אוברייטד/אנדרייטד

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י AW forever, ‏19/1/07.

1. cazzo Il Capocuoco

בסופו של דבר,סוודר הצמר של סבתא זה הכי טוב. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

2. Pipe Member

אוברייטד:
    פאקינג נינט טייב המאוסה!!!
    ליגת העל בכדורגל
    רד בול
    גלידת מגנום
    מאיר איינשטיין
    בריטני ספירס
    אדיר מילר
    יוסי בניון
    יניב קטן

אנדרייטד:
    XL
    בורגר קינג
    סטינג
    מייקל קאריק
    נסטי אפרסק
    אדג'
    אלון חזן

רייטד:
    ישראל קטורזה
    על האש
    סטייק באל גאוצ'ו.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ד"א רד בול ממש לא אוברייטד ששותים XL -קודם כל מבחינת הטעם עצמו XL מגעיל ודבר שני בפעמיים
    האחרונות ששתיתי XL היה לי כאב בטן יום שלם אחר כך[ולא רק לי],ככה שנראה לי שגם מבחינת האיכות
    XL מעפן.

ריקי,אני לא מתווכח איתך מהפחד מרוברט שלא יעשה אותי פלקסיבל זיו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏22/1/07
  4. AW forever Member

הלו הלו, אין פה שום עניין של קמצנות, רק סדר עדיפויות: מאז שהתחלתי ללמוד (כולל שנה לפני)- אני כל קיץ באירופה, על אלכוהול ושאר "מאלחשים" אני לא מתקמצן בחיים ונהנה לפנק את עצמי בבקבוק וויסקי או יין טוב פה ושם, כנ"ל לגביי אוכל- חולה על קניות בטיב טעם ועל מסעדות טובות. אם לא לקנות דיסקים (כי אפשר להוריד) ולא ללבוש מותגים זה קמצנות בעינייך- !!so call me uncle scrooge http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

5. AW forever Member

איכות my ass, הכל הרי מיוצר בסין ובטח גם באותו סווט שופ, פשוט חברה אחת לוקחת את ג'יזל שתפרסם אותה והחברה השניה את ג. יפית.
    מה שאת קונה בכסף שלך זה אימאג', ולכן בכלל קיימים ה"מבצעי סוף עונה" האלה- כי הם יודעים שרוב הקהל שבוי בתוך האימאג' הזה ולא רוצה לקנות את "האופנה של החורף שעבר". אני לא צריך שיכתיבו לי מה יפה ללבוש ומה לא, ברוך השם האל הטוב בירך אותי בטעם משל עצמי. ושלא תביני לא נכון, אני ממש לא לובש סמרטוטים, וזה מאמץ הרבה יותר גדול למצוא מוצר שהוא איכותי ונראה טוב ולא מתומחר כאילו הוא רקום בחוטי זהב.

6. Engel Del Madrid Member

אנדר רייטד - מיץ תפוזים טרי, דגני בוקר משולבים..

7. W.Rooney Member

אוברייטד: ווסטהאם.

אנדרייטד: רדינג.

רייטד: בולטון.

8. Claret&Blue Member

כי מה?

9. Riki Member

קודם כל חמוד, לא בטון מעליב או משהו, אבל אתה מדבר שטויות.
    גם נייק ואדידס מיוצרים בסין, זה עדיין נעל יותר איכותית מסניקרס במאה שקל שאתה קונה בשנקין.
    בגלל שבר רפאלי החמודה מדגמנת חולצה כלשהיא, אני לא ירוץ לחנות ויקנה אותה.
    יש לי טעם אישי עם כל הכבוד, ואני אוהבת לגוון. וכן, תרצה או לא זה איכות. יש לי מכנסיים זולים ויש לי מכנסיים של פירמה, אחרי כביסות או אחרי שימוש ממושך, רואים את ההבדל.
    ושאני הולכת לקסטרו ומוציאה 300 שקל על מעיל, אני לא רואה בזה משהו יקר, אפשר לחשוב בארץ המותגים מתחילים מ800 ומעלה.
    והנה הגעת לאותה מסקנה כמו שלי, איכות זה מה שמכריע את הקניה שלי פלוס דגם שטועם את הטעם שלי.

ורק בשביל הספורט, כמו שאתה נכנס לזארה וכמו שאתה נכנס לחנות לא מוכרת בעיר, זה אותו דבר.
    גם שם וגם שם אתה תקנה משהו שמצא חן בעניך, וכמו כן, במידה והמחיר טוב לך לכיס.
    וליוויס או דיזל, לא סתם עם שם עולמי, האיכות של הבגדים שלהם מוכחת.

10. Tony Adams Member

אוברייטד:
    נינט טייב
    אורי גלר
    בניון
    מסי
    לברון ג'יימס
    ריהאנה

אנדרייטד:
    נסטי אפרסק
    פברגאס
    ג'וש הווארד
    רן דנקר
    שי גבסו
    גרין דיי

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ריקי מצטער.. אבל מותגים זה חארטה. מדי פעם אם זה באמת מיוחד אז בכיף... אבל בכלליות? בולשיט.

12. StevieG Member

אנדרייטד:
    רונה קינן

13. Riki Member

אני לא חושבת ככה. אני בחיים לא יחליף את ALDO כבחירה ראשונה בנעליים, בארץ. מבחינתי השם תואם את האיכות והסכום.
    ותשמע לירן, זה ענין של גישה. אני למשל קניתי השבוע סריגים ב60 לא של מותג ואני מתה עליהם ולעומת זאת על ג'ינס לא התפשרתי וקניתי של מותג.
    אבל, מהסיבה היחידה שהג'ינס מצא חן בעניי, לא נכנסתי לחנות בדעה של, אני צריכה ג'ינס ואני יקנה רק פה. אני אוהבת את הסטייל, אני מודעת לאיכות של הבד, וטוב לי להוציא על זה כסף.

גיא, איפה אתה ?

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריקי, אני ישר כאן.

אני לא מרוויח הון, שכר די זעום של איש קבע ג'ובניק, אבל היום חבר סידר לי נעלי פומה ב-300 ש"ח (במקום 550), המעיל שלי מלי קופר, לפני שבוע במקרה מצאתי ג'ינס יפה בזארה ב-300 ש"ח. זה לא זול, אבל גם לא סופר יקר, זה לא ורסאצ'ה ולא הוגו בוס, ומצד שני זו חברה אמינה, זה מקום שלא משנה איפה אני נמצא אם אני מוצא שקניתי משהו פגום אני מחזיר בשנייה, end of story.

התירוץ של "זה מיוצר באותו סווטשופ בסין" גם לא ממש מציאותי וגם לא נכון בעליל. קודם כל, רפאל, בהנחה שזו התפיסה שמנחה אותך, אני מניח שאתה קונה בגדים בארץ. אם אתה לא קונה ברשת, סיכוי לא קטן שאתה קונה בגדים שלא מיוצרים לא בסין ולא בטייוואן, אלא בעזה (זה ידע ממקור שעוסק בנושא). אלה בדים נחותים, זולים, נתפרים בשיטות גרועות ורובם המכריע לא יחזיק יותר מ-5-6 כביסות (במקרה הטוב).
    בכל אופן, כמו שציינתי, אין דבר יותר אמין מהחברות הללו. גם בסין, תאילנד וטאייוואן יגיד לך כל סוחר סוג גימל שיש מפעלים איכותיים יותר ואיכותיים פחות, חנויות כמו Pull & Bear בכלל מיצרות את הבגדים בארצות שלהן וברוב המפעלים הגדולים יש פיקוח מאסיבי של החברות עצמן לאיכות. רוצים הוכחה? רוב ה-Outletים מכילים גדמים פגומים במקצת (פגום יכול להיות אפילו תפר קטן לא נכון שאף אחד לא ישים לב). בחנויות אין דבר כזה שאפילו התפר הכי קטן לא יהיה במקום.

הנטייה של אנשים לבוא בטענות למותגים היא די טיפשית, כי זאת תופעה טבעית באופנה. גם הבגדים שה"אנטי-מותגיים" קונים מושפעים, בסופו של דבר, מאופנה שמכתיבים המותגים, ואם לא היו המותגים הללו הבוטיק שבו הייתם קונים היה הופך למותג. זה בגדר חוק טבע של אופנה, אז לכו תתנגדו.

אני לא אומר לא לקנות בגד כי אין עליו סמל של חברה. כמו שריקי אמרה, מי שרואה משהו שיפה בעיניו שיקנה אותו בלי קשר לחברה. אבל לבוז למותגים? אני מבטיח ללירן ולרפאל שאם יורידו לכם את תגית המחיר (ואם אתם באמת משחקים אותה אידיאליסטים, להוריד גם את הכיתוב) ויכניסו אתכם לרשת גדולה, תאהבו כחצי ממה שתראו שם. בגלל שזה מותג, אתם לא תודו בזה לעולם.

נערך לאחרונה ב: ‏22/1/07
  15. wolf89 Member

כל החולצות למיניהם ליום יום, ומכנסיים כאלו ואחרים.. יש לי כאלו ב20 שקל יפות, וגם כאלו יפות ב70 שקל.
    ז'קטים זה כבר עניין אחר, אחד שקניתי בחו"ל ב250 שקל, ועוד 2 שקיבלתי מאבא, שהם מותגים בעצמם.. אז נכון אני לא אוציא על זה 400 שקל ומעלה... אבל 300 שקל גג זה מקובל עליי, כי זה קנייה לטווח הארוך של כמה וכמה שנים.
    גם ג'ינסים אני לא קונה דיזל ב1,000, אבל יש לי 2 ג'ינסים שעלו ביחד 500 ומשמשים אותי כבר שנה וחצי והם ימשיכו גם.

אקיצר, מותגים זה טוב. עד גבול הטעם הטוב. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx