אוהדים-שחקנים...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י bobe-6-killer, ‏26/8/02.

1. bobe-6-killer Member

הנה נושא חדש שרציתי לדבר איתו בתוך הכדורגל האנגלי:

האוהדים והשחקנים:

מה אתם חושבים שהאוהדים חושבים באמת על כל שחקן בליגה האנגלית?
    ואילו שיקולים לדעתכם כל אוהד לוקח בשביל באמת לאהוב במיוחד שחקן אחד, ואילו שיקולים הולא לוקח ומאיזה סיבות אוהד פתאום ישנא שחקן כלשהוא?

הנה התשובות שלי לשאלות:

אני חושב שבאמת חוץ מזה שכמובן אוהדים יאהבו שחקן שמבקיע הרבה שערים ועושה עבודה טובה שזה בעצם טיבעי לאהוב כאלה שחקנים הרי הם עושים טוב כל כך לקבוצתך אז ברור שתאהב אותם במיוחד משאר השחקנים לי יש עוד כמה סיבות לאהוב ולשנוא שחקן:

שחקן חברתי גם מחוץ למגרש, אחד שעוזר לשאר הקבוצה, שתורם לשחקנים צעירים למשל להתאקלם בקבוצה כמו שצריך זה מסוג השחקנים שאני מאוד אוהב, כי זה אחד שגם לא ליד המצלמה והתקשורת עושה דברים טובים!

שחקן שגם כשהוא לא משחק ומשאירים אותו על הספסל ובכל זאת עושה 100 אחוז ממה שיש לו לתת וממה שהוא יודע, זה סוג שחקן שהקהל אוהב, למשל שחקן כמו רובי קין, אחד שרוצה להישאר בקבוצה למרות שלא נותנים לו לשחק ורצו למכור אותו הקיץ, הוא אמר שהוא רוצה להישאר והוא מוכן להתחרות על המקום שלו, וזה שחקן למופת!
    מצד שני יכול להיות שחקן הפוך- אחד עצלן, שרק פותח את הפה שלו ואומר דברים רעים על המאמן ועל סוג וצורת האימון שלו, או על איך שהוא מסדר את הקבוצה ומנהל אותה. או שחקן שרוצה לעזוב את הקבוצה, כמו רונאלדו זה שחקן שהקהל לא אוהב כי אם שחקן רוצה לעזוב ולא אוהב את הקבוצה בא הוא נמצא כרגע אז הוא לא רצוי בין אוהדי הקבוצה ובצדק!

שחקן ששם דברים אחרים מעל הכדורגל כמו למשל: דוגמנות (בלסר או בקהאם למשל...)
    משפחה, ועוד כל מיני דברים שהוא פשוט מעדיף מאשר לשחק משחק כדורגל מעצבן מאוד את האוהדים וגם ככה הם יכולים להפסיק לאהוב אותו, למרות שזה תלוי באיזה נסיבות מדובר...!

טוב, אז אלו חלק מהתשובות שיש לי, אבל בא לי שתתנו דברים משלכם גם, ותענו על השאלות ותוסיפו כל מיני דעות שלכם שגם לא קשורות לשאלות שרשמתי התקבלו פה!

2. Chelsea FANATIC Member

אני נמצא מידי פעם בין אוהדים אנגלים.יש לי כרטיס חבר של חוג אוהדי צ'לסי בארץ...ומשום מה אני במשחקים יחד איתם, מדברים על שחקנים וכו'...
    האוהדים הכי הרבה מסתכלים על שחקנים מקומיים!!!
    ונכון אין הרבה לצ'לסי אבל בזמן האחרון זה השתנה...
    אתה לא מתאר לעצמך איך התבאסו על מכירתו של דניס וייז... אני הייתי מאוד מופתע...ואתה גם צודק כשאמרת שהם מסתכלים על תרומתו של השחקן למועדון ועל החיים מחוץ למגרש...במקרה הזה יש לנו את זולה,שחקן ענק,בנאדם אחלה גבר ותרומתו למועדון הביאה אותו למעמד של אליל בסטמפורד ברידג'!!!

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל, גם אני חבר במועדון אוהדים של ניוקאסל... וניוקאסל היא הקבוצה האנגלית היחידה עד כה שהוציאה עיתון אוהדים בעברית.

עכישו גם אנחנו מסתכלים על שחקנים צעירים ומוכשרים שגדלו במועדון, אבל חשובים לנו גם שחקני סמל.

נגיד רובי אליוט הוא שחקן סמל, ניקוס דאביזס וגארי ספיד. אלה שחקנים שלא נולדו במועדון, אבל עדיין האוהדים רואים אותם כסמלים.

בעיקרון האוהדים של ניוקאסל אוהבים את רוב השחקנים שמה אם לא את כולם, ולאוהדים אין שום בעיה לקבל שחקנים חדשים, אם הם לא יבואו על חשבון ישנים כמובן. נגיד החתמה אחת של שחקן צעיר האוהדים לא אהבו אותה - ג'רמיין ג'נאס. בעיקרון הוא שחקן כשרוני מאוד, צעיר ויעזור מאוד לקבוצה. אבל ברגע שהוא בא היה ברור דבר אחד - רוברט לי בדרך החוצה. ואכן, פחות מחודש אחרי זה נמכר לי לדרבי קאונטי. רוברט לי הובא ב1992, תמורת סכום שיא במובנים של אז - 800,000 פאונד, השחקן היקר בתולדות המועדון. יחד הוא עזר לה לעלות לפריימר ליג בחזרה מהמקום הראשון, תוך כדי תצוגות נפלאות (ניוקאסל כבר הבטיחה מעשית את העלייה במחזור ה11, עם 33 נקודות ומאזן מושלם). רוברט לי הפך להיות סמל של הקבוצה, והאוהדים מאוד אהבו אותו. לכן הם לא רצו לראות את ג'נאס הכשרוני בקבוצה, כי הם מעדיפים את לי הסמל.

4. RE-QL Member

ליברפול הפכה מהפכה גדולה דבר שדיי הכעיס את האוהדים וזה התחיל לפני הרבה זמן עם מחירתם של מקמנמאן ומקאטיר ועוד וגם לאחרונה כמובן שבשנה האחרונה נמכנו שתי הסמלים הגדולים מכולם רובי פאולר וג'יימי רדנאפ כמובן שהאוהדים היו נגד אבל אין ברירה
    כתבתי על זה כתבה ארוכה בפורום הקודם על המהפיכה בליברפול

5. Julian Joachim Member

רעיון יפה לדיון, אבל למה דווקא בפורום הזה? זה דיון שמתאים לכל פורום... בכל מקום יש קשר בין אוהדים לשחקנים, וסיבות שונות לאהבה/שנאה ביניהם...

אם אתה רוצה, אפשר להעביר...