אברם גרנט בפורטסמות': הסוף

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏7/10/09.

1. George Best Member

כן, ואולי ביבופ ורוקסטדי הציעו לו לכבוש את הטכנודרום.
    עאלק חיכה להצעה מקבוצה ברמה של צ'לסי.
    בגלל זה הוא חזר לתפקיד הראשוני שלו באנגליה - מכין קפה ומביא עיתונים עד שהמאמן יפוטר.

2. ELIRAN767 Member

למה שלא יחכה מביחינתו?,תחשוב על זה אתה מאמן בקבוצה בקלבר של צ'לס,י מגיע לגמר ליגת אלופות למה לא ללכת לאמן בקבוצה כמו בלקברון?. יש לכך ביסוס לטענה שהוא לא קיבל הצעות? מקבוצות כאלה?

אתה אומר שהוא לא קיבל הצעה כי נירא לך או שיש לך ביסוס,אנשים כמוך שונאים מישהו כל כך בטוחים שלא רואים את העובדותת.

נערך לאחרונה ב: ‏8/10/09
  3. George Best Member

למה לא ללכת לבלקבורן?אתה צודק בהחלט, רק חבל שהוא לא קיבל הצעה לאימון בפרמיירליג.
    אתה צריך להוכיח לי שהיו הצעות, ולא להיפך.
    כל פלוץ של אברם היום מגיע לכותרת ראשית באתרי הספורט בארץ, אז נראה לך שהצעה לאימון מקבוצת פרמיירליג לא הייתה נחשפת?
    כן, מרוב שהיו הצעות הוא בחר לחזור להיות מנהל טכני (מה זה בכלל?) בפורטסמות'.

4. ELIRAN767 Member

אתה אמרת שאין הצעות,אז אתה צריך לבסס את הטעיון שלך.

דבר שני שהוא היה בשיא בתקופת צ'לסי,וסירב להגיע לקבוצות בדרגתה של בלקברון זה טבעי שהערך שלו ירד,תירא את רוברטו מנצ'ני שהיה באינטר חיכה לקבוצות ברמתה ושלא קיבל הערך שלא ירד,ותירא עד היום לא מצא קבוצה.

5. Daniel616 Member

WTF? איזה הוכחות הוא יכול להביא לך על כך שאין הצעות? הריי לא יעשו כתבה על האין הצעות שלו. היו דיבורי סרק חסרי בסיס שהתפרסמו בתקשורת הישראלית. לאברם גרנט לא הייתה אף הצעה מקבוצה בפרמיירליג, כי אם הייתה לו הוא לא היה הולך להיות מנג'ר מקצועי או מה שזה לא יהיה בקבוצה שככל הנראה תרד ליגה בסיום העונה. זאת ההוכחה הכי טובה שיש.

6. ELIRAN767 Member

על סמך מה אתה אומר שין לא הצעות כי נרא לך זה יכל להיותTFW?

עם אין לו ביסוס שאין לא הצעות , אז שלא יגיד שאין לא הצעות.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו בבית משפט. ההגנה לא צריכה להוכיח שמשהו לא קרה. התביעה כן צריכה להוכיח שמשהו כן קרה. בלתי אפשרי להוכיח שלא היו לו הצעות, לכן חובת ההוכחה על מי שטוען שכן היו לו הצעות. השורה התחתונה היא שבין כל הספינים של גרנט שמחכה ל"הצעה אטרקטיבית", הוא חזר לאחד המועדונים הכי פחות אטרקטיביים בפרמייר ליג, בשלב זה אפילו לא כמנג'ר, ושוב כסידור של "חבר מביא חבר" במקום "מועדון מביא מישהו שהוא מעריך".

אני יכול לחשוב על לפחות שבעה מועדונים אנגליים יוקרתיים ואטרקטיביים יותר מפורטסמות' שהחליפו מאמנים בשנה האחרונה. משום מה, הוא לא באף אחד מהם. ים של נבחרות שהחליפו מאמנים וגרנט הוזכר כ"מועמד", והוא לא באף אחת מהן. בין אם הוא חיכה להצעה אטרקטיבית או סתם לא בא לו לאמן, העובדה שנחת בפראטון פארק מכל המקומות בעולם אומרת הכל.

8. ELIRAN767 Member

אתה צודק. הוא טבע ואמר שאין לו הצעות אז חובת ההוחכה עליו.

ולמען הסר ספק אברם אמר בעצמו שהיו לן הצעות, והוא דחה אותם.

לא הכי אמין אבל עדין יותר ממה שאמרתם עד כה.

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

בבקשה תסביר לי איך מישהו יכול להוכיח שלא היו הצעות. כפי שאמרת בעצמך, גרנט לא אמין, אז כל מה שהוא אומר לא רלוונטי.

כאמור, ים של משרות מעניינות התפנו בשנה וחצי האחרונות. כל מה שגרנט קיבל בסוף, אחרי המתנה ארוכה, זה את החרא בפורטסמות'. המסקנה די ברורה, אבל אני מניח שאתה מעדיף לחשוב שגרנט - שאמר כבר תקופה ארוכה שהוא רוצה לחזור לאמן - דחה אותן רק כדי לחזור למשהו שאינו משרת אימון, ובמועדון לא ממש מלהיב.

10. ELIRAN767 Member

טוב אני שפוך כבר, מחר אני יענה לך אבל דבר אחד,אני מקווה שתישפטו אותו עכשיו בפורמות לפי התוצאות ולא לפי סתיגמות. לילה טוב.

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ע"פ איזה תוצאות נשפוט אותו? אף אחד לא יודע מה התפקיד שלו!

12. FaN_MU Member

בעתונות הישראלית אברם יהיה מאמן/מנג'ר/מנהל השנה באנגליה - האיש שאיתו פורטסמות ניצלה מירידה!

13. קינג לדלי Member

אגב,הג'ייקוב הזה אוהד שרוף של טוטנהאם.

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין מה השאלה,התפקיד שלו לשבת פיזית מאחורי המאמן,אם המאמן מפוטר,אוטומטית גרנט דוחף אותו ומתמנה למנג'ר חירום.
    בינתיים,אם למשל דיוויד ג'יימס מעוניין בזוג גרביים חדשות והאפסנאי בחופש,מי אתה חושב עושה את זה?

15. THE STRETFORD END Member

רחמיי על אוהדי פורטסמות,
    הקבוצה שלהם מתנהלת כמו נערת ליווי שעוברת מסרסור לסרסור(איפה לעזעזל ההתאחדות לבדוק ולסנן את האנשים שרוצים לרכוש מועדוני כדורגל?)
    גם דרג הביניים מנהל ככה(פיטר סטורי,היה בווסטהאם וכבר אז לא אהבתי אותו,גם שם היה מקושר לחוט הישראלי אם זהבי או כאלה אנשי עסקים שהתעניינו להכנס לקבוצה)
    וכל זה גרם למנג'רים לבוא וללכת,לשחקנים רבים לבוא וללכת
    ומהיי של זכייה בגביע האנגלי הם עכשיו שוב בתחתית של התחתית
    ועכשיו "סרסור" חדש ישן בדמות גרנט,
    שוב פעם לתפקיד הזוי שאף אחד לא יודע באמת מהו שנתפר עבורו בעבר.

ELIRAN767

אני לא חושב שגרנט מאמן רע,אני בטוח שהוא יודע הרבה על כדורגל,
    שיש לו תפיסת עולם מסויימת על איך הוא רוצה לראות את הקבוצה שלו משחקת
    אבל הפעם האחרונה שהוא היה מעורב בזה ורק בזה היתה אי שם בקדנצייה הראשונה שלו במכבי ת"א,
    מאז כל קריירת האימון לא היתה נקייה,אם בלהשיג ג'ובים בקבוצות אחרות,כולל חזרה למכבי ת"א לקדנצייה שנייה,תמיד הכל היה מעורב בפוליטיקה מסריחה,באנשי לובי,בקומבינות ובקשר ישראלי כשמדובר באירופה.

תשאל את עצמך למה גרנט שאתה כה משבח אותו על "ההישג" של הגעה לגמר גביע אירופה
    לא עבד בשום מועדון אחר מאז וכמנג'ר?
    לא הצעות(שהיו או לא היו)אלא רסמי חתימה ועבודה בקבוצה חדשה?
    הוא חיכה להצעה הנכונה והאטרקטיבית?
    ובכן,אז איך זה שהוא חוזר לקבוצה שנמצאת במקום האחרון באנגליה ולא כמנג'ר אלא תפקיד של כלום ושום דבר?!
    זה האטרקטיבי שהוא חיכה לו?
    זה לא נראה לך חשוד משהו?
    זה לא נראה לך שזה אומר משהו על מה חושבים על גרנט מקצועית באנגליה
    וגם אם חושבים עליו חיובי בהקשר המקצועי לא רוצים להתעסק איתו בגלל שתוך זמן קצר הבינו שמאחורי ערשת הפנים התמימה מסתתר נחש?!

על פי איזה תוצאות נשפוט אותו בפורטסמות?
    נכון לעכשיו שום תוצאות,אין לו שום קשר לעניין המקצועי,
    אבל אם פורטסמות תצליח לאגור נקודות תהיה בטוח שהוא ייקח את הקרדיט
    אבל אם פורטסמות תמשיך להפסיד תהיה בטוח שגרנט ימצא את הדרך לנקות את עצמו מאשמה
    והרי הוא לא המנג'ר...

תעקוב ותחזור אלינו עם מסקנות לאחר תקופה מסויימת,
    אנחנו לא היינו מוכנים לאכול את הלוקש הזה בפעם שעברה ואין לנו חשק להתחיל לאכול אותו גם הפעם.

ועוד משהו,
    אין קשר להיותו ישראלי,
    אני לא חושב שיש פה מישהו שלא הוריד את הכובע בפני ההצלחה המקצועית של יוסי בניון,
    בשבועות האחרונים וגם אם הרבה לא מחזיקים ממנו,כולל אני,אין אחד שלא פירגן לתמיר כהן
    על כיבוש שערים,על היותו נכנס לתבנית של שחקן הרכב
    ותמיר כהן זו באמת דוגמא מצויינת,גם הוא הגיע לאנגליה בזכות סוכן כל יכול ולא בגלל שהיה כוכב מיוחד,
    אבל זה לגיטמי יותר כשמדובר בשחקנים מה גם שהוא הגיע לקבוצה קטנה וגם שם נחת קודם כל לקבוצת המילואים אבל הוא את ההכרה המקצועית
    שלו כיום עושה דרך הרבה מאוד זעה,עבודה קשה ותוצרת,
    זה כל מה שאנחנו מבקשים בכדורגל שלנו.