אברטון 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Bluekipper, ‏10/7/10.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן...כשג'ררארד היה בגילו אמרו שיש לו בעייה והעצמות שלו גדולות מדי או משהו בסגנון, הוא לא היה מסוגל לשחק 2 משחקים בשבוע. זה היה סיוט.

2. StevieG Member

ג'וזף יובו בדרך לפנרבחצ'ה בהשאלה לעונה עם אופציה לרכישה, כך מדווח הליברפול אקו.

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני רוצה להאמין שזה לא נכון. מה גם, שכל עוד זה לא פורסם באתר הרשמי או ב-BBC/SKY אז קשה לי להאמין. לבנתיים זה פורסם רק באקו וב-Daily Fail. ההגנה שלנו רחוקה מלהשביע רצון, בלשון המעטה, ולשחרר בלם עם ותק בקבוצה זה לא הדבר הכי חכם לעשות, אף על פי שהוא לא שחקן הרכב.

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

5. Galatasaray Member

עכשיו זה סופי, יובו חתם בפנרבחצ'ה .

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

7. WHITE HEART Member

טופיז!

שאפו!

כל הכבוד!, בנתיים המשחק הכי "דרמתי " העונה בפריימרליג.
    איזה שיוון ולא היה חסר בהתקפה האחרונה למסמר את הרביעי ולעשות משהו שלא נעשה עוד בפריימרליג.
    כל הכבוד , תשמחו מגיע לכםם. עכשיו אני יכול להגיד בוודאות שבאברטון משחקים 90 דקות=) 93 ליתר דיוק=)

8. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוצאתי על מויס הרבה עצבים בדיון המחזור (ואני עדיין עומד מאחורי זה) אבל באמת שמגיע לכם כל הכבוד.

אני לא זוכר אי פעם שמישהו הצליח, אחרי פיגור שני שערים מול יונייטד, לחזור לתיקו (ועוד תוך דקה). תודה לכם.

נערך לאחרונה ב: ‏11/9/10
  9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Last time MUFC failed to win in PL after being 2 goals up was Dec 9, 2000 Charlton 3-3 Man U

10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מאז עבר עשור, חתיכת זמן.

Follow follow follow coz everton's the team to follow.
    There's nobody better than Mikel Arteta, he's the best little spaniard we know http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs631.snc4/59186_427245061451_7063141451_5098802_4286629_n.Xxx

11. ARSI Member

מחצית שנייה נהדרת בגודיסון פארק, המון החמצות של אברטון ומהצד השני יונייטד קטלנית במתפרצות.
    השער השלישי של האורחים חתום כולו על דיסטין, גם אח"כ הייתה לו עוד טעות קריטית שכמעט נגמרה בשער עצמי. יעקובו הפתיע כשנכנס ויצר מצבים לחברים שלו.

12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ידוע שדיסטאן כבד ומותיר לא מעט חורים, העיקר שהשאלנו את יובו לפנרבחצ'ה, החלטה טיפשית.
    מקווה שבמשחק הבא, כשנארח את ניוקאסל, מויס יפתח עם קולמן באגף ימין של ההגנה. איזה מגן נהדר, הבדל עצום בינו לבין היברט הגמלוני. אמרתי ואמשיך לחזור על כך, פינאר בקלות יכול להכלל בהרכב של אחת מקבוצות הצמרת באנגליה, אולי למעט צ'לסי. הוא די אנדרייטד, הבן אדם שורף שטחים ועושה עבודה שחורה לתפארת, בנוסף לעובדה שהוא מרבה להשתתף בהתקפה וליצור מצבים לחבריו, נכס צאן ברזל! לגבי יעקובו, לאחר שמעמדו התערער בקבוצה, לא נותר לו אלא להוכיח את עצמו ולקנות את אמונו של הצוות המקצועי, נראה בהמשך איזו תועלת הוא יפיק מעצמו, כי כדורגל הוא לבטח לא שכח לשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏12/9/10
  13. ArsenalFan Member

ראיתי היום רק חלקים מהמשחק והחמצתי את הקאמבק המופלא שלכם אחרי שויתרתי על המשחק בדקה ה-80. אני רק רוצה להסכים איתך לגבי דיסטאן... בשיאו הוא היה בלם פרמייר ליג לגיטימי, אולי אפילו קצת למעלה מזה. היום, להרכב של אברטון, ב-2010, כשלצידו נמצא בלם לא הכי מהיר בעולם כמו ג'גיילקה, הוא לא מתאים. אני לא בטוח שיובו כזה להיט, גם הקריירה שלו בגרף ירידה, אני רק לא מבין איך מויס השאיר את העמדה הזו כ"כ פגיעה.

בכל מקרה, עם כל השמחה המובנת על התוצאה נגד יונייטד, אסור לכם לשכוח- שתי נקודות מארבעה מחזורים, זה הרבה פחות ממה שקבוצה עם הכישרון שיש בקבוצה שלכם והפוטנציאל הגבוה יכולה להרשות לעצמה. נכון שגם קבוצות שאברטון רואה בהן יריבות פוטנציאליות על מקום באירופה לא בדיוק פתחו את העונה בתוצאות מבריקות (לא צריך להסתכל רחוק מדי אלא מעבר לכביש), אבל הקבוצה צריכה יותר מחץ כדי להביא ניצחון. היום זו נראית יותר כמו התפרקות חסרת הסבר ומאוד לא מובנת של היריבה, במהלך החלקים שכן ראיתי אברטון שיחקה כדורגל יפה ומסוגנן, אבל התוצרת לא הייתה מספקת. מויס חייב להפיק את הלקחים מוקדם יותר ממה שקרה בעונה שעברה, לפני שהליגה תברח.

14. StevieG Member

רק רציתי להוסיף על פינאר, שלטעמי, למרות המשחק הנהדר של נאני, הוא היה המצטיין על המגרש. הוא פשוט החזיק את אברטון בתמונה גם כשארטטה לא היה מעורב וקייהיל היה עסוק בלהאבק עם וידיץ' ואוואנס. היה הדינמו של אברטון והוא בהחלט שחקן נהדר.

רודוול בחוץ לשלושה חודשים. חבל, חשבתי שהעונה תהיה עונת הפריצה שלו והוא ייהפך לכוכב פרמייר ליג, כמו שמצפים ממנו.

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ArsenalFan - אנחנו לא שוכחים, תהיה בטוח, נהפוך הוא, דווקא לאחר הקאמבק האדיר שלנו היום, התוצאות הקודמות גורמות לתסכול רב יותר, מכיוון שאנו מודעים לפוטנציאל שקיים בקבוצה ולהפסיד בבלקבורן, לאבד שתי נקודות בבית מול וולבס ולהפסיד בוילה פארק לאחר שהיית ראוי לנצח זה לא הכי משמח שיש, בלשון המעטה, על אחת כמה וכמה כשסגל השחקנים של הקבוצה שלך טוב וכשרוני יותר מהיריבות, אך בכדורגל ובספורט בכלל נוכחנו לדעת שלא תמיד הקבוצה הטובה ביותר מנצחת. במחזור הבא אנו מארחים בגודיסון את ניוקאסל, משחק שחובה לקחת בו שלוש נקודות, לאחר מכן מתחילה סדרת המשחקים הקשה, בה אנו מתארחים בקרייבן קוטג' ובסנט אנדרוז, מארחים את הדרבי ואז יוצאים לווייט הארט ליין. מקווה שנצבור כמה שיותר נקודות, זה חשוב כמובן בכדי לברוח מהתחתית הזרה לנו ובעיקר על מנת לשפר את המורל.