אוברייטדים: פרימיירשיפ 2006

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏21/4/06.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא לברזיל אין בעיה עם מגנים ימניים, אחרי קאפו תהיה תקופת סיסיניו ודני אלבס בעמדה הזאת ככה שלהם לא יהיה מה לדאוג.

אני גם לא מסכים לגבי פנאנט, שחקן מאוד כשרוני, אולי אחרי שהוא נזרק מארסנל עוד אפשר היה להגיד עליו אובר רייטד, אבל איך אפשר להיות אובר רייטד בבירמינגהאם?

נערך לאחרונה ב: ‏21/4/06
  2. W.Rooney Member

לדעתי, אחד האוברייטדים הגדולים ביותר בפרמייר-ליג הוא דני מרפי, שעבר מצ'רלטון לטוטנהאם לפני מס' חודשים.
    כ"כ הרבה דובר על השחקן הזה. כמה שהוא מוכשר, על הטכניקה המדהימה שיש לו ברגליים. אבל את כל אלה ראינו בצ'רלטון. עכשיו כשהוא בטוטנהאם אנחנו לא רואים אותו על המגרש, הוא בקושי מקבל דקות משחק, וחבל.

מרטין יול צריך לקחת את עצמו בידיים. אם יש שחקן שיכול להביא לטוטנהאם את המקום הרביעי בסיום העונה, הוא לא אחר מאשר דני מרפי.

3. George Best Member

W.Rooney

מה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

אוברייטד=שחקן שמוערך יתר על המידה.
    אתה התכוונת שדני מרפי הוא אנדרייטד=שחקן שלא מוערך מספיק.

יש מבין?

4. Hammers Fan Member

שימו לב למה שכתבתי, אין כאן ספק שהבחור כשרוני ברמה יוצאת דופן (אותו הדבר לגבי פנאנט), אבל כל עוד זה לא מביא יותר מדי תועלת אז חוץ מקצת שואו אוף, אין על מה לספר לנכדים. כמו שציינתי בדוגמא של לאמפרד, אני מעדיף שחקנים שאינם ברוכים בכשרון שמיימי אבל עובדים קשה עם תוצאות כמו איאן בישופ, דניס ווייז או אפילו סטיבי פוטס מאשר להטוטנים שפעם פעמיים חוטפים להם כדור ונשארים מתוסכלים במשך 90 דקות אנמיות.

וכן, בנבחרת רובן הוא שחקן המפתח, הוא ה-Go-to Man. בצ'לסי, מה לעשות, הוא עוד שחקן ברוטצייה של מוריניו.

הלאה,
    קודם כל אני נורא מודה לך על הסמיילי המפרגן. שנית, לא צריך להנעל על מה שנראה כמו קונצנזוס. את השם של נוולן העליתי דווקא כי באנגליה מסמנים אותו ונותנים לו יחס מיוחד, לא כי הוא שחקן גרוע. נכון, הוא עמד באתגר של עומס האחריות כשחקן ה50/50 של בולטון בעונה עמוסה ותובענית באירופה, אבל כמו שאמרתי, אם באמת בונים אותו בריבוק על פי מודל המנוע של פול סקולס כמו שקראתי לפחות שלוש פעמים בראיונות באינדיפנדנט עם אלרדייס וסמי לי, אז מישהו כנראה הוריד את הסטנדרטים.

ואגב, אתם יכולים להעלות מועמדים משלכם, זה לאו דווקא דיון רק על החמישה הנ"ל.

5. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילאן בארוש. ואני מצטער אבל אני חייב - אמרתי לכם שהבחור חלוץ לא טוב, כמובן שישר הותקפתי, כבר שנתיים בערך שלא ראיתי אותו נכנס למשחק, גם כשהוא כובש הוא בגדר נעדר. אני יודע שלהרבה אנשים שצפו ביורו וראו אותו מסיים כמלך השערים יהיה קשה להסכים איתי, אבל זו דעתי.

6. W.Rooney Member

טעות שלי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx דני מרפי הוא לגמרי אנדרייטד.

ואריאל, אתה יכול לקרוא לי מתן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

7. George Best Member

ערן, אני פשוט חולה על נולאן, לכן ה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx , מצטער אם נעלבת(למרות שנראה לי שאתה תחייה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx ).

ממש לא מסכים איתך, נולאן עובר עונה נהדרת ואם לא הוא, בולטון לא בעשירייה הראשונה בליגה.

עוד שחקנים אוברייטדים?אממ.

מילאן בארוש, איזה מחמיצן אלוהים ישמור.
    הרנן קרספו- לא יודע, מאז שהוא עבר למולדת הכדורגל הוא נחלש מאוד.

8. W.Rooney Member

קרספו? נחלש?!

אם יש שחקן שעבר הקיץ לאנגליה והצליח, זה קרספו.

נכון שהייתה לו עונה גדולה במילאן, אבל קרספו לא מפסיק לכבוש, משתף פעולה בצורה נהדרת עם דרוגבה בחוד של הכחולים, הלוואי חלוץ כזה ביונייטד. לפי דעתי, לא מעריכים אותו מספיק. תמיד יסתכלו על הכדורגל ששיחק באיטליה, על מה שעשה שם עם שבצ'נקו וקאקה. נכון שהוא הצליח גם שם ועשה הרבה דברים יפים, אבל בצ'לסי, קרספו לא פחות מצליח.

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אומנם אני לא צפיתי העונה בספרס בקביעות (shame on me), אבל מבין ה-11 היחסית מרשימים שמרטין יול מעלה למגרש תמיד יצאתי בתחושה שדווקא היקר שבהם, ג'רמיין ג'נאס, הוא תמיד החוליה החלשה בכל העסק. לא זכורות לי תרומות יוצאות דופן שלו העונה למעט רצף של כמה כדורים חופשיים נפלאים. במרכז המגרש אין לו נוכחות מאיימת במיוחד, ובפעמים שהוא צוות באגף ימין הוא נראה לגמרי לא שייך. יש לו כדורגל ברגליים, אל תבינו אותי לא נכון, אבל יחסית למחיר ששילמו עליו ולעובדה שהוא באנקר בהרכב של ספרס אותי אישית הוא מאכזב (שזה לטובה כמובן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ).

10. Arsenal fan Member

קודם כול האוברייטד שלי הוא רונאלדו. סך הכול ציפו ממנו להרבה יותר, למרות השתפרות שלו בתקופה האחרונה, הוא עדיין בעונה לא טובה סה"כ.

שחקן נוסף הוא דני מרפי. השליטה שלו בכדור מושלמת, אי אפשר להוציא לו את הכדור. לא מקבל מספיק הערכה לטעמי.

כמה שחקנים נוספים שאני לא אפרט עליהם: דיוף(אפס), דאונינג, רייס(ציפינו ליותר).

לגבי הבחירה פה, אני לא מסכים לגבי פנאנט. למרות שאני לא מת עליו, יש לו דריבל מושלם, כול שידור שתפסתי של הכחולים העונה הוא היה הבולט(כול הכדורים הולכים אליו). וכמו שאמרו פה, הוא משחק בקבוצה שנאבקת על הירידה, ראוי לציון.

מסכים איתך ב-100% לגבי נולאן. אוברייטד. רובן? שיש את קול, דאף, פיליפס.

11. KirkH Member

קרספו, בדיוק כמו דידי, חיי על חצי מזמן המגרש של כל חלוץ בקליבר שלו בקבוצה אחרת. לבוא ולבחון אותו על פי כמות השערים שלו זה דבילי.
    הוא משחק העונה טוב, השיתוף פעולה שלו עם הקשרים הוכיח את עצמו, כמו בכל הקריירה שלו תמיד יודע איפה לעמוד, קצת בעייתי בתחום של נבדלים העונה אבל גם זו בעייה כרונית אצלו ככה שאין מה להתפלא. אני מאוד מרוצה ממנו, אני מקווה שישאר.

בקשר לארייאן רובן אני עם ערן כאן.
    העונה שלו מזעזעת, ולתרץ את זה בהקשרים של רוטציה זה סתמי ולא נכון לטעמי. מוריניו חולה על רובן. להולנדי תמיד יהיה מקום על הדשא אם הוא כשיר. לפחות בחמישה משחקים העונה ג'ואי פתח ושיחק הרבה יותר טוב מדאף או רובן עצמו ובכל זאת מוריניו היה מוריד את ג'ואי כדי שרובן יקבל את המושכות.
    אם בעונה שעברה מבחן התוצאה עוד הציל אותו (הכוונה לשערים שלו אחרי מבצעים אישיים), העונה חוסר הפירגון שלו וחוסר היכולת למסור כדור פשוט לשחקן בקבוצה שלו עלה לצ'לסי בנקודות בעוד רובן מחמיץ פעם אחר פעם במקום למסור.
    אני אמרתי כבר בעונה שעברה כשהוא היה בשיא שהוא אחד השחקנים שאני פחות מחבב בסגל, העונה הוא איבדתי אליו כל שמץ של חיבה מלבד העובדה שהוא לובש את החולצה שלנו.
    עשו ממנו כוכב על, עשו ממנו השחקן הצעיר הטוב באירופה, הוא לא אף אחד מהדברים האלה. הוא יצטרך ללמוד למסור לפני שהוא יוכל להיות. הבעייה היא שאף אחד לא מעניש אותו על חוסר הפירגון וככה אי אפשר ללמוד.

לדעתי שחקן שהוכיח העונה עד כמה הוא אוברייטד הוא כמובן - לואיס גארסייה שעד עצם היום הזה מנסה לצאת מהפלונטר של הכתרים שקשרו לו לראש אחרי הגולאסו מול יובה בעונה שעברה.
    שחקן סופר בינוני, לא יציב, ייתן שלושה גולים גדולים כל עונה וינוח בין כל אחד מהם חודשיים תמימים. אם הוא היה אנגלי הוא אפילו לא היה בסגל של איש הלאפות.

12. Gerrard Member

אתה לא רציני!

אף אחד לא הכתיר את לואיס למלך אחרי השער מול יובנטוס,הוא לא קיבל שום תואר אבירות והוא לא הפך לשחקן השנה מאז.
    סה"כ הוא לא הקשר הטוב ביותר ביבשת ואני גם לא חושב שהוא מבין הטובים, על כן הוא גם לא מקבל יחס של רואלדיניו.
    לואיס כבש כמה שערים ממש חשובים העונה (ארסנל ברמינגהאם בולטון אנדרלכט) והכריע בעצמו משחקים, יש לו 7 שערים בליגה כשחלק גדול מהם הגיע במאני טיים וכפי שכבר אמרתי פה ממש הכריעו משחקים.
    לעיתים המסירות שלו מדוייקות כמו סקאד (לאלו מכם שלא מבינים אז זה ממש לא) ולפעמים הוא לוקח על עצמו מהלכים טיפשים בקרבת הרחבה שלו שגורמים לאיבוד הכדור ולהתקפת נגד מסוכנת, אבל אל לנו להגזים, 7 שערים ועוד עם פציעה שהוא סחב תקופה מסויימת זה בכלל לא רע.
    אני חושב שאתה יוצא פה מנקודת הנחה מוטעית, ויכול להיות שדווקא אני פה שטועה אבל לטעמי הוא לא הוכתר למלך מלכתחילה וביקורת הנגד הזו שבמרכזה הוא נתפס כאוברריטד בעיניך היא פשוט לא נכונה.

נערך לאחרונה ב: ‏22/4/06
  13. קינג לדלי Member

בשורה התחתונה ג'ינאס מעורב בהרבה שערים.
    את התנועה שלו לתוך הרחבה והיכולת לכבוש אי אפשר לקחת ממנו. הוא מגיע להמון מצבים הוא מהיר מאוד והציוות בצד ימין רק עשה לו רע.
    אני מת עליו.

14. George Best Member

אמיל האסקי

15. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו עוד מחזיק ממנו בכלל? הבנאדם הזה עשה את כל הקריירה שלו בזכות ג'רארד ואוון שסידרו לו דרדלה אחרי דרדלה בליברפול, אפס מגושם שדפק לאנגליה את היורו עם בושידו מטופש על זידאן בדקה ה-90 מול צרפת, אלוהים יודע למה, מצד שני הוא לא יודע הרבה יותר מזה.

בכל מקרה כמו במקרה של פנאנט, אני שוב חייב לשאול, איך אפשר להיות אובר רייטד בבירמינגהאם?