אוהדי מילאן מתארחים במועדון ספורט שוב!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י milanezi22, ‏4/5/07.

1. cazzo Il Capocuoco

עוד חוויה משעשעת באולפני JCS כשנסעתי עם אבי {milanezi22} אתמול בערב מחיפה לתל אביב כאשר אנחנו גם מחכים לאלעד שיבוא אחרי שחווה חוויה לא נעימה באתונה אבל נעזוב את זה בצד.מי שרוצה להתעניין עוד אנחנו בWWW.ACMFDD.COM

הנה הסרטון

:aaarse:

2. Paolo Maldini שחקן ותיקים

חחחח יואב אתה משוגע!
    אגב מה קרה לאלעד? אני יודע שאבי לא קיבל את הכרטיסים מאיסתא, אבל אלעד לא היה במשחק?

3. cazzo Il Capocuoco

צריך שעה פנויה בשביל לשמוע מה שהיה לאלעד לספר.

4. Paolo Maldini שחקן ותיקים

טוב אני אשאל אותו בהזדמנות.
    אגב, מקווה שהקפצת את הבאז סטופ עם שירי מילאן, כי בסרטונים של YNET ו-NRG זה לא נראה ככה.
    בשנה הבאה אני מקווה לבוא לעזור לך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

5. milanezi22 Member

יואב יצא דווקא, מגניב ומתואם בלי פדיחות! סוף סוף נתנו קצת חשיפה לאתר....
    לגבי הסיפור של אלעד זה אישי....ואם הוא יחליט לספר לכולם הוא יספר.
    לגבי אבי מלר, הכינוי "עלובת אירופה" (ווטפורד משהו?) על העונה של מילאן, תלוש מהמציאות. אומנם מילאן שיחקה לא טוב בתחילת העונה אבל ההצגות בשלבי הנוקאוט לאחר סלטיק היו הדובדבן. כל הקבוצה העלתה מדרגה.
    השיא הגיע מול היונייטד ולא היה 1, שטען שלמילאן לא מגיע להיות בגמר. שם הקבוצה הטובה יותר ניצחה ובזה גם בניטז הודה. ליברפול לא היו מספיק טובים לקחת את הגמר הזה. לגבי ברצלונה וצלסי-השנה צלסי לא מספיק טובה לזכות באירופה, כדורגל יבש מדיי, עם קישור בינוני. לגבי בארסה, אי אפשר כל שנה להגיע לגמר, ליברפול פשוט תפסה מולם יום, אבל גם לבארסה היו את הירידות העונה-ולא חסר דוגמאות!
    אנחנו בתור אוהדי מילאן מכבדים את אבי מלר, אבל הוא מגזים לפעמים בביקורת, ועוד מעט היה אומר שהאליפות של מילאן מזכירה לו את יוון 2004.

6. מיכל3 Member

יואב "הזמר" שחקת אותה, רק חבל שלא נתנו לך לדבר יותר זמן..או יותר נכון לשיר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx
    אבי-כרגיל ייצגת אותנו בכבוד רב, את האתר ואת הקהילה בארץ בכלל, כל הכבוד. אפשר להגיד שאתה ואלעד בדרך להיות אורחי הכבוד שם בתוכנית http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

7. milanezi22 Member

אנחנו ביחסים טובים עם הצוות שמארגן את התוכנית, ושיתוף הפעולה ימשך ללא ספק.
    אגב בקרוב אנחנו נודיע על מפגש חגיגות של אוהדי מילאן עם אבי רצון, באזור גבעתיים
    אז תחכו להודעה מסודרת דרך האתר בנושא.

8. milanezi22 Member

9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

רואה יואב? אני לא היחיד שחושב שאתה דומה לגאטוזו.