אוברייטד/אנדרייטד

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י AW forever, ‏19/1/07.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

רפאל, מה אוברייטד במותגים?

2. Nevermore Member

אנדרייטד-
    סנוקר(הכוונה לראות ביורוספורט, גורמים לזה להיראות כלכך קל שזה מדהים)

3. SeRgInHo Member

אנדרייטד: מים מינרלים, מפזר חום, הדלת במטבח.

אוברייטד: מזגן, קולה, נבחרת אנגליה.

מצטער שכ"כ מעט, בינתיים שום דבר לא עולה לי לראש. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנדרייטד: כל מה שאוברייטד אצל סרגיי

אוברייטד: כל מה שאנדרייטד אצל סרגיי

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

סרגיי, הייתי אולי מסכים שנבחרת אנגליה היא אוברייטד אם מישהו היה מעריך אותה.

6. Melixon 15 Member

כ"כ נכון, ההתמכרות של אנשים לא מובנת..

אין בזה כלום, זה אפילו לא טעים..

7. AW forever Member

מה אוברייטד במותגים? לא יודע, לי באופן אישי זה נראה דבילי לשלם 500% יותר על מוצר ביגוד בגלל השם שלו, במיוחד שיש מקרים (במיוחד באופנת הערסים) שבנאדם משלם הרבה כסף כדי להיות לוח פרסומת מהלך ל"פוקס" או ל"טומי המפגר". אני חושב שאני מספיק בטוח בטעם שלי בבגדים כדי לא לרוץ אחרי איזשהו עדר. זה תופס אצלי גם במשקפי שמש, בשמים וכו'. לכן אני משתדל להימנע ממותגים, אלא אם כן הם יפים מאוד או זולים מאוד. לעומת זאת, יש אנשים ששופכים לא מעט כסף על מותגים ולכן- אוברייטד.

נערך לאחרונה ב: ‏21/1/07
  8. SeRgInHo Member

אורי, נבחרת אנגליה היא הדבר הכי אוברייטד בכדורגל עולמי. השחקנים הטובים בעולם לאו דווקא יוצרים את הנבחרת הטובה בעולם, ואנגליה היא הדוגמה הכי טובה לכך.
    תספור כמה פעמים אנגליה נחשבה לאחת הפייבוריטיות להגיע הכי רחוק שאפשר בשנים האחרונות, וכמה פעמים היא נכשלה ונכשלה שוב במחסום הזה של רבע הגמר, או אפילו יותר גרוע - אי העפלה משלב הבתים (יורו 2000 מן הסתם). מילא כל זה היה עם כדורגל סוחף, או שהיה אפשר להאשים את המזל הרע, אבל כל פעם אותו מחסום ואותו כדורגל אפור (פרט למשחקים מסוימים). למה נבחרת שבכל ההסטוריה שלה זכתה בתואר אחד בלבד, לעולם לא הגיעה עוד פעם לגמר, ומשחקת לרוב כדורגל כ"כ פטתי עדיין נחשבת לנבחרת כ"כ טובה ופייבוריטית? לא מובן לי.

אני כבר התייאשתי ממנהhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

נחזור לנושא הדיון.

9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

סרגיי, הכל מובן, גם אני מודע לכך שברזיל היא לא, אבל היא פשוט לא אוברייטד. אוברייטד הוא דבר המוערך יתר על המידה-ונבחרת אנגליה פשוט לא מוערכת. אף אחד לא ממש לוקח אותה בחשבון לפני טורנירים. יש הבדל בין האנגלים עצמם (האוהדים הפנאטיים), לבין שאר אירופה. בשאר אירופה, פשוט חושבים שהכדורגל האנגלי לא טוב (לואי ואן חאל למשל אמר שמויין רוני לא ייצא שום דבר, בעוד האנגלים חושבים שהוא פלה החדש). לכן היא אולי מתאימה להיות רייטד, אבל לא אוברייטד.

אגב, את אותו דבר אתה יכול לומר על ספרד, הולנד, ארגנטינה ופורטוגל, למה רק לאנגליה אתה נטפל?

10. Shiran- Rossonera Member

Sir Alex.. מטאל הוא אוברייטד???.. איך בדיוק?.... 90% מהאוכלוסייה של ישראל מתעקשים להגיד שזו בכלל לא מוזיקה.. אם כבר הייתי אומרת שהפופ, מזרחית וכל שאר היצורים הם אוברייטד (עיין ערך גלג"צ שזה בכלל אוברייטד ענק!!)... אם המטאל היה כל כך אוברייטד אולי הייתה תחנת רדיו נורמלית שמשמיעה רוק, מטאל נורמלי כדי שגם אנשים ששומעים אשכרה מוזיקה טובה יוכלו להינות... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

קרלסברג?... מה אנחנו עניים? אם אתה מבזבז כבר 20 שקל תוסיף עוד 5 שקל ותשתה משהו נורמלי וטעים...
    יכולה להסכין על העניין של השתן.... לא רק בגלל הטעם.. הצבע... טוב דיי נכנסתי יורת מידי לפרטים.. הגעלתי את עצמי בעעע...

11. George Best Member

רפאל,
    פוקר אוברייטד?
    משחק ממכר ברמות מטורפות, פשוט משחק גאוני, כל כך כיף לשחק אותו, מיליוני אנשים משחקים בו(אני מתכוון למשל לטקסס אולדהם, לא לפוקר הפשוט שזה סתם מעאפן), ומשנה לשנה הוא רק נהיה יותר ויותר פופולרי.משחק גאוני.

12. AW forever Member

אני חושב שהוא משעמם ולא שווה שריפת ערבים שלמים אליו. בגלל החלק המצוטט, ובגלל שזה כמעט "חובה גברית" לאהוב פוקר- רשמתי שלדעתי הוא אוברייטד.

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני קלטתי אותך מזמן רפאל.

אתה מהקמצנים שלא מודים שהם כאלה!!!

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

רפאל העם איתך,או לפחות אני אבל זה גם משהו...

מסכים עם איתי,חוץ מנבחרת אנגליה שמעניינת לי את הביצה השמאלית.

15. Riki Member

קודם כל, עצרווו !! זה הכול בולשיט.
    מותג חמודים שלי לא סתם עולה דיי הרבה כסף, זה איכות.
    שאתה קונה ז'קט בזארה או ג'ינס בלי קופר, אתם קודם כל מקבל תמורה על הכסף שלך מבחינת בד איכותי שלא ידהה לך אחרי שני כביסות.
    יש דברים שאני לא אוהבת להוציא עליהם הרבה כסף, לרוב חולצות וסוודרים, שאני מרעננת כל עונה בחדש. אבל נעליים, ז'קטים/מעילים, ומכנסיים. זה פרקטיקה דבר ראשון. לקנות מוצר טוב ואיכותי, וכן את זה תמצא רק בחנויות איכותיות ולא בשווקים, עולים קצת יותר כסף.
    לחכמים מביננו, מחכים לצניחה של מחירים וקונים בהנחה. אני קניתי השבוע שני ג'ינסים בלי קופר במחיר מצחיק של 210 שקל כל אחד. ג'ינס כזה לא יזרק לפח עוד עונה, לכן אני לא רואה בזה שום ביזבוז כסף.
    יש כל מיני חנויות שבאמת מגזימים במחירים, אז עצה שלי... אל תיכנסו. לא חסר חנוייות.
    עכשיו במייוחד בחנויות המובחרות יש הנחות משמעותיות של כל הקולקציה בין אם זה 50 אחוז ובין אם זה 70 אחוז הנחה.
    אגב, פוקס כמו TNT, חרא של סחורה.