אודינזה, לאציו, קטאניה, פארמה, סמפדוריה וג'נואה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏20/7/13.

1. GRANDE LAZIO Member

לפי הלאציו סיאמו נוי, לוטיטו הציע 10 מיליון אירו לגלא עבור בוראק ילמאז, אך זו מתעקשת על 15 מיליון.

הכותרת

Bomba Yilmaz, dalla Turchia nuovi dettagli: la Lazio offre 10 milioni, il Galatasaray ne chiede 15

הוא לא פצוע כיום?
    ובכלל, שחקן שהשווי שלו היה באיזור ה-25-30 מיליון, פתאום שווה 15 במקרה הטוב?

אמממ אממ

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ג'נואה בעקבותיו של ריקי סנטוריון, קיצוני צעיר ומוכשר של ראסינג קלוב, שבמידה ואכן תהייה עסקה הוא צפוי להגיע רק בינואר.

שחקן די מוכשר, דריבל מצוין והרבה חוצפה, אבל גם אנוכי ברמות יוצאות דופן ומתחזה מדופלם שבזמן קצר הצליח לגרום לכך שבשביל ששופט ארגנטינאי ישרוק לו פאול צריך להתרחש משהו חריג...

3. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

המנהל המקצועי של גלאטסריי נחת היום בפיומיצ'ינו. המטרה: מו"מ עם לאציו על שירותיו של בוראק יילמאז, הסקורר הטורקי של גלאטסריי.

אם לאציו תנחית אותו הוא יהיה חיזוק מעולה לדעתי, לא יודע אם במקום קלוזה או בנוסף אליו (בהרכב) אבל זה יהיה שיפור משמעותי לרמת הסגל. מוזר שחלוץ שהצליח כל כך בעונה שעברה לא היה מבוקש בקבוצות הגדולות יותר והוא הולך להימכר בדקה ה-90 של המרקאטו, מריח קצת מוזר בהקשר הזה.

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אז בסוף סנטוריון לחץ וראסינג נענתה לבקשתו למעבר מיידי לאיטליה. אם ריקי יעבור, הפעם, את הבדיקות הרפואיות הוא יצטרף במיידי לג'נואה בהשאלה תמורת קצת יותר מימליון אירו, בסוף ההשאלה האיטלקים מחויבים לשים בין 2.2 ל-3 ומשהו (תלוי במקור) מיליון בשביל כל הכרטיס.

קשה לי להאמין שהוא יצליח, מעולם לא התחברתי להייפ שהיה סביבו בתחילת הדרך גם אם אני לא יכול להכחיש את הכישרון שלו, לא עוזר לשכנע אותי אחרת שהסוכן שלו מודה שמעבר לצד המקצועי והכלכלי גם להתרחק מארגנטינה היה שיקול חשוב בזירוז העסקה. בין אם הוא מתייחס ליחס מהשופטים, ובין אם הוא מתייחס לאורח חיים לא ספורטיבי או למשהו אחר שנובע מהסביבה הבעייתית בה ריקי גדל וכנראה לא התנתק לחלוטין עדיין.

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/13
  5. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר כמה שנים שאני אוכל כובעים בסוף השנה לאחר שאני מספיד את אודינזה, אבל הפעם נראה שהיא רחוקה מאוד מלהזכיר את הקבוצות שהיו לה בעונות האחרונות וקשה לי להאמין שיגיעו לאירופה (לא שהשנה יצא מזה משהו).

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.football-italia.net/39019/repor...sell-barrientos

זה מאכזב, מאוד מאכזב (אותי לפחות), באריינטוס בדרך לאמירויות תמורת 6 מיליון יורו. כל זה קורה דווקא לאחר עונה מאוד מוצלחת בליגה וכשהוא צריך לקחת פיקוד עם עזיבתו של פאפו גומס. קטאניה היא זאת שבאמת מאכזבת אותי, כי ניתן להבין את השיקול הכספי של השחקן.

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי טארה, לאציו בהמתנה ליילמאז. לדעתי הסיכויים נמוכים בשניות האחרונות של חלון ההעברות, אבל נותר רק לקוות.

לפי די מארציו, יש הסכמה בין לאציו לגלאטסריי.

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/13
  8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

15 מיליון סכום העברה, 2.8 מיליון יורו לשחקן. חוזה לחמש עונות.

בסכומים האלה כדי ללאציו שהוא יהיה ממש טוב כי היא משכנה את עתיד ההתקפה שלה ברגליים שלו. הוצאה כוללת של 40 מיליון יורו.

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק ראש משובח. סיומת טובה בהחלט. נתן עונה מצוינת גם בליגת האלופות. לדעתי יצליח, אבל מעניין לראות אם פטקוביץ' יספסל את קלוסה או שהוא ישחק עם שני חלוצים. ככה או ככה, חיזוק לחוד עבור קבוצה שרוצה לעשות משהו באירופה. אבל מה עם ההגנה?

:aa1: ג'נואה החתימה את ריקרדו סנטוריון מראסינג. לפי אליאס, מדובר בקולפו טוב של ג'נואה.

:aa1: לא יודע אם זה טמטום ביורוקרטי של לאציו או חרטא בלבן של די מארציו, אבל יילמאז לא הולך להגיע. בריאן פראה הוחתם ותפס את משבצת הלא-אירופאי לעונה הקרובה כך שטכנית יילמאז לא יכול להצטרף. המטרה הבאה היא קוואליירלה של יובה.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא זה ולא זה. סוכן תאב בצע שדרש משום מקום 2 מיליון יורו אחרי שהכל סוכם כבר עם גאלא והשחקן. לוטיטו אמר לו שהוא יכול ללכת להזדיין ופוצץ את העסקה. ובצדק לדעתי.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

יילמאז שחקן טוב מאוד והסכומים שיותם כתב הם לעניין במקרה שלו לדעתי,פספוס של לאציו אם העסקה אכן בוטלה ובטח אם בגלל החתמתו של קוקו פראה הלא כל כך מבטיח לדעתי.

הולד יור הורסס, יש לי הרבה סייגים לגבי היכולת שלו ואיקס אחד גדול על האישיות שלו שגורם לי לרצות בכישלונו המוחלט (נדיר אצלי).

האם אי פעם המועדון הכניס כל כך הרבה כסף בפגרה אחת? אם הקבוצה תמשיך לשכון במרכז הטבלה, ולמרות הפגיעה המשמעותית באיכות הסגל יש לה שחקנים שיכולים להשיג זאת, או לפחות לא תרד ליגה, בראייה לאחור אפשר יהיה לסמן וי גדול על הקיץ כנראה.

12. Jimmy Jazz Member

עשיתי גוגל כשקושר אלינו לשנייה וחצי בתחילת הקיץ, זה היה הדבר הראשון שקפץ. התעצלתי לבדוק - מה הסיפור שלו בדיוק? סתם עוד ילד מושפע מרקע קשה יום? או בחור פרובלמטי עם חברים מפוקפקים א-לה מיקולי? אם האופציה השנייה נכונה, עושה רושם שבג'נואה מצאו סוף סוף יורש ראוי לסקולי.

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הוא לא מושפע, זו הסביבה בה גדל וככל הנראה אותם חברים שהיו לו אז (אחד מהם היה גם כן הבטחה גדולה אצלנו, עוד לפני ריקי, והיום מואשם ברצח לפני שהספיק להשלים את המעבר לבוגרים בכלל), הם גם אלו שנשאר בקשר איתם גם אחרי הפריצה בבוגרים. מעבר לסביבה המפוקפקת, הוא יצא אפס בשבוע האחרון ברמות שהרבה זמן לא ראיתי, אני בדיוק צריך לזוז אולי אח"כ אפרט, וזה מה שהתכוונתי בהערה לגבי האישיות.

מקצועית יש פוטנציאל עצום בבחור, פוטנציאל שאני מהמר שלא ימוצה בעתיד...

14. GRANDE LAZIO Member

מזה משנה מי אשם בחייאת דינק?
    לרזומה של לוטיטו נוסף עוד כישלון בהחתמת כוכב.

האיש הזה הוא סרטן שרק תוקע את לאציו במקום.
    לפחות הוא עמד במילתו - אכן הציג שחקן רכש ביום שני: שוער מחליף מאבלניה! בראבו פרזידנטה!

figlio di una cagna

15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

יילמאז תותח ככל שיהיה (והוא באמת כזה), הבעיה הגדולה שלכם היא שהזנחתם הקיץ את ההגנה, שעם כל הכבוד מתאימה לקבוצת תחתית ולא קבוצה ששואפת להגיע לאירופה.

:aa1: באריינטוס דחה ברגע האחרון את המעבר לאמירויות והוא נשאר בסיציליה.