אוהדים מפורסמים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Gianzola, ‏16/9/04.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא צריך לשכנע אותי, גבוה ברשימת הקניות שלי ממוקם Stone Roses של הלהקה.
    אני אגיד לך, הדיסקים האחרונים של אואזיס פשוט מביישים אותם - אואזיס היא להקה של שלושה אלבומים, כך עולה מהדיסק האחרון שלהם, שקשה להאמין שיצא מאותם אנשים שהביאו לנו את Definitely Maybe ו-(What's the Story) Morning Glory - שני דיסקים שחובה בכל בית.

ה-Stone Roses שרדו מעט מאוד בגלל המון בלגנים מבפנים, והוציאו רק שני דיסקים. הם התפרקו מהר ולאיאן בראון הייתה קריירת סולו לא רעה בכלל, אבל הם לא המשיכו מספיק זמן לדעתי כדי להפוך לאגדה.

אי אפשר להתכחש לתרומה האדירה של מנצ'סטר למוזיקה - החל מ"מגאזין" הפוסט-פאנקיסטים, הכמיקל בראדרז ששינו את הטכנו, ההפי מאנדייז שאמנם היו חלק מתקופת הדאנס המרגיזה של אנגליה, מוריסיי, אם פיפל וגם הסולן של סימפלי רד.

2. MUFC - 1878 Member

חחח תודה, אמן אמן יאאלה אני פותח להקת צ'אנטים של כדורגל אנגלי :)

:aaa12:

3. eastlands Member

סטרטפורד -תגיד לי מה יהיה הסוף עם הפאנטיות שלך , אני אולי לא מבין במוסיקה כמוך (לפחות לא בשנים האחרונות) אבל לספר פה לכןלם סיפורים על להקה של תקליט אחד ועוד למקם אותם בטופ של הטופ , גמר גביע עולמי ? אתה יודע מה כן גמר אחד חד פעמי בלבד .
    "הדבר היחידי בכול הנוגע לעיסוק בתקליט סטון רוזס, הוא חוסר היכולת לשחזר את הפסגות היצירתיות אליהן הגיעו איאן בראון ג'ון סקוויר והאחרים.אלבומם השני שבא חמש שנים אחר כך כשדומה כבר שלאף אחד כבר לא אכפת,וכולם התיאשו מלצפות לו, העצים את תחושת הנס והחד פעמיות של אלבום הבכורה"
    נכון שלתקליט הזה יש משקל גדול למוסיקת המאד צ'סטר ולתופעת הבאגיס של של העיר ששפעה בלהקות גדולות , אבל למקם אותם בטופ ,ועוד בגלל תקליט ,אני אישית חושב שהתקליט הראשון של אואסיס הוא הרבה יותר גדול ,עם מייבי דפנטלי,סופרסוניק,סיגרט אנד אלכוהול ועוד ,שלא לדבר על ההמשך עם מורנינג גלורי שחצה יבשות וגרר הסטריה שהושוותה רק לביטלס .
    לרוזס יש מקום של כבוד ברשימה ארוכה ומפורסמת של להקות מהעיר ששינו את המוסיקה ואופי הדיסקוטקים באנגליה , והכל כמובן נולד "באסיינדה" שבו אני אישית זכיתי להתמסתל ,ועם הדי ג'י מספר אחד באנגליה -מייק פיקירינג (שרוף סיטי) ומקים להקת המ פיפיל , הניו אורדר יוצאי להקת ג'ו דיוישן ,האפי מאנדייס, כימיקאל בראדרס,שרלטאנס , והדור הממשיך של היום עם המובילים שבחבורה הדאבס המתוקים שלי שאלבומם האחרון הוא האלבום הכי טוב עד עכשיו ב2005.

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לי רק את Lost Souls של הדאבס. להקה נהדרת.
    בדפיניטלי מייבי כל שיר פצצה.

5. cityblues beter dead than red

עזוב אותך איסטלנדס.
    גם אם דודו טסה יגיע יום אחד לראיון אצל יאיר לפי עם חולצה אדומה וסמל של וודאפון,סטרטפורד יקום ויגיד שהוא הזמר הכי טוב שקם למדינת ישראל.
    תן לו להתנפח מגאווה,כולם פה יודעים מי אלה אואזיס ומי אלה פאקינג סטון רוזס.

נערך לאחרונה ב: ‏20/6/05
  6. קינג לדלי Member

מה שהפגרה והחום הזה עושים לנו...
    אם ככה סטאטוס קוו אוהדים של הספארס.

7. Hammers Fan Member

ואיירון מיידן של ווסט האם (לסטיב האריס יש שני פטישים מוצלבים על הגיטרה).

גם הקוקני ריג'קטס קבועים באפטון פארק.

8. MUFC - 1878 Member

חחחחחחח מי שמדבר...
    מוזיקה, זה הכבוד שאתם מחפשים מהקבוצה שלכם?

29 years...
    oh, its 30 already...

9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לנו אוהדי הספרס יש רק את פיל קולינס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

אבל היי, זה עדיף על איירון מיידן - להקה שהדבר היחיד שאפשר להתלהב ממנו אצלם זה העטיפות היפות של הדיסקים שלהם (יש לי בחדר דגל עם תמונה מתוך אלבום שלהם).

10. eastlands Member

אל תזלזל באיירון מיידן ב82 -נאמבר אוף דה ביסט וב83 פיס אוף מיינד היו תקליטים ענקים , אומנם קצב מטורף ,אבל כמעריץ הלהקה באותם ימים (בעצם עד היום , אפילו רדפתי אחרהם ל2 ההופעות בישראל בסינרמה ואפילו באיזה חור בירושליים ) הגיטריסטים האריס ומארי הם מהגדולים בעולם הרוק ,רק חבל שברוס דיקינסון הסולן לא עמד בקצב וקרס ,אגב למיידן היתה קבוצת כדורגל חזקה מאוד בשנות ה80 ,הם היו מפרקים להקות אחרות , למזלם לא נערכו בדיקות סמים במשחקים האלו .

11. Gooner Member

הם הופיעו בתחילת שנות ה90 בקריית חיים באיזשהו מועדון שעבר כמה גלגולים,זה היה כל כך מצחיק.

מממ ארסנל ומוזיקאים?!אני שמעתי רק על הקינקס...Ta dede da da!you really got me now!!
    אבל בקליפ החדש של הדאבס יש ילד עם חולצת החוץ החדשה של ארסנל...תמוה.

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

you really got me - אחד הסולואים הטובים אי פעם. קינקס בכלל אחלה בריטיש אינביישן.

13. קינג לדלי Member

בקליפ של הדאבס הילד עם החולצה של הצרפתים בורח מחבורת ילדים וראש הכנופייה עם מקל ביד וחולצת חוץ של מאנ.סיטי.
    תמיד נפלא להרביץ לצרפתים.

14. THE STRETFORD END Member

cityblues
    "עזוב אותך איסטלנדס.
    גם אם דודו טסה יגיע יום אחד לראיון אצל יאיר לפי עם חולצה אדומה וסמל של וודאפון,סטרטפורד יקום ויגיד שהוא הזמר הכי טוב שקם למדינת ישראל.
    תן לו להתנפח מגאווה,כולם פה יודעים מי אלה אואזיס ומי אלה פאקינג סטון רוזס"

מה זה דודו טסה?

בכל אופן,לרוזס יש גם אוספים של סינגלים סופר משובחים,איאן בראון עושה קריירה מופלאה כזמר יחיד(הדיסק האחרון סוף הדרך),בכלל רוב הלהקות אחרי הרוזס שיצאו ממנצסטר יש להם נגיעה אישית של אחד מחברי הלהקה כמו הסי אורסס.

אין לי בעיה עם אואזיס אבל אין מה להשוות אותם למקור=רוזס.

15. robson Member

אואזיס חרא להקה!! אפילו אשתי אומרת, ואותה לא בדיוק מעניין את מי אוהדים צמד החלאות האחיות גלאגר..