אוהדים מפורסמים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Gianzola, ‏16/9/04.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני לא טועה טוני בלייר הוא מגפאיי בנשמה...

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון! לך תשווה את העוצמות בדרבי בין ארסנל לספרס או ווסטהאם למילוול לזה בין צ'לסי לפולהאם.
    בסיס האוהדים הגבוה ביותר בלונדון נמצא במזרח ובצפון, ואם אתה מוסיף את הטרדניות סביב איזור הצפון קיבלת בסיס אוהדים עצום עבור טוטנהאם וארסנל.
    הדרבי המזרחי זכור בעיקר בגלל האגרסיביות שבו, אבל לך תספור כמה משחקים שאוהד הכדורגל הממוצע יחשיב היסטוריים לכמות המשחקים ההיסטוריים בדרבי של צפון לונדון.

3. KirkH Member

יאללה יאללה, רדו מהעצים, גם אם הדרבי הכי חם של צ'לסי הוא מול קריסטל פאלאס אנחנו עדיין משאירים את החלאות מאחורנית כבר יותר מעשור - אוהדי טוטנהאם הם כמו בובי רובסון, תקועים על ליניקר וגאזה. תתעוררו!!!

4. ArsenalFan Member

דווקא לא. אריק איינשטיין אוהד ארסנל, נדמה לי שהוא הכניס את ארסנל לאחד משיריו, והוא גם אמר את המשפט הגאוני "אתמול היה לי יופי. כדורגל, ארסנל, יום ההולדת של הילד".

אגב, אחת הנשים היותר מדהימות בבריטניה, רייצ'ל סטיבנס, היא אוהדת שרופה של ארסנל... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחייך... כמו ההובי החולף של הרוסי עם היאכטות, גם אתם תיזרקו אחורה מתישהו.
    נכון, טוטנהאם מקרטעת בשנים האחרונות, אבל עדיין יש לנו את האוהדים הכי טובים בלונדון (אולי יחד עם ווסטהאם) וגוש אדיר ונאמן שהולך איתנו באש ובמים.
    You'll never walk Alone, Tottenham Hotspur.

אגב, שמועות הגיעו לאוזניי שאת טוטנהאם אוהדת משפחת בקהאם לדורותיה. אפילו הילד בקהאם שיחק איזה תקופה בילדים של הספרס...

6. ArsenalFan Member

מה לעשות, כשהזמנים לא הכי טובים קל לשכנע את עצמך בקלישאות כאלו. תמשיך לשגות בפנטזיות על כך שיש לכם את ה"אוהדים הכי טובים" בלונדון, שכל מה שמעניין אותם זה רק השנאה לארסנל ולסול קמפבל (תכל'ס, הרי זה כל מה שיש היום בבסיס האהדה לטוטנהאם). להשוות את אוהדי ספרס לאוהדי ווסטהאם- פשוט בדיחה עצובה.

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

שכחתי, אתה אומר את זה על סמך אותו משחק בודד שהיית בליין.

עזוב אותך עדי, איזה קבלות כבר הגאנרז הביאו כאוהדים? האוהדים שלנו מעודדים פי 2, ואנחנו כמה מקומות מתחתיכם. אני בכל משחק בית (וחוץ) שראיתי של טוטנהאם בעונה וחצי הקודמות הייתי גאה להיות אוהד של מועדון כזה. שמעת איזה יופי האוהדים עודדו לפני שבוע מול נוריץ'? הרבה יותר עידוד מאשר שאתם עודדתם מול פ.ס.וו למשל...

פשוט מרגיז אותי לקרוא שורות כאלה:
    כי זו ממש שטות. זכותנו לשנוא בוגד מטונף שחצה את הכביש ליריבה השנואה. אבל זה פשוט לא הבסיס לאהדה, פשוט בולשיט. אבל זה הרי ברור שאתה אומר את הדברים האלה מתוך שנאה נטו, אז אני אבחר להתעלם מהם ברשותך.

נערך לאחרונה ב: ‏19/9/04
  8. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשפחה לא מעניינת אף אחד, אלא הילד. לילד ניתנה האפשרות לשחק או במאניור או בספרס.
    עשה בשכל ובחר ביונייטד. הוא לא שיחק בספרס בילדים, אלא בקבוצה אחרת בלונדון.

וכן, רוב משפחתו (חוץ מאביו, אשר אוהד שרוף של היונייטד), אוהדי הספרס.

9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשכל? אם אתה אומר. לא יודע מה הפערים ברמת הילדים. אקדמיית הנוער של הספרס לא רעה בכלל.

בקהאם לונדוני במקור, נכון?

10. ArsenalFan Member

אני באמת ובתמים חושב שמלחמות האוהדים הן די טפשיות, "קבלות" גם אוהדי ספרס לא הביאו מעולם כי אוהדים לא מביאים קבלות- הם מביאים אהדה, עידוד ותמיכה. בזה- אוהדי ארסנל לא מאכזבים. לכן כל הטענות האלו נראות לי מגוחכות. אין יותר מדי הבדלים בין אוהדי ספרס לאוהדי צ'לסי או לאוהדי ארסנל- כולם אוהדים אנגלים, למרות שיש תופעות ייחודיות (אוהדי ליברפול). ממש כמו שאני לא מוצא הבדלים גדולים מדי בין אוהדי מכבי לאוהדי הפועל ומוצא את כל מלחמות הקהל מטופשות- בסופו של דבר, מדובר בקהל ישראלי.

אין לי בעייה שאתה חושב שמה שאמרתי על הבסיס לאהדה של ספרס נובע משנאה, ואני לא מכחיש שאני שונא את טוטנהאם. זה עדיין לא משנה את העובדה שאפילו אוהדי ספרס לא יכולים להכחיש- הם מתעסקים יותר בארסנל ובשנאה כלפיה מאשר בעצמם, ולהיות אוהד טוטנהאם בימינו זה מעל לכל וראשית כל להיות אנטי-ארסנל. זה הבסיס. פשוט תכנס פעם ל-Bricklayers Arms ותיווכח.

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע. אותי, וכמוני רוב אוהדי הספרס האנגליים שאני מתכתב איתם מעניינת טוטנהאם הרבה יותר מארסנל.
    ברור שביריבות עירונית מתעסקים גם ביריבה, אני לא מכחיש שיש אוהדי טוטנהאם שמעלים נקודות מפגרות כמו "האם סאנטיני הוא הוונגר שלנו" והאם "דפו הוא הנרי שלנו". אותי זה לא מעניין, רוב אוהדי הספרס לדעתי כמוני - למרות שאין לי שום הוכחות סטטיסטיות, אני כבר מבהיר את זה - אני מקווה שסנטיני פשוט מאמן טוב, ושדפו הוא סטאר ענק שעוד יהיה ענק יותר.
    ד"א, מה כל כך יוצא דופן באוהדי ליברפול?

נערך לאחרונה ב: ‏19/9/04
  12. THE STRETFORD END Member

ArsenalFan
    "אין יותר מדי הבדלים בין אוהדי ספרס לאוהדי צ'לסי או לאוהדי ארסנל- כולם אוהדים אנגלים, למרות שיש תופעות ייחודיות (אוהדי ליברפול)."

מה לדעתך מייחד את אוהדי ליברפול משאר הקהלים באנגליה?

13. ArsenalFan Member

תשמעו, לא הייתי בחיי במשחק של ליברפול ולא הייתי גם באנפילד. זו רק תחושה אישית, אבל גם מהבית יש משהו מיסטי סביב אוהדי ליברפול, סביב העיר הזו, סביב האיצטדיון (אנפילד הוא האיצטדיון הטוב בבריטניה), הביטלס, You'll never walk alone... משהו בהם שונה מאוהדי קבוצות אחרות באנגליה ויותר ייחודי. אוהדי ליברפול גם היו האוהדים הבולטים ביותר בכדורגל האנגלי במשך שנים רבות, לטוב ולרע. קשה להסביר, אבל התחושה היא שלאוהדי ליברפול יש ייחוד משלהם.

אולי אני טועה, אבל זו התחושה שמתקבלת אצלי סביב המועדון.

14. ג'רמיין דפו Member

או עכשיו אתה מסביר את עצמך יותר ברור. יש איזה קלטת על ההיסטוריה של ליברפול והשערות שלי עמדו שראיתי אותה. מבחינתי ליברפול הקבוצה הגדולה בהיסטוריה! הקופ זה היציע מספר 1 בהיסטוריה והביטלס כמובן!

15. THE STRETFORD END Member

הייתי פעמיים במשחק באנפילד ודווקא די התאכזבתי מהאווירה.
    אין ספק כשהקבוצה עולה והשיר You'll never walk alone...ברקע יש צמרמורת למי שנמצא באצטדיון ואפילו אינו אוהד שלהם כי אי אפשר לא להעריך את ההיסטוריה,אנפילד וכל מה שמסביב,
    עשיתי גם סיור באנפילד(מוזיאון,חדרי הלבשה,הקופ...חוויה)
    האוהדים שלהם יודעים כגנבי מכוניות מיומנים,והראשונים שהשתמשו בסכיני סטנלי בקרבות החוליגנים.

אבל לכל קבוצת אוהדים יש הייחוד שלה

"אנפילד הוא האיצטדיון הטוב בבריטניה"
    בין הטובים שיש,עם טעם של פעם,רק חבל שהוא,הייבורי ועוד יהרסו בקרוב למען חלליות חסרי נשמה.