אוהדי הבועל - אתם המיץ של הזבל! חלאות!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏3/7/07.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

וזה שאוהדי בית"ר עושים חלק מהדברים שציינת הופך את מה שאוהדי הפועל עשו ללגיטימי?

זה נראה שבמקום להגיד שהמעשה של אוהדי הפועל הוא נוראי אתם משווים בין הקהל של הפועל לזה של בית"ר, איזה יותר גרוע.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/7/07
  2. Maor321 Member

הוא לא אמר את זה והוא לא מנסה להצטדק.
    הוא בסך הכל פונה לאנשים פה שמדברים כאילו הקהל שלהם הוא טהור ורק הקהל של הפועל נורא

3. Thierry 14 Henry Member

דירוג הגיזענות? אח אח...מושפעים, פשוט מסכנים.
    אנחנו לא הקבוצה היחידה שהאוהדים שלה מקללים ערבים !
    בינתיים אלה לא אנחנו שעשינו את מה שעשו אוהדי הפועל ת"א לאובארוב, בינתיים אלה לא אנחנו שחיללנו קברים !!! אפס.

4. אלי מתחן Member

אם מבחינתך לקלל את וואליד באדיר במשחק ולהשחית קבר של בנאדם זה אותו דבר אז אין לנו על מה לדבר.

5. Sergio Ramos Member

חאלס כל אחד להצדיק את הקבוצה שלו,כל קהל יש בוא את החרא שלו,והגזענות שלו.אף קהל לא מושלם.
    בנוגע למקרה הזה של הפועל,חייבים לתפוס ולשלוח לכלא את האחראים למעשה המבוזה הזה.

6. בית"רי מלידה Member

אוהדי הבועל מתחסדים , לא תצליחו להסיט את הוויכוח:

לא ראיתי מכם שום גינוי אמיתי, שום הסתייגות - להיפך, יש פה אפילו אחד שאומר שזה חלק ממאבק מוצדק. אפילו החלטה של בית המשפט העליון הוא לא מכבד.

אוסישקין היה מחראה - ובקרוב מאוד חניה!

7. הפועל_23 Member

ולדקור אוהדים?

8. Maor321 Member

מנהלים יקרים.

אתם מוכנים להסביר לי איך יש פה 4 מנהלים לפחות שמחוברים מאז שהדיון הזה קם ועדיין אף אחד לא פעל למחיקת חלק מההודעות, לשינוי הנוסח של הדיון ולחסימת המשתמש "בית"רי מלידה" על הגזענות שלו, על המילים שבהן הוא מכנה חלק מחברי הפורום. אייסוקר פורום שמתיימר להיות ברמה, זה פורום כדורגל עם אוהדי כדורגל ועם אוהדי הפועל בפרט שאני בטוח שמצפים שיעשו משהו כשמכנים אותם ניאו נאצים, חלאות. חוץ ממנו יש פה עוד כמה הודעות שפונות למשתמשים. הגיע הזמן לפעול לא? או שנחכה עוד קצת עם הדיון.. שאנשים יוכלו לשחרר פה עוד פנינים לאוויר

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/07
  9. הפועל_23 Member

מטה המאבק של אוהדי הפועל תל אביב גינה בתוקף את חילול הקברים.לדברי המטה, "המאבק שלנו הוא מאבק של פרחים, בלונים ואהבה, שנתקל בשליחת מאבטחים וסרוב לקיים דיאלוג. מעשי תסכול קיצוניים של מיעוט קטן אינם חלק מהמאבק ואינם מייצגים את רוח המאבק ומטרותיו".

10. MHFC Member

המיץ של הזבל? ממש לא, אוהדי בית"ר הם המיץ של הזבל, זה דבר ראשון. (יכול להיות שאוהדי בית"ק פה לא יסכימו איתי, אבל עם האמת לא מתווכחים).
    דבר שני זאת פעולה מפגרת, מכוערת, אבל אני בטוח שזה לא יותר מ-5 אוהדים מפגרים שעשו את זה, קומץ של אנשים, ואני לא מכליל את כל הקהל של הפועל ת"א, כי שאר אוהדי הפועל מגנים את המעשה, כי לא ככה אפשר לשנות את דעתו של רון חולדאי, שעכשיו אני בטוח כבר שלא יוכל לשנות את דעתו בשום דרך, והפועלה הזאת גרמה סופית להריסת אוסישקין לטעמי, שעוד היה אפשרי לטעמי למנוע את הריסתו.

לאוהדי הפועל לא חסרים אוהדים קיצוניים ומפגרים, אבל זה קומץ אצלהם, ואצל כמעט כל קבוצה אחרת בארץ, למעט בית"ר ירושלים שאצלהם קומץ זה 10000 אוהדים, מוזר שעדיין ההנהלה של בית"ר חושבת שאצלהם זה קומץ.

ועדיין לטעמי למרות המעשה הזה, הקהל של הפועל הוא קהל טוב מאוד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/7/07
  11. בית"רי מלידה Member

ולשגר עליהם רקטה ליציע? ולשרוף לנימני את האוטו? ולזרוק בובה של ייבגני אובארוב? ולזרוק מטעני נפץ למגרש באשקלון?

צדיקים אוהדי הבועל, ממש צדיקים!

12. Ricardo Kaka Member

אני ממש לא הצדקתי, תחזרו עמודים אחורה ותראו כמה אני ממש לא מצדיק את המעשה המכוער הזה, אבל לא אתן שאוהדי קבוצות אחרות יקללו אותנו על דברים שלא עשינו, שקומץ קטן של אנשים חולי רוח עשה. וגם לא אתן שאוהדי קבוצות אחרות ינצלו את זה ויתנהגו כאילו הקהל שלהם מופלא.

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/07
  13. Sergio Ramos Member

מאור321-לא למחוק חלק מההודעות,למחוק את כל הנושא הזה,הוא בכלל לא רלוונטי ורק יגרום לסכסוכים בין משתמשים.מנהלים למחוק מהר את הדיון הזה.

14. Achilles Member

אל תאשימו את אוהדי הפועל, תאשימו את האנשים, אם אפשר לומר ככה, שעשו את זה.
    אני חושב שהמשטרה צריכה לחקור את זה לעומק ולשים להרבה שנים את הפושעים שעשו כזה מעשה שאין לי אפילו מילים לתאר עד כמה הוא גרוע.

15. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אם לא שמת לב, מתוך ה-4 האלו, רק אני מנהל בישראלי, ומה לעשות, רק לפני כמה דקות הגעתי הבייתה.
    כך שהיה קצת קשה לי לקרוא את הדיון ולהחליט מה לעשות איתו באותו זמן.

באמת עליתם לי על העצבים בדיון הזה (גם אתה חיים, היית יכול לבחור להשתמש במילים קצת פחות קשות, חברי הפורום פה לא עשו את זה), ואתה שמתלונן פה, תפסיק לעשות מעצמך צדיק, כי אתה ממש לא (כדי לקיים ויכוח צריך שני צדדים, חיים זה צד אחד, אתה השני).

ולהבא, אם יש לכם משהו לומר למנהלים, תעשו את זה בהודעות פרטיות ולא על גבי הפורום.

נ.ב.
    אני ממש לא אוהב שאומרים לי מה לעשות.

אה כן, כמעט שכחתי, נעול.