אברם גרנט בפורטסמות': הסוף

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏7/10/09.

1. eastlands Member

יש לי סמפטיה לפראטון פארק , אוהב את האוירה ואת השידורים מהמגרש הזה , איך לעזאזל הוא שוב הגיע לשם ? מה זה התפקיד המסריח הזה ?
    מנגר שהגיע לגמר האלופות ואף אחד לא רוצה בשירותיו , פיני כבר דיבר על סולימאן ותפר לאפס הזה תפקיד , שרק יתרחק לי מחפירות אצלנו עכשיו כשהוא שוב במולדת ,אני מפחד מהיום שבו חס וחלילה הוא יפול על אהובתי , האיש הזה מסוכן אני כבר בכוננות.

2. Dimitar Berbatov Member

עופר, האווירה בפראטון פארק באמת טובה. אבל איך לעזאזל אתה יכול לסבול את הרשרושים האלה שם או מה שזה לא יהיה. סיוט!

3. GRANDE LAZIO Member

גם מוריניו לא מתאים.. הרי הוא נכשל בליגת האלופות ועונה אחת בליגה... אם טרי היה מבקיע את הפנדל מה היית אומר? שהוא גדול מהחיים?

אוף. מה יהיה איתכם?

4. Ryan Giggs11 Member

טוב לגרנט?ברור שוב פעם ממציאים לו תפקיד שגם הוא לא מבין מה הוא עושה בו(אם אינני טועה פעם רדנאפ נשאל מה תפקידו של גרנט והוא השיב שגם הוא עדיין לא מבין),הוא מקבל כסף חינם ועם אופציה לאימון לעוד חודש אם הדברים לא ילכו.

5. איגור .פ. Member

אני בשונה לכולכם ,חושב שהוא יכול להצליח שם ,הוא יכול להרים את פומפי מהקרשים.

הוא יכול להחזיר אותם למרכז הטבלה.אני מאחל לו הצלחה

6. SkiMan Member

אנשים מתעלמים מנקודה חשובה והיא: מה זה לעזאזל מנהל מקצועי?
    פעם כשעשו תוכנית על גרנט בערוץ 22 ראיינו את רדנאפ שהיה בזמנו מנג'ר פומפי כשגרנט היה מנהל מקצועי ולרדנאפ לא היה מושג מה לעזאזל גרנט עשה בקבוצה שלו. אפילו הוא נקרע מצחוק מהטייטל של התפקיד שתפרו לגרנט: מנג'ר מקצועי. הדבר היחידי שגרנט עשה זה לסדר קונוסים באימונים.

7. Rudess Member

ולהכין סנדביצ'ים לשחקנים.

8. Ryan Giggs11 Member

אני חושב שהמטרה היחידה של התפקיד היא לקבל כסף לחינם ולחכות לפיטוריו/התפטרותו של המאמן בשביל לאמן אחריו(לפחות כשהוא יקבל את התפקיד הפעם באמת אפשר להגיד שהקבוצה הייתה במצב רע).

נערך לאחרונה ב: ‏7/10/09
  9. AronB Member

רגע,
    פומפי חושבת שגרנט הוא הבחוריקו שיציל אותה מהצניחה החופשית שהיא שרויה בה מאז עזיבת רדנאפ?

10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי אותו לפני שבועיים יושב בבית קפה ליד הבית שלו.
    רציתי לצעוק לו תודה שהביא לי גביע ליגה הודות ל ניהול משחק כושל מול יריבה נחותה.

הוא כמובן ישתחל להיות שם מאמן ראשי, פול הארט ממילא מאמן שאף אחד לא ממש הבין מה הוא עושה בתפקידו ובסך הכל מכינים שם את הכר למאמן החדש, ולכן אמיר - בעיניי זה עדיף על הפעם הקודמת שהיה שם.
    מה גם שלאור הממצאים בשטח הוא כנראה לא מצא שום דבר למרות אינספור הידיעות שקשרו אותו לכל חור בגלובוס. לפחות זה נחסך מאיתנו.

11. Cup of Tea Liverpool, UK

שווה להמר על זה. גרנט המאמן הבא של פומפי.

12. Rudess Member

אם פתאום פול הארט יעלה על רצף של נצחונות, גם אז הוא יפוטר? או שאז גרנט ייקח קרדיט על השינוי החיובי בקבוצה, או ששתי האפשרויות ביחד? :)

13. matanmo Member

גרנט שוב עושה זאת(או יותר נכון שוב יעשה זאת). הוא מגיע לתפקיד שאפילו ה' לא יודע מה עושים בו וכמו שעשה בצ'לסי, הוא יהפוך להיות המנג'ר של פומפי. מגעיל.

14. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

או, אני לא אומר שזה לא עדיף מבחינתו על הפעם הקודמת. רק שאחרי כל מסע החיפושים הכושל - כפי שציינת - וההצהרות שהוא מחכה להצעה אטרקטיבית, זה מצחיק שהוא נחת פחות או יותר באותו מקום בו הוא היה כבר קודם. פורטסמות' ואטרקטיביות לא הולך ביחד.

15. Cup of Tea Liverpool, UK

http://www.skysports.com/story/0,19528,11095_5615582,00.html

חתם ל-3 שנים הנחש. מה שמפתיע זה שהם לקחו ציטוט מOne, לפחות זה היה אחד שגם אפשר להמציא. טוב נו, הם לא יודעים שם באנגליה מה שאנחנו יודעים. והכי מוזר, תקראו את התגובות למטה, הם אשכרה בעדו.