אברטון 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Bluekipper, ‏10/7/10.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

התלבושת השלישית הרשמית של הקבוצה הוצגה, טיפה מאוחר מהרגיל:

http://www.evertonfc.com/assets/_files/images/sep_10/efc__1284704659_kit-resize.Xxx

אהבתי!

2. ARSI Member

אוי, זה מכוער. תחשוב כמה רע זה עוד יראה על פיל נוויל...

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

כל אחד והטעם שלו יא עמי.

▬ ▬ ▬
    אחרי ההפסד בבלקבורן והתיקו בבית מול וולבס, חשבתי (וקיוויתי) שלא נשיג תוצאה מביכה יותר ולצערי התבדיתי. קבוצה שהפסידה בביתה לבלאקפול(!!!) במחזור הקודם, הפרמייר ליג עוד תוגדר כמשוגעת יותר מהבונדסליגה. לאחר רגעי הססנות, החלטתי לצפות בתקציר ושוב נוכחתי לראות שאחוז ניצול המצבים שלנו שואף לאפס, עד מתי השחקנים ימשיכו בחוסר החדות שלהם מול שער היריבה? לא זכור לי מתי הפעם האחרונה שפתחנו את העונה בצורה כל כך גרועה, שתי נקודות מסכנות מתוך חמישה משחקים, אם זה לא היה מאוד עצוב זה היה מצחיק. אבוי לנו אם לא ננצח בברנטפורד במסגרת גביע הליגה, הדבר האחרון שחסר למועדון ולאוהדים זה משבר, כאשר ארבעת משחקי הליגה הבאים שלנו הם: פולהאם (חוץ), בירמינגהאם (חוץ), ליברפול (בית) וטוטנהאם (חוץ). במצב שנקלענו אליו, לא נותר אלא לקוות לטוב.

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

פול ברייסוול, שחקן העבר של המועדון בשנות השמונים, התראיין לאתר הרשמי בנוגע למצב הקבוצה ואמר שאין צורך להכנס לפאניקה בעקבות פתיחת העונה הצולעת. ציטוטים מדבריו:
    “There is far too much quality at Everton and, with the manager they have got, they will be fine. It is a case of not panicking. Everton have players around the dressing room who have been there and done it before. They will be hurting as much as the supporters and will be desperate to put it right.

I think they will want to get back to basics and remember what got them there in the first place. They could have won the game against Man United and that shows what they are capable of. They have to stick together and they will be a stronger unit for it once they have come out the other side. It won’t be a problem for them – everyone at Everton has a strong work ethic – because that is the philosophy David Moyes has built up there.”

ועל המשוכה הקשה בשבת בקרייבן קוטג', שם העביר שתי עונות כשחקן, כאשר בסיומן פרש ממשחק פעיל, ומיד לאחר מכן אימן את הקבוצה למשך עונה אחת:
    “Fulham is a good club, and they are established in the big time now. It is a great ground to visit with the old stands and there is a great atmosphere there. Everton will go there and want to get a result but it won’t be easy. Mark Hughes has taken over and they have made a solid start. I enjoyed my time there as a coach and as manager and it is good to see them punching above their weight. These days a point at Fulham is not a bad result by any stretch. If you’re flying then you may be looking to get all three points, but not many will leave there victorious.”

http://www.evertonfc.com//news/archive/201...or+Better+Times
    ▬ ▬ ▬
    מסכים עם דבריו. מקווה שהקבוצה תצא לדרך חדשה, כי אין עוררין על כך שהסגל שלנו שווה הרבה יותר ממקום 19, בתקווה שאם וכאשר תגיע התקופה הטובה שלנו, בה נעשה רצף נצחונות ונצבור המון נקודות, זה יספיק לנו כדי להיאבק על כרטיס לאירופה, בניגוד לעונה שעברה, בה איחרנו את הרכבת.

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

Same old!

אם לפני המשחק הסתפקתי בנקודה, כעת אני ממש לא. מויס צריך לעשות שיעורי בית, אחרת הוא ימצא את עצמו בחוץ במהרה ובצדק. בושה וחרפה שמשחק שלם אנו משחקים עם חלוץ אחד, בושה וחרפה! הסקוטי ממשיך להיות מקובע בשיטת המשחק המיושנת והלא יעילה שלו, מתי הוא ילמד? רבאק, מתי??? בקפורד לא ראה דקה, כמוהו גם גואיה הצרפתי. העיקר שהוא הכניס את הייטינחה וביליאלטדינוב שיעבו את הקישור, גאון. ובחלוף שישה מחזורים אנו נועלים את הטבלה.

אני יכול להגיד בלב שלם:

ה ב י ת ה !
    http://www.sos1878.co.uk/wp-content/uploads/2010/08/Moyes9.Xxx

6. שלו Guest

יש סיבה לכך שבתלבושות החוץ של אברטון יש בד"כ את הצבע הוורוד?
    והתלבושת השלישית יפה מאוד, למרות שלא נראה לי שתשחקו איתה העונה מתישהו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/9/10
  7. Strawberry Fields Member

אם אני לא טועה זה התחיל כחלק מקמפיין למחלמה בסרטן השד. מס' שחקנים הצלטמו עם נשים כשהם לובשים גרסה ורודה של החולצה, חיבור והזדהות לצד השני או משהו כזה.

8. eran levy Member

בשבת הייתי בקרייבן קוטג' במשחק של פולהאם נגד אברטון.
    אברטון היתה טובה יותר כמעט לאורך כל המשחק. פלאיני ניהל נהדר את המשחק במחצית הראשונה, ולמרות שבשניה נחלש היה גורם מרכזי ללחץ. פינאר לא הפסיק ללחוץ באגף, ורק בגלל החמצות של יעקובו לא כבשה אברטון שערים.

בסיום המשחק יצאו שחקני אברטון מהמגרש. כולם נחמדים אחד אחד, פלאיני נראה בכלל לא קשור, עם חיוך מבוייש. שערים לא ראיתי, לפחות יש תמונה עם יעקובו.

9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לפחות יצאת עם משהו, חצי נחמה. יעקובו אמנם החמיץ אך אפשר להסתכל על זה אחרת, הוא היה החלוץ היחידי במשך 94 דקות, מה הוא כבר יכול לעשות לבדו מול ארבעה שחקני הגנה של פולהאם? אם המאמן היה מכניס את החלוץ הנוסף על הספסל (שלא שותף בכלל! אני כמובן מתכוון לבקפורד), אז האחרון יכל למשוך תשומת לב מבלמי הקוטג'רס והנטל על יעקובו היה מופחת ואולי היינו משיגים את ניצחון הליגה הראשון שלנו העונה, אך קל לדבר בדיעבד. מקווה שמול בירמינגהאם שיטי בשבת, מויס ילמד את הלקח ויפתח עם שני חלוצים (יעקובו ובקפורד, אלא אם כן סאהה יהיה כשיר) וכך הסיכוי שנכבוש יהיה גדול יותר.

10. ARSI Member

הבעלים של אברטון היו סבלניים עם מויס במהלך השנים בתקופות קשות (ואפילו פינקו אותו לא מזמן בחוזה חדש ושמן של 3 מיליון ליש"ט לעונה) אבל מקום אחרון עשוי להיות תחילת הסוף שלו בקבוצה. המשחק בבירמינגהאם הוא קריטי עבורו ואם הדברים לא ישתנו מהר אולי הוא בעצמו יתפטר.

11. ArsenalFan Member

תהיה להם גם סבלנות אחרי עונה של מאבקי תחתית, אם אברטון תידרדר לזה (וזה ממש לא בטוח שזה יקרה, למרות שכרגע היא הקבוצה היחידה ללא ניצחון בפרמייר ליג). הסיטואציה הכלכלית באברטון לא מאפשרת להם להיות יותר מדי בררניים ולזרוק אוטוריטה כמו מויס לפח, כשמי יודע מה מחכה להם בחוץ. מויס עשה לביל קנרייט הרבה יותר דברים טובים מבחינה כלכלית מאשר רעים, זה בטוח, וההישגים שלו מצדיקים כל פני שמשלמים לו.
    אם מויס יתפטר או לא, זה כבר תלוי בו. לא מאמין שזה יקרה, כרגע אין לו סיבה להתפטר, אברטון מסוגלת וצריכה להתאושש.

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/10
  12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעבר לכך קשה לבוא בטענות למוייס שלא בדיוק מקבל תקציבים עצומים ומה לעשות, החומר שעומד לרשותו לא הופך צעיר מיום ליום.
    אברטון כבר שנים קבוצת נדנדה, שנעה בין עונה חלשה שנפתחת חלש ומתחזקת מעט לעונה שנפתחת חזק ונחלשת מעט לקראת הסוף. זה הכי הרבה שאפשר להפיק מסגל לא עמוק. אני לא יודע אם בנסיבות האלה אפשר לקרוא למוייס לא יעיל...

13. ARSI Member

אני לא בטוח שאם אברטון תישאר עוד חודש מתחת לקו האדום, ההנלה לא תאבד את הצפון בעיר הצפונית ותפטר את הסקוטי. עכשיו אפשר להגיד שזה רק תחילת העונה וכו' אבל אח"כ זה כבר יהיה משבר שממנו קשה יותר לצאת יחסית להווה.
    לעניין הסגל, אז אברטון ממש לא שווה תחתית. יש לה שוער מצויין, בהגנה ג'אגיאלקה וביינס הם טובים+.
    האחות המכוערת מגינה ברמה סבירה, פלאיני מצויין. גם החוד יהיה איכותי ברגע שסאהה ובקרפורד ייכנסו לעניינים.

14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לביל קנרייט הבעלים יש המון כבוד כלפי מויס, תמיד מדבר בשבחו בתקשורת. בשל המצב הכלכלי הרעוע במועדון, אני לא רואה סיכוי לפיטורים של מויס, אין להנהלה מספיק כסף כדי לשלם לו פיצויים. אם הקבוצה תמשיך לקרטע ולא תצא מהתחתית, אני מאמין שמויס יתפטר על דעת עצמו. זה יקרה רק אם המצב יהיה באמת גרוע וגם אז אני בספק, מכיוון שלסקוטי יש כבוד גדול למועדון הזה, אותו הוא מאמן בעונתו השמינית ואולי הוא יראה לנכון לא לנטוש קבוצה במשבר. אנו נמצאים בסוג של מבוך, ישנם מלא אופציות אך אין לדעת באיזו לבחור. מקווה שנצא מהתקופה הרעה שפקדה אותנו החל מהיום, בסנט אנדרוז, איצטדיון קשה מאוד שאפילו קבוצות גדולות וחזקות מאברטון השאירו בו נקודות. אין ספק שאנו לא שווים תחתית, המקום בטבלה זר לנו ומקווה שנברח ממנו במהרה, אחרי הכל מדובר בליגה הטובה והקשה בעולם, אף קבוצה לא תעשה לנו חיים קלים, גם לא הקטנות.

15. eran levy Member

הנהלת אברטון צריכה לשכוח מהמשחק האחרון ולהביט קדימה, המשחק הזה לא היה קנה מידה כלשהו. פולהאם שיחקה בלי דמבלה וזאמורה, דמפסי לא באמת מסוגל לבד והקבוצה נסוגה לאורך כל המשחק. כשאברטון משחקת עם חלוץ אחד זה קשה מאוד לפרוץ קבוצה הגנתית ביום נתון. מרכז השדה היה של אברטון ובאותה דרך היא יכולה לנצח את בירמינגהאם, וזה גם ההימור שלי על המשחק - נצחון חוץ לאברטון. אפשר לדחות את הדיון על מויס לפעם אחרת (או שאוכל את כובעי בעוד שבע שעות...).

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/10