כמו שנאמר ע"י משתמש אחר, הקבוצה לא הצליחה להמשיך לבנות על הבסיס האיתן והאיכותי, באופן יחסי, של הקבוצה בשנים האחרונות, ועקב המאבקים בהנהלה, העובדה שהיו"ר כבר הביע נכונות למכור אותה, והמעמד הלא ברור של מויס, קשה להיות אופטימים בנוגע לטופיס.

לעניות דעתי, הקבוצה זקוקה לחיזוק מיידי בעיקר במרכז המגרש, שכן הוא נראה פרוץ לגמרי במשחק מול בלקבורן. אומנם לשחקני ההגנה היה חלק משמעותי בהפסד, אך אני חושב שהיה מדובר בסימפטום שנבע מהמחלה העיקרית - חוסר עומק ואיכות במרכז המגרש. אין ספק שיש צורך לחזק גם את חוד הקבוצה, בעיקר לאחר שג'ונסון הלא אפקטיבי עזב, שכן למרות שהוא היה לא אפקטיבי, השחקנים שאמורים להחליף אותו אומנם עשויים לפרוץ סוף סוף העונה, אך גם להתרסק עקב גודל הציפיות מהם.

כמו כן, הבנתי שטיאגו נמצא בדרך לקבוצה. למרות שהוא נכשל ביובנטוס, אולי הוא יצליח לשקם את עצמו בפרמיירשיפ. אברטון, בכל מקרה, זקוקה לחיזוק במרכז השדה, גם אם יהיה מדובר בחיזוק בינוני.

נערך לאחרונה ב: ‏19/8/08
  11. chucky Member

רכש ראשון של הטופיז לעונה חדשה ,שחקן נבחרת דנמרק -Christian Jacobsen.
    השחקן יחתום על חוזה של שנה.
    בגלל שהשחקן עובר בהעברה חופשית מנירנברג ,המעבר פחות מפתיע,
    אבל עדיין ,לא זה מה שחסר לקבוצה.

12. Stretford Ender Member

מגן ימני לפי מה שאני מבין. הגיע הזמן שנפסיק לראות את היברט. אולי מישהו מהגרמנים יוכל להגיד לנו מה הוא עשה במועדון הקודם. אגב, השם הוא לארס ג'ייקובסן, לא כריסטיאן.

13. chucky Member

צודק ,שמו לארס.
    כריסטיאן זה שמו האמצעי ,ינערף ...
    מוזר שהוא לא נשאר בבונדסליגה ,לאחר שקובצתו ירדה ליגה ,(אם אכן מדובר בשחקן יעיל).

14. Dimitar Berbatov Member

לפי המשתמש אוריטוטי מהפורום האיטלקי (לא ראיתי על כך איזכור באף אתר אנגלי) אברטון השאילה את ויקטור אובינה החלוץ הניגרי המוכשר של אינטר.

15. chucky Member

בשעות הקרובות יצתרף לקבוצה קשר נבחרת אקוודור ,סגונדו קסטילו .
    השחקן מגיע מכוכב האדום בלגרד.