אברם גרנט בפורטסמות': הסוף

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏7/10/09.

1. KirkH Member

מה נסגר איתנו?!? אולי מה נסגר עם המהירות בה אתה מאמץ את השקרים של הבן זונה המסריח הזה?

כמה זה היה שקוף. מרוב חיפושים אחרי משרות אטרקטיביות הוא נוחת בקבוצה עם הסטטוס הנוכחי הכי מסריח שיש ו... בתפקיד חסר חשיבות אמיתית ו... איך לא, תפקיד שמאפשר לו להנות מכל העולמות כשהוא יגיע לראיון הבא - אם בדרך נס הספינה הטובעת של פומפי תתרומם, כמובן, זה הוא ולא אחר שאחראי בלעדית על העניין ("אבל אני נותן את כל הקרדיט לפול הארט על ההישג"). ואם הספינה תמשיך לטבוע, כמובן שיהיה צורך בזעזוע, ומה יותר מזעזע עבור השחקנים כאשר המנהל המקצועי הדגול ש"הגיע לגמר הצ'מפיונס" יורד ממפלס ההנהלה לחדרי ההלבשה.

פאק, לא הבנתי מה פתאום אני מסתובב עם בחילה מאז הצהריים. איכס. רק מלחשוב על זה שעכשיו הפרצוף עם החיוך המזוייף שלו יהיה מרוח לי כל יום ראשון בתקשורת של חבריו הלקקנים בארץ. איכס.

תכלס אין לו הרבה אפשרויות להצליח. שזה כבר טוב. האמת שאני מתקשה לראות אותו לוקח את המושכות בעצמו אם הכישלונות של הארט ימשכו מהסיבה הפשוטה שהכלב המסריח לא נוהג ללכלך את הנעליים בשלוליות אם זה לא יוצר לו תדמית של אלוהים והמצב של פומפי נראה די פטאלי.

לפחות לקראת סוף הקדנציה אנשים התחילו להבין איזה שקרן מניפולטיבי הוא והוא הפך לדמות שלילית בקרב הקהל. אני מקווה שזה יישאר המצב ושהוא יתקבל בשריקות בוז מהדהדות בגשר. למרות שאני די בטוח שפיני ורומאן כבר סגרו לו טקס חזרה "מרגש עד צמרמורת".

איכס איזה אפס.

אני מודה לג'וני כל יום על ההחמצה ההיא. הציל לי את האהבה לכדורגל.

נערך לאחרונה ב: ‏8/10/09
  2. SkiMan Member

קצת אוף-טופיק, אבל אתה אשכרה שמחת כשטרי החמיץ את הפנדל? משום מה קשה לי להאמין...

3. Ryan Giggs11 Member

ממש מצחיק לראות את הטוקבקים של האוהדים, מה הם ראו שאנחנו לא?

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

את כולם כתב ניב רסקין בשמות בדויים.

וברצינות, זה שגרנט נחש, שקרן, מניפולטור וכו' לא הופך אותו ללא מבין בכדורגל. התוצאות שלו בצ'לסי, כשלעצמן, היו סבירות, בלי קשר לכך שהמינוי היה ביזיון ולא צריך היה להיעשות.

5. FaN_MU Member

הנוכל הזה אף פעם לא ישאר בלי עבודה. זה כמו לכתוב "פיני זהבי השתתף בהעברת שחקן"...

6. GRANDE LAZIO Member

מה כואב לכם אנגלופילים שגרנט חזר לאנגליה?
    תנשמו, שתו מים ותרגעו.

KirkH, איזה שקרים בנאדם? גרנט חתום על אחד ההישגים הגדולים ביותר בהיסטוריה של צ'לסי, ואתה מתנהג כאילו הוא הוריד אותכם ליגה. וואלה לשמוע לכלוכים כאלה מאוהד צ'לסי (האמנם?) על גרנט, שהרים את הקבוצה מהקרשים אחרי עידן מוריניו, זה פשוט מדהים.

אני בטוח שרוב אוהדי צ'לסי מעריכים ומוקירים את פועלו של הישראלי. כנראה שלא סתם אומרים שלאנגלים יש תרבות אחרת.

7. SeRgInHo Member

"הרים את הקבוצה מהקרשים" http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

אז מה תגיד על מנצ'סטר יונייטד שבאותו הזמן הייתה מתחת לצ'לסי בטבלה? "פרגי לקח קבוצה שמועמדת לירידה ולקח איתה אלליפות וליגת האלופות"?

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

טבלת הפרמיירליג ביום בו גרנט מונה למנג'ר:
    1.ליברפול 14
    2.ארסנל 14
    3.מנצ'סטר סיטי 12
    4.מנצ'סטר יונייטד 11
    5.צ'לסי 11
    6.אסטון וילה 10
    7.אברטון 10
    8.ווסטהאם 10
    9.ניוקאסל 9
    10.בלקבורן - 9
    11.וויגן אתלטיק 8
    12.מידלסבורו 7
    13.בירמינגהאם 7
    14.סנדרלנד 7
    15.פורטסמות 6
    16.פולהאם 6
    17.טוטנהאם 4
    18.רדינג 4
    19.דרבי 4
    20.בולטון 3

אם אתה רואה פה קרשים אני אשמח לדעת איפה. שוב, לגרנט הייתה קדנציה מכובדת וסבירה, אבל הפער בין מה שהוא ותומכיו מספרים לבין המציאות גדול.

9. GRANDE LAZIO Member

הסמייל שלך היה מיותר סרג'יניו, לא לעניין בכלל.

המצב בצ'לסי היה פח אז. מנטאלית, הקבוצה הייתה במשבר גדול, לאו דווקא מבחינת תוצאות. כל הזמן היה את אותו רחש באוויר שמוריניו גמר את הסיפור שלו במועדון, וזה יצר אווירה רעה בקבוצה. זוכר את התקופה הזו טוב מאוד, כי מוריניו היה המנג'ר האהוב עליי ועקבתי אחריו.

תידבק יתר לפרטים, אח"כ תגיב חופשי.

10. FaN_MU Member

גרנט בעזרת קשרים שכנע את אברמוביץ' להעיף את מוריניו ואז השתחל למשרה שהתפנתה. אברמוביץ' כדי לא להתבזות יותר מדי, נתן בונוסים גדולים יותר לשחקנים בתקופת גרנט, לכן צ'לסי השיגה תוצאות (ושיחקה גועל נפש). שנה אחת הספיקה, אבל קללת גרנט המשיכת לרחף מעל צ'לסי עד שהידינק הגיע. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

11. Ryan Giggs11 Member

תגיד לי אתה עובד אצל גרנט?או שהשטיפת מוח עושה אצלך שעות נוספות?
    מביאים לך פה מצב בטבלה ואתה עדיין טוען שהוא הרים אותה מהקרשים?מצב פח?
    בחיי איזה שטויות...

12. THE STRETFORD END Member

אני מניח שזה רק עניין של זמן עד שגרנט ימונה להיות המנג'ר של פורטסמות,
    או ע'י בחישה מאחורי הגב של פול הארט או וככל הנראה,כמה תוצאות לא טובות של פורטסמות.
    כרגיל גרנט לא מסוגל לקבל תפקיד בלי איזו קומבינה,קשר אישי או משהו כזה.
    מנג'ר שהגיע לגמר גביע אירופה לפני שנה וחצי היה אמור להיחטף בכל הזמן הזה
    והיו לא מעט קבוצות,גדולות וקטנות שחיפשו מנג'רים וגרנט אפילו לא היה בתמונה,
    לי זה לא גורם להרים גבה,אין סודות בכדורגל וכולם יודעים מי,מה ואיך היתה התקופה של גרנט שם.

בארץ אוהבים לדבר על הקשר הון-שלטון
    בכל הנוגע לסיפור הזה אז זה פשוט מאוד,קשר גרנט-זהבי.

13. Daniel616 Member

גרנט לקח את הג'וב כדי לסלול את דרכו בחזרה לאימון. לדעתי הוא לא יאמן בפומפי כי הוא יפחד שזה יפגע לו ב"מוניטין", כי כרגע היא נראת כמו מועמדת ברורה לירידה בסיום העונה. אני מאמין שעם סיום העונה הוא יעבור לקבוצה כלשהי בפרמיירליג לעוד איזה תפקיד ריק ומיותר, ודרכו הוא יסלול את דרכו לעמדת המנג'ר. צריך להודות, הבנאדם גאון במה שהוא עושה (קומבינה!).

גרנט לא לקח את צ'לסי מהקרשים, איזה משפט מפגר זה. צ'לסי הייתה בתקופה לא טובה כ"כ דאז, אבל בטח שלא בקרשים. אם הוא יתמנה למאמן פומפי ויצליח להשאיר אותה בליגה (פחחח) - זה נקרא לקחת מהקרשים.

14. JR-Riquelme Member

גרנט אולי שקרן מגעיל שקיבל את התפקיד בעזרת ליקוקים וכאלה, בצעם לא אולי בטוח, אבל כמו שקאריק כתב לפני הוא מבין כדורגל והוא הגיע עם צ'לסי לגמר ליגת האלופות! היה רחוק פנדל אחד מהתואר, וגם בפריימרליג עם צ'לסי הוא נשאר בתמונת האליפות עד המחזור האחרון.
    בהחלט הישג יפה מאוד למאמן שזו שנתו הראשונה בקבוצה גדולה ובכלל באירופה.

15. matanmo Member

גרנט לא עשה שום דבר מיוחד במערך ובסגל שהוא ראוי למחמאות, הכל נשאר אותו דבר כמו בתקופת מוריניו. הוא אולי הגיע לגמר ליגת האלופות אבל כשבדרך הוא פוגש את הקבוצות הכי קלות, צ'לסי נראתה רע. בתקופת גרנט הכל הסתמך על התחת שלו ולא על היכולת(ומה לעשות שהתחת החליט לבגוד בו [בצדק] בסוף העונה).
    גרנט גרם לי להפסיק לאהוד צ'לסי.